Skocz do zawartości
elo elo 350

 zamknięty Niewidka u skryto.

Rekomendowane odpowiedzi

Elo, dlaczego skrytobójca jak strzela do nas robi się niewidzialny? Powinno być tak, że jak my do niego strzelamy to się robi niewidzialny, z resztą tak też jest. Albo naprawcie tą niewidke,  albo dajcie taką niewidke jak miał kiedyś, pozdro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przed resetem nikomu ta klasa nie przeszkadzała, a teraz jak ja nią gram i mam top lvl to jest płacz. 

Można ewentualnie naprawić to że jak ktoś do mnie strzela żebym nie znikał, tylko na odwrót.

Moim zdaniem powinno być naprawione/zmienione znikanie, że jak ja strzelam to dopiero znikam, a nie jak przeciwnik do mnie strzela pierwszy i nie widząc go znikam. Co do propozycji starego skryto jestem na NIE. 

 

 

Edytowane przez oo7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

@oo7 Chodzi mi o to, że to jest przesada, że skryto ma 2 opcje znikania, to jest przesada, powinno być tak jak kiedyś, że jak go ktoś zbił do 70 hp to znikał na kilka sekund i był bez broni, w tedy będzie zbalansowany, pomimo iż coda mają nam zepsuć, to warto pomyslec ;)

@Nemezis ad A co Ty moderator? :D Ja nie widzę, żeby to był post pod postem :>

 

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9 godzin temu, elo elo 350 napisał:

powinno być tak jak kiedyś, że jak go ktoś zbił do 70 hp to znikał na kilka sekund i był bez broni,

To jest dobre rozwiązanie. Skryto jest i tak bez tej niewidki op bo ma te wyrzucanie broni co mu i tak wchodzi ładnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pro po Skryto to powinni go znerfić  i tu masz rację , robi się niewidzialny jeszcze gorszą ma niewidkę od assasina , i to za każdym razem , dobrze że interweniujesz w tej sprawie , ja jestem za znerfieniem Skryto bo jest za OP klasa 

Ja to nie wiem Robisz temat chociaż dobrze wierz że nie piszemy postu pod postem od tego jest edytuj @elo elo 350

@oo7 nie po resecie był płacz tylko u niektórych graczy nawet przed więc nie wiem dlaczego tak myślisz , po za tym nie jesteś jedynym sktyro na serwerze

Edytowane przez Nemezis ad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zacznijmy od tego że już od początku skrytobójca nowy był spierdolony xD

Naprawa niewidki jak najbardziej, ALE także i wyrzucania broni. Nie oszukujmy się, to jest śmiech na sali jak raz siądzie 15% i do skończenia magazynku wysypuje ci cały zestaw wojenny. A poza tym nie NERFIĆ tylko NAPRAWIĆ bo póki co wszystkiego co silniejsze byście nerfili a potem będzie to samo co riot odwalił z akali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...