Skocz do zawartości
N0steR

 zaakceptowane N0steR na Admina!

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: N0steR


Wiek: 24 lata


Doświadczenie (w byciu adminem): Wielokrotnie obejmowałem to stanowisko na wielu znanych serwerowniach jak i na tym właśnie serwerze, dlatego moje "portfolio" jest dość spore. 


Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6-7


Staż w CS-sie: 14 lat


Steam / NonSteam: Steam - STEAM_0:1:37213020


Dlaczego Ty: Jestem osobą bezkonfliktową, odpowiedzialną, bezstronną a także doświadczonym graczem jak i adminem. Wiedza nabyta przez te wszystkie lata grania i pełnienia funkcji porządkowych na wielu serwerach pozwoliła na szybkie dostrzeganie oszustów i sprawne ich eliminowanie zgodnie z obowiązującymi regulaminami. Dodatkowo 5 lat temu miałem admina na tym serwerze i nie było na mnie skarg. Nie wprowadzam negatywnej atmosfery na serwerze, wręcz przeciwnie, po moim powrocie gracze mnie już rozpoznają i darzą sympatią. 


Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Po długiej przerwie wróciłem do Was i dziennie gram 2-3 godziny.


Kontakt: pw na Forum bądź Steam - N0steR


Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/N0steR/80.72.43.106:27022/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorki ale na NIE!!!

+steam

+amx

+wiek

+staż

-GT

-Słabo cię widywałem na serwerze. (chyba 2 razy jak się nie mylę).

-Nie grasz z nami długo i nie znamy cię tak naprawdę.

Pograj jeszcze trochę to zmienię swoje zdanie.

Edytowane przez JugoL^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pograłem trochę z Tobą i wydajesz się w porządku, nie mam żadnych zastrzeżeń, wymagania spełniasz, tylko GT do poprawy. Adminów jest mało, a każda para rąk do pracy się przyda. Jestem za okresem próbnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...