Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, was pogrzało do reszty z tym freelvl największy lvl był 103 a wy na start dajecie 81? po 2 dniach od resetu.

Lepszym wyjściem było danie 41lvl a nie 81 nie po to każdy tryhardował a wy tu taki lvl dajecie ..... brak słów.

Wgl nie wiem czy tak ma być ale z tego freelvl dostaje sie okreslona liczbe expa i np na takim 70lvl mozna dostac z tej komendy 100lvl+ :)  a nie 81.

I tym sposobem cala prawie topka jest wypelniona 100lvl :] 

 

 

Edytowane przez oo7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja to na ich miejscu bym wy$$$$ł ten freelvl bo po co on komu ciągle jakieś problemy , Ale macie Swoje sugestie to zapraszam.
@-Damian- twoja wypowiedz jest lepsza od pana wyżej iż po co wracać do czasów kamienia łupanego jak można się rozwijać, 
Jeśli chodzi o to by zmniejszyć lv na freelvl jestem za ale nie wracajmy do 41lv jak było zawsze , to stare czasy ,
zmniejszmy tak by serwer się rozwijał no tak jak napisałeś 65 , "61lv freelvl" jesteśmy na połowie pomiędzy 81lv a 41 lv .
Jestem za

Edytowane przez CukierkowyMario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


21 minut temu, CukierkowyMario napisał:

Ja to na ich miejscu bym wy$$$$ł ten freelvl bo po co on komu ciągle jakieś problemy , Ale macie Swoje sugestie to zapraszam.

To jak ktoś po ponad tygodniu lub więcej od resetu wbije to grając od 1 lvla bez /freelvl będzie ciężko takiej osobie zabić kogoś z full kondycją HP itd. Więc nie widzę sensu usuwania /freelvl , można ewentualnie zmniejszyć z 81  do 65 czy coś takiego

 

Lub zostawic 81 a freelvl uaktywniać jak ktoś jako pierwszy wbije 110/115 lvl

Edytowane przez -Damian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najpierw wbijasz w 2 dni 100 poziom, a teraz narzekasz XD :2Head:

Po co wbijać jak normalny gracz 60 lvl, niee wbijmy 100 i płaczmy o to, że nas już na 1 miejscu w codtop15 nie ma xD

Nie wiem który mądry wymyślił 81 lvl za /freelvl ale no XD Dać 41 :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@oo7 Jak nie płacz o sapera by Go usunąć tak płacz o /freelvl , wam się nie dogodzi .... Najlepiej nie robić reseta , bo co reset to o coś płaczecie .... 

Tak samo reset powinno się robić jak ktoś maxa wbije a nie jak ktoś dobije 270 lvl to robimy reset ....  

@oo7 nie pie*dol że nie było płaczu  , nawet wkleje Ci tu link do waszego płaczu o klasę saper  ... i na razie to ty o wszystko płaczesz ...

 

Edytowane przez F4N4TYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy was doszczętnie pogrzało z tym freelvl na drugi dzień resetu?!?!?

Jeżeli juz to było dać 40 tak jak było albo wprowadzić stopniowanie 

1. 50lvl - 30 

2.100lvl -40

3.150lvl-50

4.200lvl - 60

5.250lvl-80

5.300lvl- 100 

Czy coś w tym stylu bo wychodzi na to ze totalnie nie opłaca się grać od razu po resecie tylko poczekać aż dadzą freelvl,  jest to szczególnie niefajne dla osób które poświęciły "chwilę" na wbicie lvl-u 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...