Skocz do zawartości
Fawor

 zamknięty Skarga na admina kakarotoo GOMOD

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:2020-04-04
Nick gracza: kakarotoo
Dowody: Link do demka oraz świadkowie. http://ehltv.hltv.org.pl/srv41452/HLTV-2004041218-csg_dust.dem.zip

Świadkowie:  Gracze tego oto servera 91.224.117.52:27140

Uzasadnienie: Chciałbym prosić o podjęcie decyzji o degradacji admina kakarotoo ,ponieważ owa osoba posiada uprawnienia administratora i troszkę ich nadużywa.Ponad to łamie nagminnie regulamin servera ,strasząc banami i nadużywając za bardzo czatu głosowego.Najwidoczniej nie radzi on sobie z agresją i wyżywa się na innych graczach obrażając ich.Gdy wspomina się o tym iż jest hipokrytą ,bo poucza innych a sam łamie zasady regulaminu tłumaczy się np. tak ,że nie daje banów za kulturę ,ponieważ on sam też nadużywa często łaciny.No co to za podejście ,admina do graczy... .Dlatego proszę o jak najszybsze rozpatrzenie skargi i podjęcie decyzji.Ponieważ nwm według mnie admin powinien świecić przykładem ,a nie wszystkich wyzywać i chwalić się tym jako on jest wielki, bo może dać Ci bana za nic.

@VisTeR.' @aquax @NoiQ @NeonX @MiodeQ

Edytowane przez Fawor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jaki tu jest powod skargi ? Dokladnie kultura, lamanie regulaminu w jakis sposob czy mozesz sprezycowac dokladniej?  Ja tu czytam tysiac powodow , a zaden nie jest konretnie podany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja osobiscie sie nie spotkalem z takim czyms zeby admin Kakarotto w jaki kolwiek sposob obrzucil wulgaryzmami  druga osobe. Owszem stosuje wysoki wymiar kar ale to dla dobra servera bo ma obowiazek zadbac o porzadek  na serverze to ze przeklnie  to nie jest jakis armagedon  a wiec moim zdaniem Kakarotto wypelnia swoje obowiazki w 100% :) 

Ps: na serverze mozna przeklinac ale nie nadmiernie  ale za Wyzywanie juz jest BAN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


14 minut temu, MiodeQ napisał:

BARDZO DOBRZE Z TWOJEJ STRONY I TO NIE TYLKO CIE DZIŚ PONIOSŁO TYLKO JEST TO NOTORYCZNE  WIĘC JESTEM ZA DEGRADACJĄ  TWOJĄ JAK I D3MONA W 100% 

tylko szkoda ze nie ma mnie wiecej na servie niz jestem jak sam to powiedziales wiec co ty mozesz wiedziec o tym jak ja sie zachowuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wystarczy ze byłeś pare razy jak ja byłem i pokazałeś jaki z ciebie admin nie było dnia byś  swiecił porzykładem tylko same obelgi dla graczy leciały oraz wulgaryzmy  z twoich ust więc sorry  ale nie zniżę sie do twojego poziomu i na tym zakonczę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czasami do Was wchodzę raz incognito raz nie. I co prawda @kameleonn troszkę zbyt często Cie ponosi. Niczego takiego nie zauważyłem od strony @BOCIANEQ . Nie zauważyłem co nie znaczy, że nie miały miejsca.

Jesteście strasznie wulgarni jak na serwer gdzie wchodzi masa osób 15> lat.  Następnie przyzwalacie na to graczom i banujecie ich wybiórczo tak jak Wam sie podoba, nie róbcie z tego serwera kolesiostwa, bo takie serwery raz dwa legną w gruzach. Nie róbcie również z niego miejsca gdzie można sie wyżyć i przy każdym info powiedzieć "k***a jebana paka gala" to sie nawet nie zdaża na serwerze ODD2 gdzie większość ludzi to osoby po 20 - 30 - 40. 

Pokazujcie przykład proszę Was. 

@VisTeR.' 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...