Skocz do zawartości
Max

"Za mundurem Panny sznurem" - wywiad z Doman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie po dłuższej przerwie! Zapraszam do przeczytania kolejnego wywiadu! Tym razem z członkiem naszego fioletowego składu - @Doman. Zachęcam do przeczytania i proszę o pozostawienie opinii w komentarzu ;)

 

 

Reporter - Max.Bugs
Respondent - Doman

 

 

 

Witam, na samym początku chciałbym Ci serdecznie podziękować za chęć udzielenia wywiadu i podzielenie się cząstką swojego prywatnego życia z użytkownikami forum. Zaczynając, opowiedz nam coś o sobie, proszę. 

Witam :hi: Jak część z Was wie - nazywam się Paweł. Jestem młodym, osiemnastoletnim dzikiem z dużym poczuciem humoru.

 

 

 

Zapewne jest wiele osób, które Cię jeszcze dobrze nie zna. Osobiście nie będę pisać, że miło Cię poznać - nie śmiem twierdzić, że nie. Po prostu się już znamy :D Paweł, proszę, opowiedz nam coś więcej o sobie. Skąd pochodzisz? Czym się interesujesz? Posiadasz jakieś hobby?

Pochodzę z ziem lubelskich, Polesie (rozszerzona gegra here). Jestem z małej wsi przy granicy, ale uczę się w nieco większym mieście. Do niedawna chodziłem na siłownię i to była moja duża zajawka, ale ze zbliżającą się maturą postanowiłem się skupić na niej. Tak poza tym to moją pasją są również szkolenia, na które jako klasa mundurowa czasami jeździmy. Mega fajni ludzie zaznajomieni z tematem. Moje hobby to śpiewanie na ts dla @SadoS i pieski *.*

 

 

 

Możesz zdradzić nam w jakim mieście uczęszczasz do szkoły? Będąc w temacie szkoły. Jak wygląda Twoja edukacja? Co to za placówka? Technikum czy Liceum? Jaki kierunek obrałeś?

Oczywiście, Biała Podlaska, yebac rodo :D Jest to ALO o profilu klasy mundurowej. Dużo osób narzeka i mówi, że by więcej tu nie przyszło, ale poza dwoma nauczycielami jest mega spoko. Inni nauczyciele się przykładają i nie mają brzydko mówiąc ,,wyje*ane".

 

 

 

Przepraszam ale nie orientuje się jak działają takie Licea mundurowe. W jakim kierunku się kształcisz? Służby mundurowe to bardzo ogólne pojęcie. Zapytam bardziej prosto, kim będziesz po ukończeniu tej szkoły i gdzie chcesz kontynuować edukację?

Po ukończeniu tej placówki mam certyfikat przeszkolenia 300 godzin, coś tam :D Myślę na razie co będzie jutro, zobaczymy jak maturę zdam.

 

 

 

Rozumiem ale szkolisz się w kierunku pracy w armii, policji czy straży pożarnej?

Bardziej w kierunku armii, policji ch*j w d*pe a straż pożarna to nie moja bajka.

 

 

 

Rozumiem, zawsze marzyłem o pracy w szeregach armii. Niestety problemy ze zdrowiem na to nie pozwoliły. Opowiesz nam coś więcej na temat Twojego hobby? Brzmi interesująco. Jak to dokładnie wygląda?

Wygląda to tak, że zarówno na początku jak i na końcu roku jedziemy gdzieś w Polskę na kilkudniowe, czasami tygodniowe szkolenie z zakresu technik działania wojska. Zielona taktyka, wspinaczka, przemieszczanie się w grupach 4-6 osobowych itp. Bardzo fajna sprawa. Wspinaczka dotychczas mi się najbardziej podobała, więc polecam jak ktoś nie miał okazji spróbować.

 

 

 

Czyli coś w stylu obozu survivalowego? Powiedziałeś jeszcze, że Twoim hobby jest śpiewanie Sadosowi na Team Speak 3 a dodatkowo pieski? Możesz nam coś więcej o tym opowiedzieć?

Coś w tym stylu. Lubię dla Sadosika śpiewać disco polo jak wygrywamy i przegrywamy na bocie. Pozytywny chłopak, ale sknerus.

 

 

 

Rozumiem. Grunt to pozytywnie spędzać wolny czas :) Wejdźmy trochę z artykułem w Twoje bardziej prywatne życie. Posiadasz rodzeństwo?

Na szczęście posiadam. Brat najstarszy, potem siostra i Pawełek lat 18. Kiedyś za małego to wiadomo wkurzali strasznie - szczególnie siostra, ale teraz to fajnie mieć rodzeństwo. Zawsze Cię w czymś wyręczą.

 

 

 

Moim zdaniem, prawdopodobnie wszędzie tak jest. W moim przypadku było podobnie. Kiedy byłem młodszy relacje z rodzeństwem były zdecydowanie gorsze niż teraz. Wiadomo jak to było , kłótnie, bójki, oskarżenie i tak dalej :D Teraz gdy już wszyscy dorośli każdy może liczyć na resztę. Posiadasz jakieś marzenia?

Obecnie moim marzeniem jest pozytywne zdanie matury i wyrwanie się z tego małego miasta, które już mi zbrzydło

 

 

 

Zdanie matury wcale nie jest takie trudne. Ważne, żeby się dobrze przygotować :) Jak Twoim zdaniem oceniasz swoje przygotowania? Co robisz w tym kierunku?

Myślę, że to co było na początku przygotowań a to co jest obecnie - to niebo, a ziemia zwłaszcza z matmy. Polski i angielski to zero stresu, ale obawiam się matematyki, czy czegoś nie pomylę.

 

 

 

Wiem co masz na myśli. Sam nie zdałem egzaminu maturalnego z matematyki za pierwszym razem. Problemem było to, że w wieku od 12 do 16 lat - większość czasu spędzałem w szpitalu. Niestety 3/4 egzaminu dotyczyło jednego działu matematyki, z którego nie zdążyłem nadrobić. Ukończyłem z wynikiem 28 procent. Zabrakło jednego punktu :D W drugim terminie egzamin był bardziej różnorodny i udało się zdobyć ponad 70 procent. Ze swojej strony mogę powiedzieć, ze najważniejsze to się nie stresować. Życzę powodzenia na maturze i spełnienia wszystkich pozostałych marzeń! Mam jeszcze kilka pytań. Posiadasz już prawo jazdy, jakiś samochód? Na jakim sprzęcie komputerowym grasz na co dzień?

Prawko posiadam a jakże. Jeżdżę różnie. Peugeotem 307 albo tico silnik 1.0 :Kappa: Mój laptop jest bardzo stary, ale wystarcza. Jest to Lenovo n500 bardzo stary laptopik, ale daje radę jakoś

 

 

 

Generalnie możesz polecić markę Lenovo użytkownikom czy masz jakieś zastrzeżenia?

Nie polecam. Bateria ledwo 1h trzyma w moim przypadku i są zdecydowanie lepsze marki laptopów niż Lenovo

 

 

 

Dziękuję za recenzję. Zanim przejdziemy do spraw związanymi z forum, czy chciałbyś coś jeszcze dodać od siebie w temacie swojego prywatnego życia?

Hmm. Jeśli macie ładną siostrę +16 niech się odezwie ;) 

 

 

 

Tego się nie spodziewałem :D Pawle, opowiedz nam w jakich okolicznościach i kiedy znalazłeś się na forum, proszę.

Było to w tym miesiącu przed grudniem co jest xd Grałem sobie na starym go mod #1 byłem kiedyś amazing i jakiś admin się spłakał, że czyszczę serwer i dał mi ss, a że wtedy była moda na skiny GO to nie chciało mi się szukać innego serwera i tak w dniu 1 grudnia 2015 roku złożyłem konto na forum w celu wstawienia SS. Tak sobie grałem, grałem na tym go modzie aż pojawiła się pierwsza fucha admina i jakoś to poszło do dzisiaj.

 

 

 

Pozwolę sobie zauważyć, że chyba większość osób zaczęła przygodę z forum przez screen shoty :D Jakie inne funkcje pełniłeś na sieci?

Na sieci byłem adminem, op serwera, redaktorem, redaktorem naczelnym, redaktorem fp, support adminem, członkiem ubt i chyba tyle ^^ Obecnie moja aktywność na forum sprowadza się do UBT i raz na przysłowiowy rok wrzucę coś do redakcji.

 

 

 

Muszę przyznać, że było tego trochę. W której z nich czułeś bądź czujesz się najlepiej?

Zdecydowanie redakcja pod rządami Missi. Fajna ekipa, mili ludzie. Bardzo dobrze wspominam ten czas. 

 

 

 

Pozdrawiamy @Missia. Planujesz jeszcze wrócić w szeregi redakcyjne?

Wydaje mi się, że nie. Nie ma już tego zapału i priorytety w życiu się trochę zmieniły, ale obecna redakcja działa bardzo fajnie. Nie można niczego jej ujmować :D 

 

 

 

Gdyby coś się zmieniło, serdecznie zapraszamy! ;) Z kim na sieci masz dobry kontakt a z kim nie przepadasz?

Na sieci mam dobry kontakt przede wszystkim z @SadoSikiem, @joolzem oraz innymi użytkownikami. Nie mam "na pieńku'' z nikim raczej.

 

 

 

Właśnie taka atmosfera powinna panować pomiędzy użytkownikami na sieci :) Czy jest co zmieniłbyś na forum lub serwerach? Coś Cię denerwuje? Coś Twoim zdaniem nadaje się do zlikwidowania? Co sądzisz obecnej administracji?

Hmm. Co mi się nie podoba? Pomyślmy... Wydaje mi się, że era afer i masowych skarg na MH już minęła więc raczej na serwerach bym nic nie zmieniał, a na forum jedyne co bym zmienił to numer konta na które wpływa hajs z premek dla @aquaxa na moje :D 

 

 

 

Zdecydowanie forum nie jest już tak burzliwe jak i na początku moich dni na nim. Hahaha jestem zdania, że aquaxowi nie przypadła by do gustu ta zmiana :P Lubisz muzykę? Jakiego gatunku muzycznego zazwyczaj słuchasz?

Pytasz dzika... Pewnie, że lubię. Jak mam dobry humor to oczywiście - Disco Polo Zenek Martyniuk wlatuje na rejony. Ulubioną jego piosenkę na moim profilu możecie posłuchać, a tak do gry to włączam sobie secik eski jakiś.

 

 

 

Zapytałem bo nie wspomniałeś nic o muzyce w pytania o zainteresowania i hobby :)  Czy mógłbyś podać mi właśnie swój ulubiony utwór muzyczny ale tutaj? Wstawię go poniżej do odsłuchu dla użytkowników.

Akcent - to właśnie ja. 

 

 

Akcent - pragnienie miłości.

 

 

 

Dziękuję serdeczne. Mam dla Ciebie dwa dodatkowe, szybkie pytania. Wygrywasz konkurs. W puli główną nagrodą jest bardzo ogromna kwota pieniężna - załóżmy, milion złotych. Co robisz z pieniędzmi?

Przede wszystkim kupuje sobie fajny domek, a resztę pieniążków inwestuje w nieruchomości

 

 

 

Twoje życiowe motto?

No pain, no gain.

 

 

 

Dziękuję, myślę, że możemy powoli kończyć nasz wywiad. Czy chcesz coś od siebie dodać i kogoś pozdrowić? :) 

Chciałbym podziękować za możliwość wystąpienia oraz Twój poświęcony czas. Pozdrawiam Sadosa, Wandiego, Joolza, resztę członków UBT oraz czytelników.

 

 

 

To ja jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas. Było mi bardzo miło, pozdrawiam i życzę powodzenia! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozdrawiam za kierunek dotyczący wojskowości, ale ten certyfikat 300h to coś zabawnego :P

Pozdr, St.Kpr 

Edytowane przez Bene
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


19 minut temu, Bene napisał:

Pozdrawiam za kierunek dotyczące wojskowości ale ten certyfikat 300h to coś zabawnego :P

Pozdr, St.Kpr 

taka,,pamiątka" po liceum :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...