Skocz do zawartości
senor

 zaakceptowane Radom wzywa, Szczecin odpowiada - podanie senora.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Radosław
Wiek: 22
Czas spędzony na forum: 2d 3h 40m 6s
Doświadczenie w moderowaniu: Byłem już moderatorem, coś tam jeszcze pamiętam.
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Tak :salami:
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Tak, z jakieś 3 lata temu.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Ciężko powiedzieć, forum mam otwarte cały czas jak na kompie siedzę, więc zazwyczaj jestem dostępny.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Pan Bartłomiej z tego co wiem potrzebuje paru dodatkowych rąk do roboty (Clueey na urlopie z powodów prywatnych, więc został on i Puma) Z racji, że Born to dobry kolega to postanowiłem, że mu pomogę. Aktualnie bardzo dobrze nam sie współpracuje w UBT, więc myślę, że w Moderacji też tak będzie. Swoje obowiązki jako moderator forum wypełniałem zawsze na czas i sumiennie, ponad to godnie reprezentowałem Multi-Head'a, więc w zasadzie mam podwójną motywacje aby wrócić do moderacji. 

pozdro i trzymajcie sie w tym 2020 :pepeLove:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak, będziesz odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Byłeś już modkiem wiesz jak to wygląda od wewnętrznej strony, nie pamiętam aby były z Tobą problemy po objęciu funkcji zielonego murzyna. Uważam że choćby sam aquax napisał podanie to Twoje będzie zaakceptowane w pierwszej kolejności. 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, chyba nie znam bardziej konkretnej osoby niż on. Wiem, że doskonale poradzi sobie z tą funkcją nie tylko ze względu na doświadczenie ale również ze względu na to, że będzie obiektywny. 

Pozdrowionka :squee: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem nadajesz się na tą posadę, pełniłeś już tę funkcję, poza tym nie ma więcej chętnych, więc jestem jak najbardziej za przyjęciem Ciebie do ekipy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłeś już w moderacji, więc doświadczeniem zjadasz każdego nowego kandydata. Mieliśmy okazję współpracować nieraz - w tej roli również.
Wiem, na co Ciebie stać i wiem, że poradzisz sobie bez żadnego problemu.
Witaj ponownie w ekipie!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...