Skocz do zawartości
Agusia.

 pozytywne Odwołanie Agusia.

Rekomendowane odpowiedzi

https://megawrzuta.pl/download/a42e8f2c750d10ad62181d1d3d71b7dd.html

Agusia1.dem
3:31 nie zabijasz ale jak te kule lecą to ja nie mam pytań, w biegu?
3:40 wszystkie kule w typa prócz ostatnich jak już padł na ct. 
10:37 spray
10:50 full auto gdzie rorzut? 
10:54 to samo co w 3:40 
12:40 te kółeczka wokół CT to pierwszy raz w życiu widze :D

Agusia2.dem
15:26 rorzut prosto w model po śmierci jednak odskakuje:p
16:00 jak trafiasz w typa skoro nawet nie celeujesz w niego, niech będzie, że fart 
17:54 to jest dobre, może i odpisywałaś komuś na steam NIE WIEM, ale w akcji 18:09 Twój rorzut jest zupełnie inny NATURALNY. 

Agusia3.dem
2:30 Zatrzymajmy sie na chwile! Widzicie pewnie ten rorzut. A teraz wróćcie na chwile do czasów wyżej i sobie je porównajcie:) 
2:37 też taak staje na gali na schodach, pewniaczek że ani  z lewej ani prawej nikt nie zobaczy. Tak tylko sobie pisze:p
3:08 Chyba sama nie wierzysz w to jak kolesia trafiłaś.

Nie ma +B -B jest demko do oceny.

No w tym ostatnim demku to akurat nic nie pokazałaś ALE właśnie o to chodzi bo rorzut masz zupełnie inny jak w demkach wyżej. Faktem jest, że Twój ping oscyluje w granicach 5-10 często Cie telepie jak chodzisz. Dlaczego? Jak dla mnie to albo bardzo dobrze kalibrujesz rorzut do minium albo masz wspomaganie co do rorzutu. Dlaczego w jednym demku kule lecą prosto w spray a w nasępnym masz rorzut jak z obornika? Mogę się mylić, ale dla mnie grasz ON/OFF o czym świadczy, że każde z demek sie róźni. Nie jest to typowy no recoil, nie lagujesz dlatego nic Cie nie łapie. Za kazdym razem jak zabijasz ALE TO KAŻDYM, kule które zabiją lecą prościutko w model, lecz po śmierci gracza nagle rorzut sie zmienia. Tak dobrze go kalibrujesz? Naucz mnie. Dostałaś bana, ale nie mam 100% pewności, że coś masz. Wiedziałem, że sie odwołasz i jestem ciekawy co UBT ma do powiedzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Agusia1

3:31 0 recoila +b

3:40 +b/+/-b

10:37 +b

10:50 +b

10:54 +/-b

12:40 ???

Agusia2

15:26 +/-b

16:00 obok modelu +b

18:09 -b

Agusia3

2:30 -b

3:08 ??? Co w tym dziwnego, celownik na modelu, czysto -b

Widać norecoila :D spalona.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Agusia1.dem 

3:31 - według mnie normalne strzały , patrzcie na dziury po kulach na scianie :p

3:40 - +b 

10:37 - +b

10:50 - +/-b

10:54 - +b

12:40 - XD +b

 

Agusia2.dem

16:00 - obok modelu +b

 

Agusia3.dem - Nic dziwnego nie widze na tym demku :p

Spalona jak dla mnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3:31 dla mnie normalnie

3:40 +/-

10:37 +

10:50 +

10:54 +

11:40 tęcza robiona normalnie XD +

 

agusia 2 

 

16:00 +

 

augusia 3

 

dla mnie czyste demko 

 

tęcza mnie oślepiła i wyroku nie dałem do piekła niestety :/ 

 

Edytowane przez j4k s!3 gr4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bezzinie osmieszaj sie jeśli chodzi o doświadczenie bo takie teksty 16+ w pis tv możesz wypowiadac, poki co udowadniasz, ze na stanowisko, ktore masz się nie nadajesz i nie prosił Cie nikt o wypowiedź, poza tym swoje posty edytujemy i Ty próbujesz kogos uczyc? Ośmieszasz się na siłę. Jak masz z czymś problem w życiu prywatnym to tam go rozwiąż, a jak masz do mnie to się zamknij w sobie bo ze mna nie wygrasz, tymbardziej doświadczeniem, ani w życiu, ani w grze :) będę w domu to ocenie i zamknę :)

Mam prawo zamknąć, a Ty zamilczeć. Masz problem to idz na xxx i ulżyj. Bede mial czas to zamkne, nie każdy kisi sie w domu jak Ty. I o doświadczeniu mowisz, a rafi bana przez kolesiostwo dostal bo się uparłeś? Proszę Cie. Skoro masz s@ to edytuj swoje posty, a nie dajecie ludziom +1 robiąc innych błędy. 

To może wypada kogos polecić kto będzie pomagal? Kazdy ma rozny wiek i inne zajęcia pomimo kwarantanny. Ludzie sie wylamuja, a nie dołącza nikt. Poza tym myślę, ze gdyby to był taki problem ze demo poczeka dzien dluzej to mielibyśmy problemy ze strony administracji, a nie Twojej. I nie rozumiem na jakiej podstawie oceniasz czyjes doświadczenie grajac w zyciu tylko FFA na wysokim pingu. To tak jakbys powiedział, że smalec jest jak masło bo tłusty. Nie wiesz-nie mów. Myślę, ze dużo sytuacji mogło świadczyć o Twojej niedojrzałości więc ocenianie innych zostaw sobie. Bo nie zawsze będzie tak jak Ty chcesz, a doswiadczenia skali nie ma więc nie porównasz. Dziękuję za uwagę niedługo ocenie i zamkne bo temat malo trudny

 

3:31 normalnie leca 

3:40 tez normalnie 

10:37 krotka seria spraya to jak ma leciec ? - B

10:50 nawet na skrzynce widac recoila . -B poza tym z bliska ( kazxdy strzal -1/2x ) :)

10:54 nawet na sufit jej wywala przez sensitivity -b zwykle full auto

12:40 tez - B przeciez tu widac ewidentnie ze goni myszka za modelem . Nic dziwnego nawet nie zabija , jak to mozliwe majac wspomaganie ? 

demo 1 czyste.

demo 2

15:26 1 jedyna akcja w ktorej moglbym sie cos uczepic bo telepnelo jej pod koniec stzralu jak wstawala +/-b

16:00 ak-47 pol metra odleglosci -b

18:08 recoil ? wali kilometr od typa. -B

agusia 3 demo nic nie pisze bo tam nie ma co . Dla mnie czyste. I ZOSTAWIE OTWARTE TYLKO DLATEGO , ZE WERDYKTY SA ROZNE. A nie dlatego , ze Ty chcesz. Dla mnie czyste demo , w ogole smiech bo ona nie gra jakos za specjalnie , a na tych demkach 1 akcja , ktorej mozna sie uczepic na sile.

Wiec nie popelniajcie bledow jak z Rafim bo ktos gra lepiej to ban.

@aquax odnosnie Naszej rozmowy na temat tracenia graczy , podejdz do sprawy rzetelnie bo ktos musi. Pozdrawiam , gracz @Agusia. czysty, demo ogladalem w -1/2x kazda akcje

Edytowane przez joolz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Coś Ci wytłumaczę ranga S@ nie jest od rozwiązywania spraw związanych z UBT, możemy - nie musimy. Ta ranga służy zupełnie do czego innego, jeszcze raz powiem, przeczytaj powoli i dokładnie co napisałem w pierwszym poście. Ban poszedł z mojej strony i miałem 100% pewność, że gracz sie odwoła. Co za czym idzie chciałem zasięgnąć porady od UBT, jak widać bardzo skutecznie. Na sam koniec chce PORADY/OCENY kogoś BARDZIEJ doświadczonego w tym temacie, sam byłem na Twoim stanowisku 2 lata, a teraz nie mam pewności co do gry Agusi. Nie stwierdziłem NIGDZIE, że jest odpalona, i nie stwierdziłem, że jest czysta. "Dostałaś bana, ale nie mam 100% pewności, że coś masz. Wiedziałem, że sie odwołasz i jestem ciekawy co UBT ma do powiedzenia."

Porównanie rangi S@ do rangi jaką Ty posiadasz jest zgoła inna. I tu nie chodzi WCALE o to, że nie wierzę w Twoje czy członków UBT doświadczenie, bo wierzę, że je macie. ALE chce zasięgnąć porady kogoś innego. Po prostu, nie zdajesz sobie sprawy ile razy mnie proszono abym coś ocenił gdzie byłem bez rang funkcyjnych. Nie wszystko należy pakować do jednego wora, a czym więcej ocen tym lepiej, czyż nie? Sam widzę, że macie problemy z demkami w UBT tylko dziś były 3 zgłoszenia od usera  - jedno nadal aktywne i będzie aktywne, przez kilka dni. Nie mam do Was pretensji, ale skoro sie nie wyrabiacie i nie chcecie tym samym MOJEJ pomocy czy właśnie osoby którą poprosiłem o ocene demka, to coś nie tak skoro mnie za to gnoisz. 

Pozdrawiam cieplutko. 

 

 

/

 

Mam prawo zamknąć, a Ty zamilczeć. Masz problem to idz na xxx i ulżyj. Bede mial czas to zamkne, nie każdy kisi sie w domu jak Ty. I o doświadczeniu mowisz, a rafi bana przez kolesiostwo dostal bo się uparłeś? Proszę Cie. Skoro masz s@ to edytuj swoje posty, a nie dajecie ludziom +1 robiąc innych błędy 

Wiesz co do tego sie nawet nie wypowiem, ranga OPUBT to ranga administracyjna. Sam sobie odpowiedz czy robisz słusznie. 

 

// @joolz

Poza tym myślę, ze gdyby to był taki problem ze demo poczeka dzien dluzej to mielibyśmy problemy ze strony administracji, a nie Twojej

Demka z cs go stoją po tydzień czasu +/- faktycznie masz racje.

I nie rozumiem na jakiej podstawie oceniasz czyjeś doświadczenie grajac w zyciu tylko FFA na wysokim pingu

Jaki ping jakie życie FFA, nie rozumiem tego zdania. Co do doświadczenia odsyłam do tego co napisałem wyżej. 

Dziękuję za uwagę niedługo ocenie i zamkne bo temat malo trudny

Nie trudny, ale jednak jest rozbieżność w ocenie Twoich członków. 

 

Skupmy sie na temacie na odwołaniu gracza, zrobiłeś gównoburze BEZPODSTAWNIE, tylko dlatego, że poprosiłem kogoś innego o ocene. :) 

Nie potrafisz po ludzku podejść do sprawy tylko naskakujesz o byle pierdołe. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem tego co ja pisze, produkuje sie, a Ty dalej swoje. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co ja mogę napisać ? Przeczuwałam już trochę wcześniej, że będą problemy, było można to poznać po stosunkach administracji i innych graczy co do mojej gry, a nawet uszczypliwości słownej z ich strony. Doceniam @joolzza to co napisał oraz za to że położył nacisk na sprawę z Rafim. Widzę, że to jakaś kolejna intryga i wszystko przeciwko mnie. Jak patrzyłam na demka to nic nie uchwyciłam w swojej grze. Tak jak wyżej pisałam, gram 12 lat i nigdy z czymś takim się nie spotkałam. Nie mam powodów by grać z ulepszeniami, nawet nie wiem jak się nimi posługiwać. Na gali nie byłam pewna czy ktoś mnie zabije czy nie, wykonywałam inną czynność, gdyby zabili to by zabili,proste. Na długiej to przypadek, ostatni gracz był poszukiwany na respie, nie moja wina , że ja na niego wpadłam. Jeżeli  chodzi o te "kółeczka" "tęcza" wokół CT to sama pamiętam sytuację, ponieważ nie mogłam w niego trafić z powodu Czapy. Nie będę więcej się tłumaczyć bo jak się mówi - winny się tłumaczy. Podsumowując powiem tylko tyle gram czysto i jeszcze raz podkreślę, że pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dlatego powstały 3 demka do oceny przez UBT gdzie byłem w 100% pewien, że jako nasza użytkowniczka sie odwołasz.

Jak wspomniałem wcześniej nie miałem 100% pewności co do Twojej gry, dlatego dostałaś bana i teraz widzisz rozpiski UBT gdzie 2 stwierdziło, że jednak sie palisz. Kto nic nie robi ten sie nie myli ;)

Równie dobrze, można było nagrać Twoją grę i dać je do oceny do UBT, oszczędziło by to Tobie czasu, lecz jaki byłby werdykt gdzie mamy 2/2. Chciałem żebyś coś napisała skrobałem wyżej żebyś to zrobiła i ciesze, że to zrobiłaś, mam nadzieję, że naprawdę grasz czysto, bo przyznaję z ręką na sercu, że nie mam pojęcia czy tak faktycznie jest, stąd owy temat. Być może to i błąd do którego jak najbardziej potrafie sie przyznać. 

A teraz czekajmy na decydujący werdykt, bo jak widać zdania są podzielone. POPROSZONO mnie abym Cie sprawdził, nie mam pojęcia co mówią o Tobie na serwerze, bo sie mijamy. Tutaj Agnieszko nie ma żadnej intrygi, rzadko zerkam na serwerze kto gra, sam to robie 4fun. Cierpliwości :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Karol poprosił mnie o ocenę demek, więc jakby nie patrzeć zostałem wywołany do tablicy..

Od razu wykluczyłem brak recoil'a. W pierwszym demku, nawet w momencie nienaturalnych zachowań celownika kule idą normalnie, więc brak tutaj możliwości NR.

Na 2 i 3 demku nie ma nawet jednej podejrzanej akcji i wrzucone jakby na siłę (chciałbym przypomnieć ze perspektywa oglądającego w każdym demku jest inna (nagrania od 3 osób), dlatego też tak ruchy celownika się różnią.

 

Tak jak i napisałem Bezzi'emu na Steam, tak i napiszę tutaj.

Z recoil'em mogło być coś mieszane, ale bana za to bym nie dał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...