Skocz do zawartości
NumberOne

 zamknięty Bieżący spis błędów, problemów, uwag i propozycji

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Tak jak wspominałem, jest to temat specjalny, aby zebrać niezbędne informacje w jednym miejscu. Wszystkie rzeczy techniczne, uwagi, zgłoszenia itd. związane z serwerem, są tutaj mile widziane. 

Prosiłbym, nie poruszać tam tematów organizacyjnych, jak sytuacja z adminami itd. To temat na inną dyskusję, zwłaszcza, że większość z Was nie ma realnego wglądu, w powody zmian personalnych.

Nie ma wzoru zgłoszeń, po prostu opiszcie mi, co jest nie tak, co wymaga poprawy, balansu, zmian, Wasze propozycje, uwagi etc. To wy jesteście graczami serwera i wy wiecie, co może być tutaj potrzebne. Ja postaram się spędzić na serwerze trochę czasu i zebrać to wszystko w jedną, spójną całość. Liczę, że mi pomożecie, bo chcę to dla Was ogarnąć.

Piona,
Numerek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cześć :)

- klasa sherminator nie działa  nie ma nawet opisu. 

- balans serwera

- kilka klas jest wyłonczonych warto je naprawić i przywrócić 

- może jakaś zmiana w klasach Premium 

- klasa jerem xxl ( ma za mocną niewidkę) 

- przydały by się może jakieś nowe perki 

- exp może warto ustawić go na mniejszy niż jest żeby gra trwała dłużej i jak ktoś wbije ten 45 k lvl i dostanie klasę orzełek żeby nie było odrazu resetu niech gracze nacieszą się tą klasą ( a nie jak teraz jest 5 orzelkow lata cyk reset dla mnie bezsensu trochę) 

- klasa Rambo jest praktycznie nie grywalna może warto coś w niej zmienic

- klany są niedokończone 

- dodanie komendy /regulamin, /toplvl

- ulepszenie vip'a żeby ludzi zachęcić do kupowania (np: skiny tylko dla vip'a  komenda /wezperk (np jeden na mapę) 

 

Edit : podczas plantowania paki można z nią biegać. 

Na mapach westwood big i eldorado da się rozbroić pake przez ścianę. 

Narazie tyle odemnie :)

Pozdrawiam 

Zi3lony :)

Edytowane przez Zi3lony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie usunięcie klas mini premium które nie mają nawet sensu żeby były(może zamienienie ich na jakieś free klasy)

Balans klas xxl bo to jednak porażka z tak dużą niewidką i tak wysoką szanse na 1/1 np: z m4

plus exp który można by z conajmniej 2x zmniejszyć

Edit: dodanie vipa dla jednej osoby który będzie sie losował co mape(fajna opcja żeby przetestować vipa)

Edit2: rework skinów np do scouta bo szczerze nie są za ciekawe plus dodanie skinoów do mp5 iż tak właściwie dużo osób gra klasą chorazy

Pozdrawiam anonimZDPW

Edytowane przez Anonimson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzień dobry.

No cóż do zmiany:

-Wyrzucić kilka useless perków: Defibrylator, Duch kaprala, Tajemnica Generała jest tego jeszcze więcej :D

-Pozmieniać klasy: XXL ponieważ są za mocne (Jerem przesadzona niewidka, m4a1 wchodzi za często, SnajperXXL dual berrety 1/3 ps. dalej się nad tym zastanawiam jak można było napisać klasę z dual berretami 1/3 ...)

-Edytować te klany w końcu (bo obecny plugin od d0naciaka z 1s... nawet nie jest dokończony)

-Pozmieniać trochę skiny bo cóż nie oszukujmy się obecne skiny to.... ;)

Dziękuję, pozdrawiam.

 

Edytowane przez psilentjestfajny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cod 45k zmiany

Zmniejszenie niewidzialności klas xll

Zmiana wartości elitek na snajperze premium elite i xxl

Zmiana wartości m4 na jeremie premium elite xxl

Naprawa parku betonowe ciało

Dokończenie pluginu z klanami

Dodanie prefixsu klanu przed nick

Dodanie ciekawych map ( ciągle dusty są grane i assalt)

Zmiana kilku klas lub dodanie nowych 

Propozycja na nową klasę helios 1/6 podpalenie dmg z inta czas podpalenia 5 sek 

Dodanie kilku nowych skinów w tym do mp5 

Dodanie losowania vipa co zmianę mapy dla 1 osoby (przyda się nowym osobom) 

 

I narazie tyle odemnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może i ja się wypowiem co do tego, mimo iż ostatnio mało gram. 

Według mnie problemem szybkich resetów nie jest zwiększony exp, a to, że administracja skupia się na zdaniu graczy/adminów grających na premkach. Nie wiem czy już to pisałam, ale zagrajcie NORMALNYMI klasami, bo większość niestety co do tematu expa, czy normalnych klas wypowiada się grając premkami i nie mając pojęcia jak to wygląda właśnie ze strony klas normalnych. Jak dla mnie to exp powinien być jeszcze większy, a nie mniejszy i po prostu administracja niech sobie ustali, że np. co 2 miesiące reset, a nie wtedy, gdy komuś nie podoba się, że kilka osób ma orzełka. Chyba wspominałam to w mojej ostatniej propozycji, że 3 lata temu był cały serwer orzełków i ludzie grali. Oczywiste jest, że zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie odpowiada, tak już jest i będzie. Nie róbcie serwera pod osoby z premką, bo wtedy musielibyście całkiem usunąć klasy normalne. Co chwilę widziałam propozycję usunięcia tego i tego, rzadko są by coś dodać i to propozycję piszą Ci co bez premki nie dają sobie po prostu rady lub uważają się za Bóg wie kogo. 

Moje propozycję są takie: 

-zwiększenie expa (nowi gracze nie kupią premki, a na pewno też by niektórzy chcieli pograć scoutem 1/1) 

-ustalenie sobie co ile reset, a nie kiedy 2/3 graczy tego chce,

-naprawienie klasy sheminator jak i opisu tej klasy,

-naprawienie opcji przy wpisywaniu "/klan", żeby można było zobaczyć członków swojego klanu,

-dodanie "/wezperk", ale jeden na mapę, bo tyle w zupełności by wystarczyło

-dodanie kilku ciekawych klas, mogłyby być nawet te, które w ostatnich latach zostały usunięte,

-naprawa perku "betonowe ciało",  bo nie działa tak jak powinien (NIBY da się zabić tylko z noża lub trafienie w heada, ale wcale tak nie jest)

-dodanie kilku map (ja czekam na css_dust3, de_dust2_mini)

-dodanie kilku skinów i usunięcie niektórych, które są naprawdę ochydne,

-przy głosowaniu na mapę, gdy już zagłosujemy to żeby wyłączał się wybór (ciężko zmienia się broń, gdy to nie znika)

-zakaz wyboru he na małej mapie (kiedyś przez jakiś czas tak było)

-otwarta rekrutacja na admina i przede wszystkim szybka reakcja na to, gdy admin nie gra 2/3 tygodnie bez zgłoszenia długiej nieobecności zostaje zdegradowany,

-zwiększenie dmg, (nie piszę o jakimś gigantycznym, ale małym) rakiet oraz min,

-usunięcie zbędnych perków, których i tak nikt nie używa,

-by po usunięciu/sprzedaniu perku "Trzęsienie ziemi" grawitacja znów była zwiększona,

-nominowanie mapy.

Jak napisałam na początku, nie grałam przez ostatnie dni (sprawy prywatne), więc nie orientuję się dokładnie czy coś w tych kierunkach o których piszę się zmieniło. Pozdrawiam ;)

@Jasille, nie ma sekretu assassina, a poza tym jeden wybrany perk na mapę nie zrobiłby takiej wielkiej różnicy. Ludzie i tak kupują perki jakie chcą, więc jeśli ktoś nie będzie chciał kupić vipa z /wezperk to i tak sobie kupi perk normalnie, za monety. Sam kiedyś pisałeś, że "cod to serwer do zabawy i funu" i że kiedyś ludzie biegali z bezlikiem i nikt nie narzekał, więc z /wezperk będzie pewnie tak samo. Dodadzą tą opcję to dodadzą, nie to nie, nie będę oczywiście płakać z tego powodu. Najważniejsze, żeby serwer nie był robiony pod zdanie jednej osoby. 

 

Edytowane przez Rudaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zmiana pluginu klanow obecny jest bezuzyteczny jedyna opcja, ktora sie w nim przydaje to dodatkowe monety, cios krytyczny to jakis zart na codzie 45k lvl gdzie zadna klasa tu nie bazuje na dmg od inta oprocz sheminatora, ktory nie dziala swoja droga juz mase czasu i nic z tym nie jest robione.

Wyrzucenie calkowicie m4 z klasy jerem, scout mu w zupelnosci wystarczy + oslabienie lekko jego niewidki na niektorych mapach bez perkow typu soczewka ma sie wrazenie jakby powietrze w Ciebie strzelalo :D

Dodanie nowych map i wywalenie tylu odmian dustow czy assasultow ilez mozna grac te same mapy bo innych Ci ludziki nie wybiora bo przeciez "DUST, DUST2 I ASSAULT ZYCIEM".

@Rudaaaa Zadnego /wezperk najbardziej bezsensowna rzecz jaka ktos tu wymyslil nie bedzie zadnej zabawy jak kazdy to sobie kupi i bedzie latal ciagle z sekretem assasina co mape na jakims commanderze czy snajperze xxl, po to sa monety i sklep zeby sobie perki losowac, a nie jakis p2w plugin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziękuję wszystkim za zgłoszenia błędów, propozycje i uwagi! @Zi3lony @mufaj @Rudaaaa @Jasille

Dzisiaj siadam do rozpisania tego wszystkiego, żeby to miało ręce i nogi. Muszę też rozpisać aktualną zawartość serwera - klasy i ich umiejętności, statystyki, abyśmy mogli zrobić rebalans tego wszystkiego (w tym zmiany w klasach premium). Gdy będzie to wszystko jakoś rozplanowane, będziemy mogli próbować coś zaczynać działać na samym serwerze.

Jak będzie jakiś postęp prac, będę informować w kolejnych tematach. Ten zostawiam otwarty, jakby jeszcze coś się komuś odnośnie propozycji urodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poprawił bym tez perk PŁONĄCE NABOJE BO DMG ZADAJE 1 A PRZY 40k hp to nic moze  by tak dał po 200 albo cos ;)
I poprawic klasy premium bo commander z noza ma 1/2

 

 

@EDIT 

Zrobić jakiś konkurs np na top15/lvl po resecie kto pierwszy wbije :) może zachęci graczy do gry :)

Dodanie jakiś nowych perk'ów jeśli chcecie usunąć jakieś żeby utrzymać balans by każdy nie latał z najlepszymi perkami itp :)

Komenda regulamin się przyda tak samo jestem za tym :)

@NumberOne
DODAŁ BYM DO REGULAMIN SKORO DD2_LOGN jest przecież podobny do DD2x2 ... a gracze typu ZIELONA nie rozumieją że ban na tej mapie był by nie słuszny za HE!

 

Edytowane przez Swirusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...