Skocz do zawartości
Gunia

Wywiad z Reeejkuu

Rekomendowane odpowiedzi

cooltext348458897666454.png.51eb667e32a1453eba7cfaab22c65cd8.png

Witaj! Fajnie, że zgłosiłeś się by udzielić wywiadu i tym samym przybliżyć nam swoją osobę. Na samym początku napisz proszę jak masz na imię, ile masz lat i skąd jesteś? 

Hej! Nazywam się Marcin, mam 17 wiosen i pochodzę z podobno najzimniejszego miasta w Polsce czyli Suwałki. :D 

No proszę, a myślałam, że jesteś starszy. W takim razie nadal się uczysz... Zdradź nam proszę zatem do jakiej szkoły uczęszczasz? 

Wiele osób uważa, że jestem starszy heh. Uczęszczam do szkoły branżowej już drugi roczek na kierunku elektromechanik. :D 

Czyli mam rozumieć, że pozostał Ci ostatni rok. O, kolejny który uczy się w tym kierunku. Jakie masz plany po skończeniu szkoły? 

Jeszcze nie ostatni. :) Po zakończeniu szkoły planuje wyjechać za granice i pracować, a nawet może zamieszkać.

A, to mój błąd. Mhm, to by był odważny krok. Rozmawiałeś o tym z rodzicami, co sądzą na temat Twoich planów? 

Powiedzieli, że mogę jechać pod warunkiem, że skończę szkołę i dlatego się staram mieć dobre oceny. :D 

No i to jest dobre podejście. A odchodząc od tematu szkoły i planów po skończeniu jej, to napisz proszę co ciekawego można zobaczyć w Twoim mieście? 

Ciekawego? Mmm szczerze dla mnie tu nie ma nic ciekawego, ale dla nowych osób w tym mieście polecam muzeum, galerie i stadion. No i może kebaby, bo też są spoko.

Hehe, to ostatnie dla wielu osób stąd, pewnie okaże się najciekawsze. Na sieci nie jesteś za długo, ale już zdążyłeś się dać poznać sporej części. W życiu prywatnym też tak szybko nawiązujesz nowe znajomości? 

Mam nadzieję. W życiu prywatnym owszem też szybko nawiązuje nowe znajomości, ale żeby zdobyć moje zaufanie trzeba trochę popracować. Wielu ludzi lubi mnie z powodu mojego charakteru, jestem typowym śmieszkiem i lubię żartować oraz rozbawiać innych, też dużo gadam hah, ale potrafię też być poważnym człowiekiem i nie lubię jak ktoś mnie denerwuję.

To super, bo jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i wyjedziesz za granicę, to myślę, że dzięki temu iż jesteś otwarty na nowe znajomości szybko się odnajdziesz w nowym miejscu. No i bardzo dobrze, w życiu należy sobie żartować, ale i być poważnym kiedy trzeba. Nie tylko Ty nie lubisz. :P A jak znalazłeś się na Multi-Head? 

Na multi-chlebku znalazłem się przypadkiem, pewnej nocy naszła mnie ochota zagrać w ca 1.6 i tak szukałem serwera z największą liczbą osób i tak tu trafiłem. :D 

No to tak jak większość. Miejmy nadzieję, że zostaniesz jak najdłużej. Mimo, że jesteś krótko, to miałeś bodajże admina na którymś z serwerów, tak? Czemu już nie masz? 

Też mam taką nadzieję. Zrezygnowałem bo nie miałem czasu grać w cs 1.6 itp.  Miałem admina na cs go mod jackpot. Ale planuje wrócić, bo trolli i cziterów na serwerze nie brakuje. 

W międzyczasie widziałam, że złożyłeś ponownie podanie, więc powodzenia. Czy jest coś co według Ciebie nadaje się do poprawki na forum jak i na serwerach na których grywasz na sieci? 

Dzięki! Mhm...  Byłoby można poprawić pluginy na serwerze csgo mod jackpot, a tak to wszystko jest dobrze. :D Na forum raczej nic, forum wygląda ładnie. 

Może przeczytają i wezmą pod uwagę. Odchodząc od tego, to jakie masz zainteresowania? 

Moje zainteresowania to kalistenika już chyba rok dobry, gry i komputery od dzieciństwa. Kiedyś próbowałem coś działać jako bramkarz, ale nie udało się.

O, kalistenika... No proszę, to całkiem przyzwoite te zainteresowania. No cóż, nie wszystko się w życiu udaję. A gdybyś miał wskazać osoby z sieci z którymi masz najlepszy kontakt, to kto by to był? 

Najlepszy kontakt mam z @Exe.AimBot_WallHack @Clueey i może jeszcze tego top modela @Krystiaff. :P 

Z moją "koleżanką" po fachu. Wspomniałeś, że interesujesz się grami, a jakimi konkretnie? 

Nasz kochany cs 1.6 i gra z najgorszym community na świecie czyli league of legends. 

No w końcu ktoś, kto gra nadal w 1.6, a nie przerzucił się na CS:GO... A skoro już mowa o grach, to jak zaczęła się Twoja przygoda z counter-strike? 

Byłem kajtkiem, który tylko myśli w co pograć itp. Kumpel opowiedział mi o grze cs 1.6, a ja myślę, sprawdzę co to jest i zacząłem dużo grać w to, a jeszcze nie miałem mutacji i dużo do mikrofonu krzyczałem bany leciały aż przestałem mikra używać. 

He, no to ładnych rzeczy się tu można dowiedzieć.  A jakie filmy lubisz pooglądać? Masz jakiś który chciałbyś polecić innym? 

Maska, komedia z 1999r. polecam. A filmy lubię, które są z gatunku komedii, horror, akcji, dramat. Np. Masakra piłą mechaniczną, O tych dwóch co pojechali w miasto, Avengers: koniec gry, Ojciec chrzestny. Sporo tego, więc wymieniłem kilka. :D 

Myślę, że każdy widział te filmy, ale może ktoś o nich zapomniał i będzie chciał sobie przypomnieć. :P A co do muzyki, to jaką lubisz? Jest jakiś gatunek muzyczny, którego nie możesz znieść?

Nie ma takiego, słucham tego co mi wpadnie do ucha. Jest nawet temat założony w humorku na którym wklejam codziennie piosenki, które sobie słucham przy śniadaniu. :D 

A to nie zwróciłam uwagi nawet, może zerknę później. A właśnie, a należysz do tych ludzi, który jedzą raczej zdrowo czy niekoniecznie? Jesz to co lubisz i nie patrzysz czy jest zdrowe czy też nie? 

Niekoniecznie. Nie patrzę czy zdrowe czy nie, jem to co mi smakuje. Lubię zjeść tłuste lub smażone, ale czasami zdarzy mi się zjeść coś zdrowego jakąś sałatkę itd. 

No i prawidłowo. Wracając do forum, to masz zamiar w przyszłości starać się o jakąś posadę na nim? 

Tak o opiekuna serwera lub redaktora, ale czas pokaże co dostanę. :P 

O, no to zapraszam w nasze skromne progi. :p Dowiedzieliśmy się troszkę rzeczy o Tobie, a napisz proszę jakich ludzi nie lubisz? 

Szczerze każdego tu lubię, miałem takie małe spiny, ale teraz powinno być git. 

Nie chodziło mi tylko tutaj, ale ogólnie jakich ludzi nie lubisz, ale mniejsza o to. A jest coś co byś w sobie zmienił?

Nic bym nie zmienił. Wszystko jest supcio i tak powinno zostać. :D Ale jak już bym miał możliwość zmiany czegoś w swoim ciele to bym dodał trochę kg, bo jestem chudy i ciężko jest mi przytyć. 

Z wiekiem przybędzie Ci kilogramów, nic się nie martw. :P No dobrze troszkę się o Tobie dowiedzieliśmy, ale to jeszcze nie koniec, choć będziemy się do niego zbliżać. Na samym początku wspomniałeś, że jeśli się uda to po skończeniu szkoły masz zamiar wyjechać za granicę, a byłeś już gdzieś za granicą? 

Jeszcze nie. Planuje wyjechać do Holandii, a potem wrócić do Polski i podróżować po świecie za pieniądze które zarobię oczywiście. Moim pierwszym celem na pewno będzie Hiszpania, bo od dzieciństwa jestem fanem Barcelony i marzę żeby tam pojechać. 

Jak już wspomniałam życzę powodzenia w zrealizowaniu swoich planów. Hiszpania... Nie tylko Tobie się marzy. ? No dobrze, chciałbyś kogoś pozdrowić? 

Pewnie, pozdrawiam @elo elo 350, bo to bot.

@tbw#AIM bocik w csie. 

Dzięki za udzielenie wywiadu. Trzymaj się, hej.

Ja również dziękuję, papa.

cooltext348462329013503.png.f50e957604f417727b1de6bfdb35ff40.png

Zapraszam do pozostawienia komentarza jak się podobał wywiad.

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy tylko mnie wk*******ą te emotki w wywiadach :):P:( Nie wygląda to dosyć profesjonalnie, no ale kto co lubi, prawda? 

13 godzin temu, Gunia napisał:

a ja myślę, sprawdzę co to jest i zacząłem dużo grać w to, a jeszcze nie miałem mutacji i dużo do mikrofonu krzyczałem bany leciały aż przestałem mikra używać.

Polska język trudna język. 

Ogólnie jest spoko pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


30 minut temu, SoulMind napisał:

Nie wiem czy tylko mnie wk*******ą te emotki w wywiadach :):P:( Nie wygląda to dosyć profesjonalnie, no ale kto co lubi, prawda? 

Polska język trudna język. 

Ogólnie jest spoko pozdrawiam.

Uwierz, że i tak sporo tych emotek usunęłam, gdyż Rejku używał ich w każdej swojej odpowiedzi. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 minut temu, Gunia napisał:

Uwierz, że i tak sporo tych emotek usunęłam, gdyż Rejku używał ich w każdej swojej odpowiedzi. 

Pozdrawiam

Uzależniony jestem od emotikonek hah 

@SoulMindmam problemy z pisaniem więc dlatego są w niektórych miejscach błędy. 

Edytowane przez Reeejkuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie fajnie, ale fakt z tym emotkami, nie powinno ich raczej być, ale to moje zdanie.

Jako redaktor  też powinnaś poprawiać w miarę wypowiedzi, żeby to estetyczniej wyglądało.

Odpowiedzi do odpowiedzi, jak już tak robimy to wypadało by to ubrać jakoś w słowa, jak dla mnie słabym jest pisanie 3 zdań gdzie można zrobić jedno dłuższe sensowne.

Kolorystycznie fajnie, tematycznie również.

Tyle ode mnie. Pozdrawiam :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...