Skocz do zawartości
-Damian-

 zamknięty Problem z wylosowanym HP na klasie Czołgista/Fleshe

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zgłosić problem z HP wylosowanym w /sklep na klasie Czołgista. Jak się wylosuje np. 5tys HP to po zabiciu kogoś za zabójstwo grając klasą Czołgista otrzymujemy 25 hp, więc jak kogoś zabijemy dostajemy 25 hp za zabicie, ale problem polega na tym, że HP powraca do stanu takiego ile klasa ma maksymalnie życia, a to co wylosowalo się przepada.

 

Chciałbym jeszcze zgłosić, żeby usunąć z lotto otrzymywanie perków, ponieważ mając fajny perk chcę sobie wylosować HP to losuje inny perk a ten co mam tracę. Jest osobna opcja do losowania perków.

Edytowane przez -Damian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 minut temu, Meltor napisał:

Eeeee @-Damian- to nie tak dziala za 5 tysi kupujesz 50  hp a nie 5 k hp a co do losowania to sie nawet nie odzywam bo z dziecmi co tvp rano ogladaja nie ma  co dyskutowac

O czym Ty w ogóle piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ja teraz wytłumaczę. JEŻELI masz w klasie dodawanie hp za killa, a kupisz np 3k hp i zabijesz, to w tedy wraca do stanu przed kupnem tego hp, tak samo jest z vipem, jeśli masz 3k hp i kogoś zabijesz, to wraca Ci do momentu przed kupnem, kapiszi? 

@-Damian- Tobie, to jest na serwrze od chyba zawsze i nikomu to nie przeszkadzało, więc nie widzę problemu, aby to zostało usunięte. :P

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


51 minut temu, elo elo 350 napisał:

To ja teraz wytłumaczę. JEŻELI masz w klasie dodawanie hp za killa, a kupisz np 3k hp i zabijesz, to w tedy wraca do stanu przed kupnem tego hp, tak samo jest z vipem, jeśli masz 3k hp i kogoś zabijesz, to wraca Ci do momentu przed kupnem, kapiszi? 

Ale mi to tłumaczysz czy komu? Bo mi właśnie chodzi o to, żeby właśnie nie wracało do momentu tylko dalej to HP było. Po to losuje HP, żeby je mieć, a nie, że po zabiciu jednej osoby tracę to HP.

@elo elo 350 Mało mnie to interesuje, zgłaszam co mi nie pasuje i koniec. A poza tym na co mi tłumaczysz coś o czym napisałem w pierwszym poście? 

Edytowane przez -Damian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Meltor napisał:

ku.wa kupujesz hp jak ci go brak i chcesz dalej ubic kogos a nie ze ci ku.wa wwejdzie po niowej rundzie

 

Człowieku w /sklep pod numerem 5 jest lotto gdzie można wylosować kilka tysięcy HP raz na rundę i mi chodzi tylko o to, że grając klasą Czołgista otrzymuje się hp za zabicie i tak jak @elo elo 350 wspomniał mając vipa i mnie chodzi tylko o to, że po zabiciu kogoś to co się wylosuje znika i chcę żeby nie znikało. Jak nie wiesz o co chodzi to lepiej nic nie pisz i nie wkurzaj mnie, bo napiszę jedno słowo za dużo i na tym zakończymy dyskusję.

Edytowane przez -Damian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie chce cie obrazac ale jest konkretnie cos napisane a ze tvp cie cos innego uczy to nie moj problem

 

 

Admini zamknijcie ta dyskusje

Edytowane przez Meltor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SadoS @Bezzi 

@Bezzi @SadoS @aquax @VisTeR.' @WolfIDraV

 

Czy dałoby radę, że podczas, gdy będzie się miało Vipa, klasę, perki, które dają HP za zabójstwo jak się wylosuje HP to do póki HP nie spadnie do właściwego, które ma się maksymalnie na klasie otrzymywanie życia byłoby zablokowane tak by móc korzystać z wylosowanego życia. A jak już HP spadnie do tej ilości ile zwyczajnie mamy to wtedy odblokuje się otrzymywanie HP za zabójstwo.

Edytowane przez -Damian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do pierwszego do się nie wypowiem bo nie wiem ale co do drugiego to jest prawda

 

@Meltor @-Damian- Nie spamcie macie opcje "edytuj"

 

"dziecko drogie hp zawsze wraca do stanu pierwotnego co runde a nie ze kupisz i jest caly czas i nie mam zamiaru nabijac sobie wpisow"

Panie Meltorze powiem ci tak umiesz czytać? Napisał wyraźnie że jak kupisz to HP i zabijesz kogoś w tej samej rundzie to te 5k HP znika i zostaje te 200! Czaisz?

Edytowane przez JugoL^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ja też się wypowiem i w 100 % się z tym zgadzam co Damian napisał , również gram czołgistą i ten bug występuje , kiedy w rundzie wylosujesz dużo hp , to po zabiciu przeciwnika dostajesz 25hp za killa lecz te hp wylosowane się traci .

Dokładnie tak jak napisał wyżej kolega Jugol , to Ty Meltorze musisz nauczyć się czytać ze zrozumieniem , a nie pisać farmazonów o TVP :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...