Skocz do zawartości
CukierkowyMario

Micro

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ludziska jest taki problem z mikrofonem iż mam win10 i ten system jest tak poj,,y że nie mogę ustawić mikrofonu , laptop też jest po h, bo tylko z jednym wejściem na dżeka xD" nie wiem jak to się piszę więc sorry za błąd ," . Kupiłem przejściówkę usb do gdzie wpiłęm ją w port usb do laptopa przejściówka posiada 2 kanały na jeck xD czyli na słuchawki z mikrofonem lub słuchawki i osobno mikrofon , podłączyłem a mikrofon mam pół-studyjny , dźwięk idzie mi normalnie z słuchawek a gdy rozmawiam to zamiast z mikrofonu podpiętego do lapka powinien dźwięk docierać do graczy czy do członków czy ts3 czy gdziekolwiek to dociera z wbudowanego mikrofonu który znajduję się w laptopie i przez to mnie to w, iż nie mogę np. nagrać nutki gdyż jest za cichy głos , na serwerze nie słychać mnie dość dobrze , @LOLSON #ZW Pomóżżżżżżżż bo nie ogarniam tego systemu 1 raz mam styczność z win10 . Weź mi napisz ktoś lub wyśli jakiś poradnik w co mam wejść by przestawić na mikrofon podpięty do przelotki niż jak wbudowany mikro w lapku , bo jakoś nie mogę nigdzie na żadnym yt znaleźć tego by normalnie było pokażane tylko pokazują jak ustawić mikron , a jak ustawiam to dźwięk się przestawia razem z słuchawkami na laptopa czyli że leci z głośników od laptoa i dziwię i głos .

@Pyrek Dzięki za pomoc już mam normalnie dziękuję jeszcze raz

@MemesiO ale posiadam taką przejściówkę 

87578512_1174034822946567_657754613381857280_n[1].jpg

Edytowane przez Nemezis ad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy udało Ci się ogarnąć, ale najprostszym wyjściem będzie wyłączenie mikrofonu z laptopa.

Klikasz prawym na głośnik na pasku zadań>Otwórz ustawienia dźwięku>Panel Sterowania dźwiękiem(powiązane ustawienia, na dole jak zjedziesz)>Zakładka nagrywanie>Wybierasz mikrofon którego nie potrzebujesz, klikasz prawym i wyłącz.

Wydaje mi się, że to powinno pomóc, aczkolwiek nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem, bo strasznie chaotycznie to napisałeś.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lepsza by była przejściówka 2x Jack --> Jack, najprawdopodobniej masz jednego jacka dlatego że obsługuje słuchawki i mikrofony. Jakość dźwięku dzięki takiej przejściówce znacznie lepsza.

 

@Nemezis ad Moje oczy bolą :AngryCat:

Ueżeli Ci na dźwięku aż tak nie zależy to może być, tyle że usb nie da Ci tej jakości co jack.

Edytowane przez MemesiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...