Skocz do zawartości
aquax

 zamknięty Koncepcja nowego COD 400

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Meltor napisał:

a ty myslisz ze to tak chop siup i jest wiesz ile zmienych trza poprawic by kazdy perk nalezycie dzialal

No już od kwietnia minęło sporo czasu i w ogóle z tego co słyszałem zanim @aquax napisał ten temat już wcześniej były takie plany o tych zmianach. Co się zaproponuje itd. to wiecznie wymówki, że dopiero jak będzie reset lub coś tam jeszcze. A poza zacznijmy od tego, że nie wszystko na serwerze obecnie działa jak należy, więc o jakich poprawkach mowa i "technicy" to chyba śpią na tej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Meltor napisał:

a ty myslisz ze to tak chop siup i jest wiesz ile zmienych trza poprawic by kazdy perk nalezycie dzialal

Post został dodany 16 kwietnia, aquax napisał, że wprowadzenie zmian potrwa ok miesiąca czyli maj a mamy lipiec więc o czym ty mówisz wgl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Meltor tak mówisz o tym codzie, dajesz propozycje o zmianę expa bo za duży, grasz bardzo rzadko, nie wiem czy kiedykolwiek miales wyższy niż 200 lvl, rozumiem, że propozycje zmian konsultujesz z graczami którzy grają często, bo doskonale zdajesz sobie sprawę ze twoja aktywność w porównaniu z innymi jest niska? 

Edytowane przez GrzesioEn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat był pisany przed sporymi problemami z hostingiem, które zostały zażegnane dużo później, niż się spodziewaliśmy. Więc prace nad przebudową zostały odsunięte w czasie, a na miejsce cod400 wskoczyły kolejne w kolejce serwery.

Pojawiły się tutaj różne opinie, z którymi się zgadzam - jak na przykład zróżnicowanie COD200 i COD400, a nie robienie z nich kalki we wszystkich systemach, które tam są. COD400 jest codem klasycznym i to jest coś, czego oczekują od niego gracze.

Z mojej strony chciałbym poprawić, to co jest i urozmaicić o dodatkowe rzeczy jak na przykłady system klanów. Wróciłem niedawno, jeszcze później dostałem pod siebie COD400, ale mam pewne przemyślenia po tym okresie i na pewno nie chcę wprowadzać tak radykalnych zmian, jakie zostały tutaj zaproponowane.

Musicie mi dać czas. Branie serwera działającego, z rozbudowanym community (chyba są tutaj najaktywniejsi gracze na forum w porównaniu do innych) zdecydowanie nie jest łatwe i sprostanie wszystkim oczekiwaniom tylu osób jest naprawdę trudne. Liczę na Waszą wyrozumiałość, bo realnie chcę, żeby było tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...