Skocz do zawartości
elo elo 350

 zamknięty Sloty i cd między rakietkami.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam propozycję. Zmniejszenie slotów z 32 do 26 albo 28 jak się da. Druga sprawa, dać ruskowi większy odstęp czasowy między rakietkami, to jest porażka, że zeus musi czekać 5 sekund, a rusek 2, a każdy wie, że rusek ma latwiej zabić.

Pozdrawiam.

@Nemezis ad Ja bym mu dał 5 sekund, bo rakietki są dużo lepsze niż rakietki ;)

 

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do slotów to i tak nie ma fulla osób  więc mogę być za 

tak samo co do ruska jestem za skoro zeus ma 5 sec to rusek niech też tyle ma wyrównane szanse tym bardziej że tyle samo to i to bije

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do slotów to po co zmieniać, zgadzam się z @Nodi , a co do ruska, to przydało by mu się zmienić na 4s Max , bo po co robić taki sam odstęp czasowy jak na zeusie , jak każda klasa się musi wyróżnić od pozostałych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sloty useless temat bo jak znów będzie reset to różnie może bywać z miejscami na serwie.

A co do rakiet.......... No k***a.

Tyle czasu już jest ten rusek, dużo osób już go przegrało i jakoś nic nie musiało być zmieniane, bo wszystko było BALANCED. 

A teraz nagle wszystko jest gówniane. Ktoś mi wytłumaczy jakim sposobem ? Teraz trzeba wy*****ć 2 skoki bo skaczemy jak małpy Janusze z full kondycją, teraz dmg zmniejszyć bo bijemy za dużo i jesteśmy noskillami grającymi tylko pod rakiety, teraz trzeba blokady dawać bo gramy zapłaconą premium jak zwykle tylko że na małych mapach i każdy narzeka mimo że regulamin jest jaki jest. Tylko dlatego bo nagle 2 typów zaczęło reset ruskiem i mają top lvl....... Żenada.

A jeżeli tak bardzo tobie @elo elo 350to przeszkadza że "zeus trudniejszy" i że mamy za łatwo to dajcie ruskowi i zeusowi limit 3,5 s żebyście już się nie pruli o "przesadzenie tej klasy". xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Wicevilma ze jak zaplacil za klase i ze 2 graczy nimi wymiata to juz placz. Z drugiej strony uwazam ze 2 pomiedzy rakietami to przesada uznajmy 1 ominiesz badz przezyjesz ale nie zdarzysz zabic poniewaz juz druga rakieta leci. Zobacze co da sie zrobic tylko pomiedzy odstepami rakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...