Skocz do zawartości
Doman

Dzik branży ochroniarskiej!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :papa: 

Pragnę dzisiaj przedstawić szerzej dobrze znaną postać na naszej sieci, a mowa o nikim innym jak @SadoS'ik :D 

 

Doman

SadoS

ZXpZYMe.jpg

Na początku powiedz nam skąd jesteś, ile masz lat oraz co nam zaśpiewasz?

Jestem Kuba, mam 20 lat i jestem z Łomży, takie piwsko na Podlasiu hehe

Kubusiu mój kochany powiedz nam proszę pracujesz, uczysz się, a może jedno i drugie?

Uczę się i dorabiam na ochronie.

Uczysz się, a więc technikum. Jaki to profil klasy jeśli chcesz powiedzieć oraz ochroniarzem czego jesteś w wolnej chwili?

Jest to technikum o profilu handlowym, a w pracy jeżdżę po większych/mniejszych imprezach.

Czyli jesteś niczym Wojtek  z KFD. Swoją przyszłość wiążesz z handlem czy właśnie lubisz jak coś się dzieje podczas imprez i masz okazję się wykazać?

Nie,nie, nie,swojej przyszłości nie wiąże z żadną z tych rzeczy. Jestem przeciwny przemocy!

I Ty to mówisz :kappa: Masz już plany na przyszłość czy raczej żyjesz chwilą? 

W chwili obecnej jakieś tam plany mam ale wszystko może się zmienić.

Los przekorny jak mawiają słowa Zenka Martyniuka. Propo tego wykonawcy, jaki masz stosunek do muzyki disco polo. Jest to Twój klimat czy zupełnie inny gatunek to Twoja bajka?

Jestem w stanie zrozumieć ludzi, którzy gdzieś tam na imprezie tańczą do disco polo po dobrym trunku jednak jak dla mnie jest to muzyka dla podludzi.Ostatnio nawet musiałem z klubu wyjść,bo jakiś de*il zapomniał mi powiedzieć, że o 12 gra disco polo to frajer z buta wracał essa.

Bez ogródek :D  W wolnym czasie czym się zajmujesz? W tym roku matura, a co potem?

W wolnym czasie to siedzę tutaj xD a po maturce mam zamiar uciekać do USA zarobić jakiś większy pitos, a później wrócić na studia.

Your english very good yeah yeah. Jako bramkarz musisz dysponować siłą większą niż przeciętny Kowalski. Siłownia jest Ci dobrze znana czy lecisz na spontanie podczas burdy w klubie?

Na siłownię staram się chodzić w miarę regularnie, ale teraz przy klasie maturalnej trochę ciężko dysponuje czasem, a do tego od czasu do czasu dorzucam sobie jakiś trening MMA.

Przy tylu obowiązkach ciężko na chwilę wytchnienia. Wyjście z psem na spacer i chwila zadumy to dobre rozwiązanie. Posiadasz jakiegoś czworonożnego przyjaciela w domu?

Mam pieska, ale na spacery z nim nie latam.

Propo relacji człowiek- zwierzątko. Masz może partnerkę, z którą jesteś szczęśliwy?

Chyba nie mam ewentualnie może któraś tak uważa xd

Alvaro, żadnej nie przepuści(bo wiecie bramkarz przepuszcza w klubie hehe) :kappa: Obecnie pełnisz jedną z najważniejszych roli na forum jaką jest Super Admin. Jest to Twoja wymarzona ranga czy myślisz o czymś jeszcze bądź czymś innym jak zdasz maturę i sytuacja się uspokoi?

Nigdy nie myślałem o tych rangach i nie myślę, tak szczerze to chyba nawet nigdy się o jakąś nie starałem.

Skoro ruszyliśmy już temat MH to co sądzisz o obecnym składzie administracji jak i atmosfery, która jest na naszym forum?

Atmosfera jest fajna, a co do składu to jest okej pomimo tego że jestem przeciwny co do postępowań paru osób.

Jak mawia przysłowie, zawsze znajdzie się czarna owca w stadzie. Pamiętajmy, że to subiektywna opinia :D Możemy zobaczyć Cię na tegorocznym zlocie? Byłeś obecny podczas, któregoś ze zlotów oraz jak wspominasz te chwile?

Zlot to najlepszy pomysł na tej sieci xD. Byłem rok temu i ciesze się że mogłem być jego częścią. Poznałem ludzi, z którymi przesiaduje się godzinami na ts. W tym roku może być ciężko, bo uciekam do roboty za granicę ale np za tydzień jest IEM gdzie też się spotykamy. Polecam każdemu!

Słyszycie? Jak ktoś Was zaczepi to wołajcie na IEM'ie bramkarza Kubusia :D  Z kim poza mną oczywiście masz najlepszy kontakt na sieci?

Nie, nie, nie na IEM to nawet nie wejdziemy xD Najlepszy kontakt mam zdecydowanie z @femarix'em oprócz niego jest jeszcze @VisTeR.', @aureoxz  którymi też dużo gadam. Tutaj mógłbym wymienić większość ludzi ze zlotu jeśli ktoś ze zlotu to czyta to ......... tutaj jest o nim :D 

Takimi miłymi słowami kończymy nasz wywiad. Chciałbyś coś przekazać czytelnikom lub kogoś pozdrowić?

Tak, pozdrawiam każdego kto czyta i pamiętajcie nie słuchajcie disco polo

A idź ty, Zenka słuchajcie! Tobie pragnę podziękować za poświęcony czas i miłą zabawę.

 

 

Ten fajny wywiadzik mógł powstać dzięki zgodzie Redaktora Naczelnego @Max Bugs:D 

Pozdrawiam, Doman :lama: 

 

 

Edytowane przez Doman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...