Skocz do zawartości
StiCo

 zamknięty Kupowanie expa oraz system monet

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym dodać możliwość kupowania expa nie każdy gra po kilka godzin dziennie więc nie ma możliwości wbicia lvl. Więc myślę że takie osoby chciałyby zakupić exp.

Kupowanie expa maxymalnie 100-150 lvl oraz możliwość kupna tydzien po resecie.

 

Jednocześnie chciałbym zaproponować dodanie na serwer system monet za które gracze mogliby kupić perki expa itp.

Monety zdobywałoby się za zabójstwa dodatkowo misje jakieś oraz np dla 3 najlepszych graczy pod koniec mapy z expem.

Edytowane przez StiCo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NA NIE, poniewaz ja tez jakos malo gram a sobie daje rade z malym lvl,"gra to przyjemnosc a nie nakur.ianie kto jest lepszy"

Edytowane przez Meltor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
13 minut temu, Meltor napisał:

NA NIE, poniewaz ja tez jakos malo gram a sobie daje rade z malym lvl,"gra to przyjemnosc a nie nakur.ianie kto jest lepszy"

NIe dopisałem szczegółowo nie chodzi mi kupowanie max lvl ale 100-150lvl oczywiscie tydzien po resecie, żeby był sens tego. 


Gra to przyjomość a nie nakurwianie? Powiedz to 007

 

Edytowane przez StiCo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


18 minut temu, StiCo napisał:

NIe dopisałem szczegółowo nie chodzi mi kupowanie max lvl ale 100-150lvl oczywiscie tydzien po resecie, żeby był sens tego. 


Gra to przyjomość a nie nakurwianie? Powiedz to 007

 

no wlasnie i to zepuje cala zabawe dlatego jest /freelvl reszte bij sam " jak w zyciu bywa radz se sam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
10 minut temu, Meltor napisał:

no wlasnie i to zepuje cala zabawe dlatego jest /freelvl reszte bij sam " jak w zyciu bywa radz se sam"

Jeżeli uważasz, że to zapsuje cała zabawe to nie kupuj ;) czy wy wszyscy na każda nowość jesteście na nie?

 

@Meltor To już i tak nie jest oryginalny cod. Uwierz mi chciałbym normalnie wbić lvl ale nie mogę bo mam życie prywatne, prace itp więc jakbym miał możliwość kupna lvl''a to zrobię to. Teraz jak jest 007 na serwerze to nie da się wbić lvl. Wbijanie 1-2 lvl na 2-3 mapy to nie ma żadnej przyjemności.

Edytowane przez StiCo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


47 minut temu, StiCo napisał:

Chciałbym dodać możliwość kupowania expa nie każdy gra po kilka godzin dziennie więc nie ma możliwości wbicia lvl. Więc myślę że takie osoby chciałyby zakupić exp.

Kupowanie expa maxymalnie 100-150 lvl oraz możliwość kupna tydzien po resecie.

 

Jednocześnie chciałbym zaproponować dodanie na serwer system monet za które gracze mogliby kupić perki expa itp.

Monety zdobywałoby się za zabójstwa dodatkowo misje jakieś oraz np dla 3 najlepszych graczy pod koniec mapy z expem.

Ja byłbym za kupnem expa za PLN tak 2 tygodnie nawet po resecie, przecież nie każdy kupowałby ten exp, bo nie każdy będzie wydawał PLN, więc nie widać w tym takiego problemu @aquax byłby zadowolony za pieniądze.

 

I czytajcie trochę ludzie bo przecież nie będzie wykupienie od razu 200 lvl czy więcej tylko gdzieś do 150 i czytajcie coś bo nie czytacie do końca.

 

A monety mają niby być wprowadzone już wgl 3 miesiąc gdzieś nowy silnik i zmiany miały być a dalej cisza, a już kolejny reset był.

Edytowane przez -Damian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, StiCo napisał:

Jeżeli uważasz, że to zapsuje cała zabawe to nie kupuj ;) czy wy wszyscy na każda nowość jesteście na nie?

powie ci tak jak mam nadzieje ze wprowadzanie zmian do origalnego coda jaki jest teraz jest zbedne niech bedzie unikalne a nie co cod a tu to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Chciałbym dodać możliwość kupowania expa nie każdy gra po kilka godzin dziennie więc nie ma możliwości wbicia lvl. Więc myślę że takie osoby chciałyby zakupić exp.

Kupowanie expa maxymalnie 100-150 lvl oraz możliwość kupna tydzien po resecie."- Na nie możliwość kupienia levla za plny to głupota, co jest godzina po rescie i co juz masz 150lvl? bez sensu ;d nikt by szans nie miał.

"Jednocześnie chciałbym zaproponować dodanie na serwer system monet za które gracze mogliby kupić perki expa itp.

Monety zdobywałoby się za zabójstwa dodatkowo misje jakieś oraz np dla 3 najlepszych graczy pod koniec mapy z expem."- mają być "kiedyś" te monety

"Gra to przyjomość a nie nakurwianie? Powiedz to 007"- mam czas to gram ludzie XD co wy macie taki ból du*y nie rozumiem was...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kupowanie expa? Pogrzało Cię? Kiedyś opcja była i nie bez powodu jej nie ma. Monety? Pewnie kiedyś będą. Czy ze wszystkim jesteśmy na nie? Nie do końca, ale nie psujmy charakteru klasycznego coda jakimś gównem =] 

Btw proponuję dawać ostrzeżenia za pisanie idiotycznych propozycji :FailFish:

Ja nw ludzie, płaczecie, że 007 za dużo gra, to samo było ze mną w tamtym resecie, gdzie obaj strzelamy full auto i albo wejdzie, albo nie, cieszcie się, że np Born albo c4 nie grają tyle co my, bo byście się zapłakali :PogXD:
@StiCo nie da się grać na 180 lvl? Nw wczoraj amadeuszem z 80 lvlem byłem w top3 na kilku mapach, nie mając jakiegoś wyj3banego perku, więc da się tylko wystarczy grać, a nie beczeć na forum

@StiCo Wyobraź sb, że potrafię czytać ze zrozumieniem i zauważyłem te Twoje "po 1-2 tygodniach" i dalej jest na nie =] jak mówiłem, kiedyś było i nie bez powodu zostało to usunięte. 

Edytowane przez Aitler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
9 minut temu, oo7 napisał:

"Chciałbym dodać możliwość kupowania expa nie każdy gra po kilka godzin dziennie więc nie ma możliwości wbicia lvl. Więc myślę że takie osoby chciałyby zakupić exp.

Kupowanie expa maxymalnie 100-150 lvl oraz możliwość kupna tydzien po resecie."- Na nie możliwość kupienia levla za plny to głupota, co jest godzina po rescie i co juz masz 150lvl? bez sensu ;d nikt by szans nie miał.

"Jednocześnie chciałbym zaproponować dodanie na serwer system monet za które gracze mogliby kupić perki expa itp.

Monety zdobywałoby się za zabójstwa dodatkowo misje jakieś oraz np dla 3 najlepszych graczy pod koniec mapy z expem."- mają być "kiedyś" te monety

"Gra to przyjomość a nie nakurwianie? Powiedz to 007"- mam czas to gram ludzie XD co wy macie taki ból du*y nie rozumiem was...

 

Naucz się czytać napisane masz, że tydzień po resecie, no dobra ty masz czas nie każdy ma. Piszesz, że nikt by szans nie miał a jak jest teraz? Ktoś ma szanse jak masz 180lvl? a inni po 70? Bo to co piszesz jest bardzo sprzeczne.

Monety mają byc? Nie miałem takich informacji dlatego napisałem.

 

@AitlerKiedyś było i usuneli to teraz nie może być bo było i usuneli no pogratulować.  Piszesz coś o klasycznym codzie, a jest ks który moim zdaniem psuje klasycznego coda ;)

 

@Aitler Napisałem tylko normalną propozycję a Ty chyba za punkt honoru sobie obrałeś, żeby tego nie było. 

Edytowane przez StiCo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, StiCo napisał:

Naucz się czytać napisane masz, że tydzień po resecie, no dobra ty masz czas nie każdy ma. Piszesz, że nikt by szans nie miał a jak jest teraz? Ktoś ma szanse jak masz 180lvl? a inni po 70? Bo to co piszesz jest bardzo sprzeczne.

ah nie dopatrzenie ale i tak jestem na nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra z tym kupnem lvli się zastanowiłem i postanowiłem coś innego zaproponować w związku z tym. Zamiast kupować 150lvl to można by zrobić że co tydzień może dwa można kupić sobie 20lvli na niezależnie jakim lvlu. 

Edytowane przez Hisoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, Hisoka napisał:

Wsumie można by wprowadzić takie coś, ale po tych 2 tygodniach po resecie. Napewno ktoś by się skusił na kupno lvli do 150lvla nie było by problemu, bo nie każdy gra po 5 i więcej godzin dziennie. Słabszym takie coś mogło by pomóc. A co do monet miały być przy zmianie silnika ale temat zamilkł

Właśnie o to mi chodzi po 1-2 tygodniach a nie tak jak pewnie pomyśleli odrazu po resecie. Dokładnie nie każdy może grać po kilka godzin dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TOTALNIE NA NIE to by nie miało totalnego sensu jest możliwość losowania ilości exp w komendzie /sklep i tyle starczy po co więcej o bo tutaj ma 61 lvl a ja 150, niszczy przyjemność z gry gdy ktoś zakupi to 3/4 razy xDD a i nie piszcie wiadomości pod wiadomością jest od tego "edytuj" 

Pozdrawiam pemeq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 7.07.2020 o 13:44, Hisoka napisał:

Dobra z tym kupnem lvli się zastanowiłem i postanowiłem coś innego zaproponować w związku z tym. Zamiast kupować 150lvl to można by zrobić że co tydzień może dwa można kupić sobie 20lvli na niezależnie jakim lvlu. 

pogrzalo totalnie koles ku.wa sprawdz w slowniku co to "unikat", ja ktak dalej pojdzie to za pomaca portfela bedziemy konkurowac miedzy soba a nie na tej grze to polega

Edytowane przez Meltor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 godzin temu, pemeqq napisał:

TOTALNIE NA NIE to by nie miało totalnego sensu jest możliwość losowania ilości exp w komendzie /sklep i tyle starczy po co więcej o bo tutaj ma 61 lvl a ja 150, niszczy przyjemność z gry gdy ktoś zakupi to 3/4 razy xDD a i nie piszcie wiadomości pod wiadomością jest od tego "edytuj" 

Pozdrawiam pemeq

A gdzie jest napisane, że ma być możliwość kilkukrotnego wykupienia expa? Przecież logiczne, że tutaj chodzi o jednorazowy zakup w ciągu jednego resetu tylko jedynie pozostaje kwestia czy byłoby wykupienie dla jednej klasy czy dla wszystkich, ale raczej nikt nie traciłby kasy, żeby na więcej niż jednej klasie kupować exp.

 

Ewentualnie zawsze można ustalić, że exp można w ciągu resetu 2 tyg(2tygodnie nie że od początku czytajcie trochę ludzie) od resetu kupić nie tyle co exp a to, że ustawia nam 150 po zakupie, żeby nie było sytuacji, że ktoś ma już wbity duży lvl np. 149 i kupi exp i wtedy będzie miał drugie tyle.

I, żeby była możliwość tylko jednorazowo i na jednej klasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ważne tak czy siak to bezsensu totalnie gra ma być dla wszystkich a nie dla tych co "o jest do kupienia lvl , kupie sobie bo mnie stać i będę lepszy od innych" Tak by to wyglądało więc jak dla mnie temat do odrzucenia i do zamknięcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, pemeqq napisał:

Nie ważne tak czy siak to bezsensu totalnie gra ma być dla wszystkich a nie dla tych co "o jest do kupienia lvl , kupie sobie bo mnie stać i będę lepszy od innych" Tak by to wyglądało więc jak dla mnie temat do odrzucenia i do zamknięcia 

Ta propozycja jest bardziej dla osób ktore nie mogą dużo grać że względu na życie prywatne, a chciałby mieć jakieś szanse konkurowania z innymi np 007 który już pewnie ma powyżej 200lvl. Nie chce aby to było pay2win w dzień resetu bo to bez sensu powiedzmy 1-2 tygodnie od resetu jednorazowo na jedna klasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, StiCo napisał:

Ta propozycja jest bardziej dla osób ktore nie mogą dużo grać że względu na życie prywatne, a chciałby mieć jakieś szanse konkurowania z innymi np 007 który już pewnie ma powyżej 200lvl. Nie chce aby to było pay2win w dzień resetu bo to bez sensu powiedzmy 1-2 tygodnie od resetu jednorazowo na jedna klasę.

zacznij grac to ubijesz kazdego a nie na latwizne lecisz "pieniadze nie wszystko zalatwia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
42 minuty temu, Meltor napisał:

zacznij grac to ubijesz kazdego a nie na latwizne lecisz "pieniadze nie wszystko zalatwia"

W przeciwieństwie do Ciebie nie mam tyle czasu na grę, pracuje i tylko w wolnym czasie gram A to że bym sobie expa kupił to moja sprawa, a nie twoja. Jesteś taki na nie, a nigdy Cię nie widziałem na serwerze.  

 

@elo elo 350 bardzie chodziło mi o 1/2 tygodnie po resecie, a nie w dzień resetu.

Edytowane przez StiCo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


spoko rozumiem 1/2 tyg po resecie ale to dalej nie ma sensu... nieważne czy ktos ma zycie prywatne czy nie ... ja mam prace jak i kobiete wiec no nie narzekaj ze czasu nie mam zawsze znajde sobie czas na gre dzięki której jestem tu gdzie jestem wiec serio temat do zamknięcia bo to nie na tym ta gra ma polegać, bo nie kazdy moze kupic sobie lvl pomyśl o innych a nie bądz egoistą.


aaaa i odrazu mówie że nie piszcie aby zwiekszyc freelvl do 81 badz do 100 bo to bez sensu totalnie był 41 na start było dobrze dzieci sie spłakały to dali 81 i teraz jest 61, na 801 był 61 i nikomu to nie przeszkadzało jak ktos miał np 600. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


36 minut temu, pemeqq napisał:

bo nie kazdy moze kupic sobie lvl pomyśl o innych a nie bądz egoistą.

To równie dobrze usuńmy premki oraz vipa bo nie każdy może sobie kupić nie bądźmy egoistami. 

Rly? 

38 minut temu, pemeqq napisał:

ja mam prace jak i kobiete wiec no nie narzekaj ze czasu nie mam zawsze znajde sobie czas na gre dzięki której jestem tu gdzie jestem wiec serio temat do zamknięcia bo to nie na tym ta gra ma polegać

Zależy jaką masz pracę, u mnie czasami bywa tak, że nie mam kompletnie czasu dla siebie a co mówić o grze. Dlatego wyszedłem z taką propozycją. Przejdzie czy nie już mam wywalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


chyba was do końca popierdzieliło z tym kupowanie LVL xDDDDD Tym to na pewno ściągniecie nowych graczy na serwer xDDD mogę nawet powiedzieć że starych graczy możecie nawet czymś takim odstraszyć xDDD Jak widzę te wszystkie wasze propozycję to się zastanawiam czy czasami nie wziąć i usunąć CS , bo takimi propozycjami to tylko psujecie Coda i robicie z niego typowego CODA pod hajs ......

Przyjdzie nowy gracz i co zobaczy że jak się wyda pieniądze na grę to będę miał 150 lvl a jak nie wydam to nie ma czego tu szukać bo mnie wszyscy Ci co sobie kupili level będą jechać takiego nowicjusza .... Wtedy to na pewno nowi gracze jak zawitają na serwer to sobie powiedzą idę na innego coda , gdzie nie będę musiał na LVL wydawać kasy .....

Jestem na wielkie NIE!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja z mojej strony nie jestem fanem kupowania lvl'i czy innych elementów poza klasami premium za PLN. W tym momencie nie chciałbym tego zmieniać na pewno. Jeśli już taki system byłby wprowadzony, to musi mieć sporo ograniczeń (jak np. możliwość kupna dopiero po określonym czasie od startu itd.) i musi być na bieżąco pilnowany. 

Na ten moment jestem w trakcie dyskusji odnośnie systemu monet powiązanego z klanami itd. Moje zmiany, będą mniej inwazyjne, niż te, które zaproponował aquax w okolicy kwietnia i po prostu urozmaicą rozgrywkę.

Podsumowując - na ten moment nie będą dodawane, żadne systemy umożliwiające zakupy za PLN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...