Skocz do zawartości
Bezzi

STYL NA MG

STYL MH   

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy obecny styl podczas prac technicznych powinien zostać i być dopracowny?

    • Tak
      10
    • Nie
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać trwają prace techniczne na forum i jest napisane nad CB "Aktualnie są prowadzone prace techniczne nad aktualizacją forum. Normalny styl wróci do użytku najszybciej jak to możliwe."

Mi sie wydaję, że ten zapasowy styl to najlepszy styl od 2017 roku ;d Fajnie by było jakby został i po prostu go dopracować. 

Pewnie to nic nie da i styl będzie zmieniony, no ale pogłosujmy sobie dla zabawy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No ten styl co jest teraz podczas przerwy technicznej mi również podoba się bardziej niż ten ogólny, jest prostszy, łatwiej wszystko znaleźć i jest lżejszy - nie obciąża tak przeglądarki. :wilkel: Parę rzeczy dopracować i będzie ideolo. Oczywiście to tylko moje zdanie. ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak naprawdę forum to taka wizytówka sieci, więc im lepiej wygląda, tym bardziej przyciąga - otóż niekoniecznie. Teraz jak dla mnie fajnie wezdrzy. Jak wspomniałeś w swoim poście Karolowski, trochę poprawić i będzie wszystko ok. Zlikwidować podgląd postów z głównej jakie kto zamieścił w tematach, bo to nie wygląda fajnie, coś tam jeszcze poprawić i gitara. Nie raz prostota jest lepsza, niż cudowanie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...