Skocz do zawartości
Bezzi

:hi:

tak  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy aureox to nadal pies? czy już jutuber?

    • Tak
      3
    • Tak
      1
    • A sp*******j
      16

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 05/24/20 o 22:44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam/Żegnam

Przez sprawy osobiste muszę odejść z sieci, fajnie było Was wk******ć i w ogóle. Ciesze się, że stare du*y jak Missia czy senor wróciły na swoje rangi, miło sie patrzy jak sieć sie rozwija. 

Kontakt oczywiście zostaje i hehe heheh hehhe Bezza znowu pisze pożegnanie za 2 dni wróci iks k***a de. Ta ja nigdy nie pisałem pożegnania na sieci zbyt poważnie, ale teraz to robię.

Mam gdzieś co sobie myślicie ;]

W adm są potrzebne roszady i mam nadzieję, że ktoś to w końcu zobaczy, i być może jakoś to zapoczątkuje moją rezygnacją, nie mogłem dłużej patrzeć na te gó**o z motylkami w fioletowym kolorze.

Z osobami którymi trzymam sie blisko kontakt oczywiście pozostanie, przecież nie umarłem ;] 

Na forum oczywiście też będę wchodzić, ciężko jest odejść jak @Inte Tillgänglig Danke:* po prostu zamknąć okienko krzyżykiem i elo. Nikt kto spędził tu tyle czasu by tego od tak nie potrafił, o czym świadczą choćby pożegnania i powroty poszczególnych osób ;] 

Z fartem i powodzonka ankieta dla zachwałych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj Karol Karol...

Napisałbym coś miłego, ale za te  gó**o w fioletowym kolorze to mamy kose. Mam nadzieję, że nie wrócisz za tydzień na range SA.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...