Skocz do zawartości
007.

 zamknięty NIESŁUSZNY BAN

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: przed chwilą
Nick gracza: Bezzi
Dowody: nie potrzebne
Świadkowie: cały serwer
Uzasadnienie: Siemanko, @Bezzimógłbyś mi wytłumaczyć za co dostałem bana? XD

ban za kulturę jak ja nawet nic nie napisałem? XD

@Bezzi to, "jebacsmiecia" nie było kierowane do damiana, tylko do klasy jaka jest na cod 400 "Śmierć"

a "zrobi lodzika i bedzie ub" to było do gracza o nicku "MAM FAJNY NICK", nic nie było do damiana i nie mów mi, że się z niego nabijam ;d.

Co do bana słuszny i będę się starał tego nie powtarzać.

Temat do zamknięcia jak dla mnie.

Edytowane przez oo7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli można się dołączyć , nie chcę pisać zbędnego tematu to też proszę mi wytłumaczyć za co dostałem bana xD? Laptop mi się ściął i dopiero teraz Go włączyłem i patrzę w bansa a tam mój nick z forum i ban za kulturę xD

 

Co Mi zostaje tylko przeprosić za moje zachowanie xD Postaram się poprawić 

Ps. Jak wstawiłem Pw z Damianem to się wszyscy z tego śmiali tylko szkoda "że On mi tam nawet śmierci życzył" xD 

Tak samo można logi Damiana sprawdzić bo też od "ku*ew i innych gorszych stworzeń " umie zwyzywać xD @Bezzi ja przepraszam za to xD ale jeśli masz czas to sobie logi damiana przeglądnij byś Go za takiego pokrzywdzonego nie uważał xD 

Edytowane przez F4N4TYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Świetnie sie składa, że weszliście obydwoje w jeden temat. Panowie skończcie zachowywać sie jak dzieci na serwerze, od wczoraj widzę wasze głupie zaczepki do jednego z gracza głównie Ty @F4N4TYK. Ja rozumiem, że hehe śmiesznie, bo ktoś prawidłowo odwołał sie od bana, ale ile można. Serio to jest takie zabawne, że cisniecie gracza, postaw sie jeden z drugim na jego miejscu, miło by było prawda? 

Jak nie debilne zaczepki na pw, to na serwerze. Chłopie ogarnij sie, bo to co robisz nie jest w porządku, za sianie fermentu na serwerach i przeganianie gracza jestem skłonny dać Ci perma. 

 

@oo7 

 L 05/11/2020 - 16:47:36: *DEAD* 007 : jebacsmiecia

L 05/12/2020 - 11:50:56: *DEAD* FunnyPanda ^^ : aquax Ub mu zalatwi xD
L 05/12/2020 - 11:51:04: 007 : zrobi lodzika i bedzie ub

Za to poszedł ban, szczerze nie wiem co robi administracja na serwerze. 

@F4N4TYK 

L 05/11/2020 - 10:27:00: *DEAD* FunnyPanda ^^ : jest konfitura serwerowa i jest cchamidlo tez xD

L 05/11/2020 - 10:53:34: *DEAD* FunnyPanda ^^ : Mumin klaunie utkaj tam juz xD
L 05/11/2020 - 10:54:04: *DEAD* FunnyPanda ^^ : w twojej to by sie ten korek zgubil w tej dzungli x

L 05/11/2020 - 18:07:35: *DEAD* FunnyPanda ^^ : Jak ktos Ub potrzebuje to Aquax z checia je zalatwi xDDD

L 05/11/2020 - 19:50:48: *DEAD* FunnyPanda ^^ : No taki kozak Damianek a mnie po*********l bezziemu xDD
L 05/11/2020 - 19:51:23: FunnyPanda ^^ : Ze go w Pw prowokuje xDDDD
L 05/11/2020 - 19:51:46: FunnyPanda ^^ : ide dwa sms wyslac xD
L 05/11/2020 - 19:52:07: FunnyPanda ^^ : jeden o tresci pomoc na numer damiana xD

Jeszcze właściciela oznaczę, żeby widział co piszecie na serwerze @aquax :) 

 

Kpisz z administracji, cyt "wyśle sms'a to mnie zrobią w ch**a" chodziło o wczorajszego warna. Na takich jak Ty jest prosty sposób radzę Ci sie ogarnąć.

 

Administracja niech nie żyje z głową w chmurach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co mogę powiedzieć xD Wielkie PRZEPRASZAM !!! Za moje karygodne zachowanie !!! 

PS. tutaj jest jedna z moich skarg , wtedy to mnie dużo osób wyśmiało xD  Tylko że tutaj Damian mi nawet "Śmierci życzył" to wtedy się dużo osób śmiało , a teraz wielce pokrzywdzony xD Logi też można Mu sprawdzić bo też zwyzywać umie 

Jeszcze raz Przepraszam !!!

"Kpisz z administracji, cyt "wyśle sms'a to mnie zrobią w ch**a" chodziło o wczorajszego warna"  Tam było jeszcze napisane "bo mnie tutaj nie lubią" więc to raczej nie była kpina tylko raczej prawda powiedziana , a jak byś chciał wiedzieć to wolałem na Sb się dowiedzieć bo na Pw łatwo kogoś oszukać xD A po drugie tam nie było że mnie "w ch**a zrobią "  tylko że mnie na hajs "wy***jacie" to miało być dla beki , nie chciałem by kogoś uraziło , jak kogoś to uraziło , to przepraszam xD

Jak chcecie za takie coś perma dawać , to jaka kara by musiała spotkać takiego gracza który Cię wyzywa "od kur*w albo innych gorszych " xD

 

L 05/12/2020 - 11:50:56: *DEAD* FunnyPanda ^^ : aquax Ub mu zalatwi xD------------------> to było kierowane po tym , jak ""MAM FAJNY NICK" dostał bana tzw. "PERMA" 

L 05/11/2020 - 10:27:00: *DEAD* FunnyPanda ^^ : jest konfitura serwerowa i jest cchamidlo tez xD ------->  Konfitura "chodziło Mi bardziej o moją osobe lub elo elo (On nie ma nic do tego że Go tak nazywam , bo wie że to na żarty)  chamidło- do muminka to było , bo ktoś wcześniej przez mikro Go tak nazwał xD 

L 05/11/2020 - 10:53:34: *DEAD* FunnyPanda ^^ : Mumin klaunie utkaj tam juz xD
L 05/11/2020 - 10:54:04: *DEAD* FunnyPanda ^^ : w twojej to by sie ten korek zgubil w tej dzungli x---------->  No nie powiem że Mumin mnie niekiedy gorzej wyzywa ale jak jużto gdzieś napisałem , że ja mam dystans do siebie i mnie nawet od konfitur mogą wyzywać i mnie to nie rusza xD  

Do reszty się nie odniosę bo nie ma Co szukać usprawiedliwienia xD  

 

@Bezzi znalazłem w csstrike takie o to ładne ssy Kultury @-Damian-  i je tu wstawię https://www68.zippyshare.com/v/YP90UQHh/file.html zwyzywać to On umie xD 

 

@-Damian- chłopie ja już się tyle razy przyznawałem do łamania regulaminu i nigdzie tego nie ukrywam , tylko tu chodzi o to że niby Cb zniechęcamy do gry i że za takie coś mogę perma dostać , to w takim razie ja się pytam co by musiał dostać taki gracz tu mamy przykłada Damiana który wyzywa Od "kur*w J*bany*H" to za to moim zdaniem powinien też być perm xD 

Dobra są z ponad miesiąca ale zauważ że nigdzie ich nie wstawiałem i za to kary nie otrzymałeś ja tylko pokazuję że nie tylko ty jesteś taki poszkodowany że ty też umiesz zwyzywać a później się tłumaczysz tym że za dużo alko wypiłeś xD jak się nie umie pić to się nie pije xD

Edytowane przez F4N4TYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 12.05.2020 o 13:48, F4N4TYK napisał:

 

@Bezzi znalazłem w csstrike takie o to ładne ssy Kultury @-Damian-  i je tu wstawię https://www68.zippyshare.com/v/YP90UQHh/file.html zwyzywać to On umie xD

No faktycznie wyzywałem Cię, ale zauważ, że sam łamałeś regulamin na ssach widać doskonale jak oślepiales mnie i innych graczy, więc bez winy nie jesteś. A te screeny są z ponad miesiąc temu to się wydarzyło jak Cię tak wyzywałem.

Edytowane przez -Damian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na prośbę autora skargi, zamykam.
Następnym razem mógłbyś zaznaczyć to czytelniej, aniżeli edycja swojego głównego postu.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...