Skocz do zawartości
lojak

 zaakceptowane Podanie Lojak

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Lojak
Wiek: 34
Doświadczenie (w byciu adminem): brak doświadczenia, przez 9 lat pracowałem w dziale IT kancelarii prawnej więc raczej nie będzie to dla mnie problem zdobyć nowe umiejętności.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 3
Staż w CS-sie: około 12 lat 
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Bo ostatnio często grywam i bywam w takich godzinach gdzie przydała by się pomoc, chociażby kick za ping, utrudnianie gry itd.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: ostatnio ~ 150h tygodniowo
Kontakt:  Steam/Forum
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Lojak/80.72.43.106:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja również jestem na Tak, co wejdę to Cię widzę, kulturę posiadasz, charyzmę myślę, że też co słychać na serwerze jak debatujesz z graczami (najczęściej z płcią przeciwną). Nie ma chyba nic prostszego niż obsługa amxmodmenu, także to raczej nie sprawi Ci problemu. Żadnych zastrzeżeń nie mam i mam nadzieję, że już niedługo zagościsz w administracji dd2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście na tak, gracz ten wyróżnia się wysoką kulturą osobista, jest niespotykanie barwną postacią. Uważam że przysłuży się naszej bajkowej społeczności. 

Kocha on życie własne, często pija drinki...  taki swój chłop. 

Edytowane przez PampasowieC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No pewnie, że jestem na TAK :lama: 

+ Wiek

+ GT

+ Bardzo komunikatywny i pomocny chłopaczyna (you know)

+ Mikrofon

+ Kultura na mega wysokim poziomie

Nic tylko brać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK, staż na serwerze długi, a nawet dłuższy niż nie jeden z obecnych adminów. Kulturalny, sympatyczny młody wilk ;) Pozostałe wymogi spełnione, a AMXX'a nauczy się w mig, jak każdy z nas.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...