Skocz do zawartości
joolz

Q&A vol.74 -odpowiedzi joolz.

Rekomendowane odpowiedzi

@WaRninG1 

[P] Będziesz częściej wbijał na Only Mirage?

[O] Jasne. Ostatnio coraz wiecej to mnie tam widac, a Ciebie wcale :D

[P] Jak się u nas znalazłeś?

[O[ Wyszukalem sobie w google szczerze mowiac. Zobaczylem nazwy i byli ludzie , zadomowilem sie :) 

[P] Ile zarabiasz na dzwigach? :D 

[o] Zalezy ile pracuje , przewaznie jest to 327e dniowki. Przelicz sobie :D

 

@Rejk

(P)  dlaczego jesteś słaby w karabiny?

[o] Wiesz...za malo czasu poswiecam na to :D za krotki staz i dlatego nie umiem zabijac. :D

(P)  jak oceniasz pracę UBTeam? 

[o] Ostatnio sa jakies male problemy. Aczkolwiek staramy sie rozpatrzyc kazde odwolanie i ppomagac mimo, ze skrocila Nam sie kadra , a chetnych z mozgiem brak. Poza tym na poziomie ;)

(P)  jaki masz samochód? 

[o[ Ford Mustang 08 , Dodge Durango SRT , Opel Insignia , Kia Stinger GT [za 1.5 msc bo czekam na odbior z salonu] , i BMW serii 3 GT.

(P)  widzisz siebie na MH za 4-5lat? 

[o] Dobre pytanie . Mysle ,ze tak. Kwestia tego jak sie zycie potoczy. Kiedys juz rzucilem myszka i stwierdzilem , ze nie gram w to juz. Ale wrocilem i mysle, ze zostane na dlugo :) 

 

 

@elo elo 350

[P] Co robiłeś w tedy na 400, dlaczego tak szybko z niego wyszedłeś? XD

[o] HAHAHAHA. Wszedlem zobaczyc jak haxujesz i stwierdzilem , ze nawet nie wiem jak dobrze wybrac klase ,a ludzie ruszali sie szybciej niz antylopa uciekajaca przed lwem :D

 

 

@Pyrek 

[P] Dlaczego nie nagrywasz rapsów?

[o] Nie cierpie polskiej muzyki. Czasami cos przejdzie przez ucho ale to nie dla mnie :D

[P] Ps czy xbox?

[o] Posiadam i jedno i drugie. Ale to PS zmiata grafika , wydajnoscia i jakoscia.

[P] Szczury są z rodziny myszowatych i są dosyć agresywne to dlaczego myszy takie nie są, skoro są z tej samej rodziny?

[o] Dlatego , ze to jest jak z ludzmi. Szczur jest wiekszy , jak nabity sterydami- wali mu na leb i jest agresywny. Tak samo jest w przypadku ludzi,a raczej niektorych facetow :D WIEKSZY UWAZA ZE MOZE WIECEJ. :D

[P] Masz jakieś płyty ulubionego wykonawcy? Kto to jest i jakie masz albumy?

[o] Niestety nie posiadam . Ale slucham trance i obecnie dla mnie kotem jest Marlo oraz Armin .

[P] Kibol czy bardziej pasywny kibic?

[o] Chodzilem czasami obic komus jape lub na ustawki. Ale kazdy w zyciu do czegos dorasta i teraz wole jechac na mecz za granice , niz ogladac polska kopanine :P 

[P] Dlaczego strusie nie latają?

[o] Bo sa za ciezkie i ich ciala wygladaja jak przecietny Wieslaw po obaleniu kraty piwa , chowajac leb w piach jak przed zona gdy wraca do domu :D 

 

 

 

@warniak

[P] Jak się masz?

[o] Bardzo dobrze , dziekuje . Obecnie zawalony obowiazkami i teskniacy za praca :D

 

 

@femarix

 

(P) Czy samice Hien mają penisy ?

[o] Nie wiem ?:D Wiem za to , ze jakas samica posiada narzad rozrodczy penisopodobny , byc moze to hiena wiec daje z, ze tak !

(P) Co jedzą małe koale gdy sie urodzą ?

[o] Pytanie za milion ? Rosliny :D

(P)Ile lat żyje meduza ?

[o] Ogladalem ostatnio program o meduzach i morskich stworzeniach , wiec mniej wiecej 200-250 lat , duzo czynnikow ma wplyw.

{P} Czy istnieje krzyżówka zwierząt innych niz koty czy psy ?

[o] Tak , niestety ludzie nie zwracaja uwagi na meczenie tych zwierzat i klonuja co sie da , byle eksperyment byl udany .

(P)Co to jest ruja ?

[o] Ruja maja samice , moje psy mialy . Czyt, cieczka.

(P)Skoro polska ma ślązaków gurali kaszubów itp czy są w stanie wywołać wojnę rasową w polsce ?

[o] Mysle , ze nie . Polacy sa rasistami i maja wysokie ego o sobie . Nie dosc ze rzadzi panstwem zenujaca partia i kazdy rzad jest do du** a polacy nic z tym nie robia, to uwazam , ze wojny miedzy soba nie wywolaja ;) chyba ze lgbt ale to jakby toczyc wojne kulturystow z dziecmi.

 

 

@Kain

 

(P) Kiedy wreszcie kupisz mi te blaszki?

[o] Jesli w koncu pojade do pracy lub ktos bedzie w Szwecji . Szybciej bede w Norwegii ale pamietam , zapisane mam. Beda na pewno.

 

@Doman

(P) Kiedy mam ci skopać dupsko w 1.6? 

[o] HAHAHA.Wczoraj prawie na specta spadles zamyjac tabele :D mozesz codziennie probowac , czekam nadal ale czuje , ze szybciej zostane papiezem ;P 

(P) Czemu Pawły to takie fajne chłopaki?

[o] Tak , z tym , ze ja jestem przystojny , a Ty nie XD

(P) pożyczyłbyś mi to autko, o którym gadaliśmy na grupce? 

[o] Tak, kwestia tego , ze musialbys sobie zalac i przedstawic mi dokument zezwalajacy na jazde :D

(P) opowiedz coś o sobie w dwóch zdaniach

[o] Czerpiacy z zycia radosc skur....

(P) Staś ma trzy jabłka. Oblicz masę słońca i ile waży słońce? 

[o] x3+2x2-8x-16=0 ?

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do zabawy   @MARCIN3K , chlop wygadany lubiacy dobra zabawe i mase pytan :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...