Skocz do zawartości
F4N4TYK

 zamknięty Klasa Czołgista

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro tak już się wypowiadają te osoby które tylko na premkach grają to jestem ciekaw ich wypowiedzi na temat znerfienia klasy czołgista. 

Prosiłbym o znerfienie klasy czołgista , ponieważ nie tylko ja uważam że jest ona przesadzona , wiele osób na serwerze się wścieka że gracze na premkach piszą by znerfić daną klasę zwykłą ale już nie napiszą by znerfić np. takiego czołgiste xD 

Proszę o wypowiedzi xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zaproponuj co zmienić w tej klasie 

To 5% można byłoby usunąć, zmniejszyć statystki też

Edytowane przez -Damian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tu nic nie ma klasa do tego. Po prostu damina ma dużo większy lvl od pozostałych graczy i dużo hp z wytrenowanym weteranem ma 520 hp. Kazda klasa z takim lvl moze być op.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czołgistą się gra w miarę dopiero na ok 100+lvl, na niższym ciężko, sam nim grałem, więc co nie co wiem. Aczkolwiek można mu zmniejszyć % na zabicie albo dać zwiększone dmg np. 

I tak jak mój przedmówca powiedział. Każda klasa na wysokim lvlu jest op. Tylko mają różne atuty i czasem górą jest fart bo wejdzie szansa na zabicie, ale i czasem jednak trochę skilla też się przydaje. Tak to już jest na codach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Można by mu śmiało lekko zmniejszyć szybkostrzelność jest zabójczy na bliski i i tak wątpię żeby to coś zmieniło a da choć jakieś setne sekundy reszcie graczy na obronę no i jak wyżej można myśleć z 5% czy statami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja bym zmniejszył mu raczej hp w statach z 45 na 15 na start i wywalił te 25 hp za fraga. Dużo daje to hp za fraga  w tej klasie. Co do 5 % to bym zostawił ewentualnie dać np 4 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...