Skocz do zawartości
Missia

 zaakceptowane Nie szkodzi spróbować - podanie Missia :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Missia

Wiek: 19 

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Byłam moderatorką na naszym tsie kilka lat temu. 

Posiadasz mikrofon?: Oczywiście.

Dlaczego własnie Ty?: Myślę, że przydałaby się dziewczyna w zespole. Nie mam problemu porozmawiać z drugą osobą, jestem otwarta do ludzi i chętnie pomogę. Miałam tutaj już kilka rang, m.in. moderatora forum i wydaje mi się, że nie było ze mną żadnego problemu. Każde swoje zadanie wykonywałam rzetelnie i najlepiej jak potrafiłam. Od marca siedzę cały czas w domu, obecnie uczę się do matury więc laptopa mam odpalonego całymi dniami (i nocami, gdy gram), nie byłoby problemu przy tym włączyć tsa i czuwać. Poza tym mam go na laptopie jak i na telefonie, więc mam możliwość wejścia w każdym momencie, aby komuś pomóc. 

Staż na sieci: W lipcu minie 5 lat :D 

Co wprowadzisz na naszego Ts? :  Patrząc na naszego sieciowego TeamSpeak'a uważam, że nie ma potrzeby niczego nowego wprowadzać. Mogę zaoferować miłą atmosferę i pomocną dłoń. :P

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Możliwe, że dla żartu dostałam jakiegoś bana kiedyś.

Pozdrawiam, Missia :squee: 

Edytowane przez Missia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na TAK :love:

Była moderatorką, zna się na tym,

Staż na sieci,

Miła i pomocna :pepeLove:

Rozpiska o sobie,

Wysyła fajne zdjęcia na snapie :kappa: 

No w końcu to Missia =D

Pozdrawiam, fan BLACHY aka dzieciaczek :Kappa:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem nie wiem, lubie Cię Miśka, ale pojawiasz się na forum wtedy kiedy rekrutacja zostaje otwarta. Całkiem możliwe, że wchodzisz na forum nie śledzę Cie. Problem w tym, że nie spełniasz wymagań. 

Aktywny udział w życiu forum oraz TS3. 

Tak czy inaczej trzymam kciuki ^^

Neutral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak 

W większości kiedy przebywam na ts widuje Cię tam na swoim kanale, więc aktywność jest bardzo dobra. Do tego kultura plus doświadczenie 

Powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak
Do Michaliny nie ma żadnych przeciwwskazań, jest bardzo aktywna i pomocna, czasem nawet za bardzo :CoolStoryBro:
Też nie można zapomnieć o doświadczeniu w tej funkcji, powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...