Skocz do zawartości
Don Mateuko

Wywiad z Użytkownikiem Forum - xAdrriano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was bardzo serdecznie w dzisiejszym wywiadzie. Postaram się przedstawić Wam osobę znaną jako @xAdrriano. Obecnie zwykły użytkownik forum, a w przyszłości może i admin serwera, albo moderator forum! Czas pokaże, ale powodzenia życzyć trzeba!

Ty też możesz się zgłosić do wywiadu! O tutaj --> KLIK

 

Legenda

Pyrek

xAdrriano

 

Witam Cię Adrianie bardzo serdecznie. Dzięki, że zgłosiłeś się do wywiadu! Na sam początek proszę, powiedz na coś o sobie.

Witaj! Jestem Adrian, właśnie w dzisiejszym dniu mam urodzinki. Lubię grać w unihokeja, ligusie i w cska.

Wszystkiego najlepszego! Powiedz nam ile wiosenek kończysz?

14, tak jestem bardzo młody.

Faktycznie młody, ale nam to w niczym nie przeszkadza. Masz już jakiś plan na życie? Czy póki co nie planujesz za bardzo do przodu?

W przyszłości chciałbym zostać elektrykiem.

Dlaczego akurat zawód elektryka?

Mało pracy, dużo pieniędzy.

Może pracy nie ma za dużo, ale jakże odpowiedzialna, życzę powodzenia. Z reguły każdy poleca coś w swojej okolicy. Co Ty byś nam polecił do zwiedzenia ze swojej?

Kolibar, jeziorko Nyskie oraz na jeden z lepszych burgerów "Pan buła".

Oprócz grania w gry w wolnym czasie, spędzasz go jeszcze jakoś? Czy raczej większość wolnego czasu poświęcasz na gry?

Czasem rowerek.

Miesiąc wakacji już za nami, jakie plany na ostatni miesiąc?

Wszystko to co miałem zrobić, zrobiłem, resztę wakacji planuje spędzić w domu.

Przez ostatnie wydarzenia na świecie, pewnie 'zahaczyłeś' o e-lekcje. Jak oceniasz organizację i taki pomysł?

Grałem, grałem, grałem.

Podejrzewam, że jak większość z uczniów. Jak trafiłeś na Multi-Head'a?

Grałem w cska 1.6 w wieku 9 lat, a w wieku 12 (w podaniu skłamałem z wiekiem) napisałem podanie o admina, oczywiście pozdrawiam @VisTeR.', który był opiekun serwera którego już nie ma.

No ładnie, takie kłamstwa haha. Pewnie grasz na jednym z naszych serwerów, co byś na nim zmienił? A może byś coś dodał?

Dodał bym sprawdzanie mikrofonu, chodzi mi o to, że jak ktoś jest nowy na serwerze i chce rozmawiać przez mikrofon to musi zgłosić się do admina, żeby sprawdził czy osoba ma mikro po mutacji, jeżeli nie ma to może tylko pisać, jeśli ma może rozmawiać ile chce.

Może i pomocne, ale jak jest admin na serwerze to raczej nie problem, żeby osoba bez mutacji, dodatkowo nadużywająca mikrofonu została zmutowana. A jak oceniasz pracę administracji na serwerze?

Gdy jest ktoś, kto ma znajomego admina to myśli, że ma przywileje i ten kolega admin nie banuje w takich przypadkach.

W takich sytuacjach to najlepiej demko i skarga na forum. Nawiązując do forum, mamy wakacje, ale jednak na forum coś się dzieje. Jakie są Twoje odczucia w stosunku forum jak i administracji?

Administracja działa na pełnych obrotach, szacunek im za to, ale stary styl był lepszy.

Gdybyś wygrał darmowe wakacje, gdzie byś się wybrał?

Tajwan, albo trip po Ameryce Południowej.

Ciekawe miejsca, sam bym się z chęcią tam wybrał. Czas na serię szybkich pytań!
Pc czy konsola?
Pc.

Lato czy zima?

Wiosna.

Wieś czy miasto?

Wieś.

Morze czy góry?

Morze.

Android czy ios?

Android.

Kangur czy lew?

Pyton warszawski.

Nasz wywiad powoli dobiega końca, chciałbyś kogoś pozdrowić lub dodać coś od siebie?

Pozdrawiam @Clueey es.

Jeszcze raz dziękuję, że się sam zgłosiłeś do wywiadu. Miło się z Tobą gawędziło. 3maj się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...