Skocz do zawartości
senor

 zaakceptowane Radom wzywa, Szczecin odpowiada - podanie senora.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Radosław
Wiek: 22
Czas spędzony na forum: 2d 3h 40m 6s
Doświadczenie w moderowaniu: Byłem już moderatorem, coś tam jeszcze pamiętam.
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Tak :salami:
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Tak, z jakieś 3 lata temu.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Ciężko powiedzieć, forum mam otwarte cały czas jak na kompie siedzę, więc zazwyczaj jestem dostępny.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Pan Bartłomiej z tego co wiem potrzebuje paru dodatkowych rąk do roboty (Clueey na urlopie z powodów prywatnych, więc został on i Puma) Z racji, że Born to dobry kolega to postanowiłem, że mu pomogę. Aktualnie bardzo dobrze nam sie współpracuje w UBT, więc myślę, że w Moderacji też tak będzie. Swoje obowiązki jako moderator forum wypełniałem zawsze na czas i sumiennie, ponad to godnie reprezentowałem Multi-Head'a, więc w zasadzie mam podwójną motywacje aby wrócić do moderacji. 

pozdro i trzymajcie sie w tym 2020 :pepeLove:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak, będziesz odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Byłeś już modkiem wiesz jak to wygląda od wewnętrznej strony, nie pamiętam aby były z Tobą problemy po objęciu funkcji zielonego murzyna. Uważam że choćby sam aquax napisał podanie to Twoje będzie zaakceptowane w pierwszej kolejności. 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, chyba nie znam bardziej konkretnej osoby niż on. Wiem, że doskonale poradzi sobie z tą funkcją nie tylko ze względu na doświadczenie ale również ze względu na to, że będzie obiektywny. 

Pozdrowionka :squee: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłeś już w moderacji, więc doświadczeniem zjadasz każdego nowego kandydata. Mieliśmy okazję współpracować nieraz - w tej roli również.
Wiem, na co Ciebie stać i wiem, że poradzisz sobie bez żadnego problemu.
Witaj ponownie w ekipie!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...