Skocz do zawartości
Bezzi

 zamknięty Skarga LOLSON

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Wczoraj
Nick gracza: Gracz Lolson
Dowody: No zara:P 
Świadkowie: Czatbox
Uzasadnienie: Dzień dobry wczoraj dostałem warna od gracza @LOLSON za napisanie takich treści jak " w̶̛̛͔̅͊̏͆̕i̵̲̹̗͕̹̙̘͈̔̎́͘͜͠ͅr̵̡͕̼̪͑͂͋̃͊͑̑̊́ͅǔ̵̡͇̜̩͎͕̪̑̈́͆̔̾̃͋͌̑̚͝s̷̬̣̄̃̓̈́ ̷͍̻͉̼̟̭̖̗͚̘̀̃̒̊w̴̨̠̠͈̩̖͈̘͓̣̥͌̽̏̃̈́͆͂͑͂̐̆͠͝ą̸̛̤̒̓̅̀͐̌̈́̔͊͘̚t̸̘̾͌̌y̴̧̛͉͈͖͕͚̹̱͑̋̎̈́̈́̈́̋̕̚ͅͅk̷̢̰͈̤̹̘͚̠̠̥͊̅͝a̵̧͙̠̬͎͉̥̩̯̼̠̎̄̈̀́̕͠ń̶̘͓̣̹͔̜̤̥͙̜̭͈̠͚̲́͗̑̃̅̅̑̈́̕͝͠ç̶̙̩͚͔̳͉͖͎̹̗̬̪̗̇̀́͑́̏̈́̀͝ͅz̷͍̺̤͖̬͔̙̊̀y̴̠̺̣̣͇̾̾͒̋k̶̞̯̦̥̓̀͐̾̔̔͗͗̈̔̕
 

I oczywiście słusznym posunięciem było danie mi warna, ale czy aby na pewno skoro dosłownie minute wcześniej na czacie napisał "gracz" @femarix i warna nie dostał. Jak rozumiem Lolson są równi i równiejsi, sam nawet przytoczyłem pkt 14 czatboxa po sekundzie, może dwóch jak on to wysłał I NIC z tym nie zrobiłeś, a jak ja to zrobiłem to po chwili dostałem warna. Mimo, że edytowałem mój tekst po dosłownej sekundzie. Oczywiście uznaje warna, głównie chodzi mi o to, że działasz na korzyść swoich "kolegów" o ile w ogóle takich masz. 

Odnieś sie do tego w logiczny sposób i nie mów, że nie zauważyłeś, bo to brednie.  

Lolek.thumb.png.ec205dcd3888bd563df9a7a85f167ee3.png

PS. Uprawniam każdego świadka z CB którzy to widzieli do wypowiedzi, jeśli chcecie to piszcie, nie musicie. ^^

 

Edytowane przez Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 minut temu, LOLSON napisał:

Ty masz jakieś ewidentne problemy z sobą. Wracasz 7 razy. Piszesz że czymś się zajmiesz po czym powie Ci się prawdę to obrazasz się jak małe dziecko i rezygnujesz. Piszesz jakieś pożegnania jakbyś szukał atencji.

Co to w ogóle ma do rzeczy co piszesz?  A tak trzeba obrazić. 

6 minut temu, LOLSON napisał:

 Specjalnie łamiesz regulamin, to że byłeś SA nie daje Ci przywileju robienia czego chcesz

No nie specjalnie, zrobiłem to co zrobił Fema skoro on jest bezkarny to ja też mogę. 

6 minut temu, LOLSON napisał:

Co do femarixa upomnienie się należy ale celowo tego nie zrobił a Ty speclajnie wstawiasz jakieś gó**o i na siłę szukasz atencji. 

Jak można tego celowo nie zrobić, zartujesz, prawda? xDD 

Obraziłeś mnie w swojej odpowiedzi kilkukrotnie, idz daj sobie warna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lolson wyżej napisał prawidłowo. Za każdym razem gdy zrezygnujesz to są jakieś dymy. Wiem, że ciężko zachować klasę ale przecież sam zrezygnowałeś a nie zostałeś wywalony. Przypomnę Femarixowi regulamin CB, ponieważ nie miał tak wysokiej rangi jak Ty i nie zna całego forum. Poza tym jego lista ostrzeżeń wygląda nieco inaczej niż Twoja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...