Skocz do zawartości
WolfIDraV

Zmiany w Klasach i Perkach

Rekomendowane odpowiedzi

DOBRZE BY BYŁO WYCZYŚCIĆ BANY Z COD45K :)

Dodanie TOP3 ZA STATY POD KONIEC MAPY :)

 

 

 

 

Klasy PREMIUM są do poprawy COMMANDER PREMIUM - 1/2 z noża O.o 
Klasa Sherminator brak opisu i chyba coś z nią więcej było.

PLANTUJĄC PAKE można biegać pasuje to zmienic.
Przy wchodzeniu na serwer wyskakuje ERROR

ZWIĘKSZENIE /FREELVL do 5001

Perki:

Zawodowy Rusher 1/2 przesada gracz mający to + premium cały serwer  wychodzi z gry

PŁASZCZ SNAJPERA ---> BUGUJĘ NIEWIDKI NA KLASACH (JEŚLI POSIADASZ PERK TO POTEM PO SPRZEDANIU GO JESTEŚ WIDZIALNY NAWET JEŚLI KLASA MA WBUDOWANĄ NIEWIDZIALNOŚĆ)

Krytyczne naboje --> Co to jest? Przecież to nic nie robi nie potrzebny perk albo zmodyfikować go czy coś 

Naboje Weterana --> Perk do poprawy moim zdaniem DMG przy maks inty to 500 okolo   (WSZYSTKIE PERKI KTÓRE DODAJĄ  +15% do INTY ICH DMG WYNOSI 500)

AUTOBH ---> śmiech na sali do modyfikacji lub usunięcia :)

AK47 Rozłamu ----> Też śmiech niby ma zwiększać DMG ale nie o tak mało przykład bez perku bije 10/20hp z tym perkiem maks 100 trochę za mało jak na COD45K

Doskonałe m4 -->> to samo co AK47 rozłamu (MAKS 500hp) pasowało by trochę podkręcić :)

Ostre wejście --->> podobnie jak wyżej zadaje nie wiele maks 500hp  pasowało by trochę podkręcić :)

M5 Ofensiv --> podobnie jak wyżej zadaje nie wiele maks 500hp  pasowało by trochę podkręcić

Nóż medyka ---> nie używa tego nikt można go zmienić na jakiś inny perk

Trzęsienie ziemi --> daje tylko grawitacje nie przydatne można tak samo podmienić za jakiś ciekawszy perk

Sekret Ninji ---> Daje samą grawitacje można było by go zmodyfikować dodając do tego perku zmniejszoną widoczność 

Sakwa z kasa ----> Zmienił bym to na jakiś inny perk bo kasa na cod45k nie jest przydatna jedynie monety :) (Może uda się zamiast kasy dać ze co rundę dodatkowe 5 monet czy coś) 

SpeedHack ----->   nie działa
Płonące naboje ----->  1 DMG zadają trochę mało jak na cod 45k gdzie ludzie maja po 40tys HP

Co do perku SCOUT ----> jestem za dodanie 1/1 bo nie ma a jak wiemy dużo gra Jaremów od MINI do XXL i ciężko nowym graczom zabić takiego TYPA z PREMIUM

OGÓLNIE PASOWAŁO BY DODAĆ NOWE JAKIEŚ PERKI ŻEBY ZROBIĆ JAKIŚ BALANS (WIELE PERKÓW USUNIĘTYCH BYŁO ZOSTAŁO NIE WIELE DOBRYCH) [MOGĘ COŚ POSZUKAĆ CIEKAWEGO JEŚLI BĘDZIE POTRZEBA] 

 

 

 

Co do nowych map jestem też za dużo na serwerze jest takich co się wgl nie gra więc można je zastąpić nowymi lepszymi :)

 

 

Klany są nie skończone INFO O KLANIE czy jakoś tak nie działa 
Jeśli jest możliwość dodania PREFIX klanu do chat'u przed nickiem było by genialnie :)

Można też dodać plugin na /codtop15 (Może jakoś to zachęci do gry + konkurs jakiś)

 


Zmiana RS"ów te mają już trochę za sobą ( Może wrzucimy parę rs'ow? z tego @WolfIDraV

 


Też można dodać dla graczy opcje /mute

Widziałem też na jakimś serwie dość chwilę temu opcje że, BOTY grają z ludźmi a jeśli jest coraz więcej graczy to wywala boty może coś z tym też pomyśleć można :)

Jest problem też z AMXMODMENU z automatem dającym ss'y nie banuje czasami albo wgl nie chce działać i pasuje tez spolszczyć bo ktoś namieszał w nim :)

 

Pozdrawiam $w!RuSeK / Jak sobie coś jeszcze przypomnę dopisze..

 

CO DO WYPOWIEDZI @BlackDeath97 o ADMINACH miałem parę sytuacji w których nie którzy admini myśleli że nie ma CMD a jednak mieli musiałem nagrywać im na MESSENGER jak to zmienić bo nie każdy umie, niby prosta sprawa a jednak można za to bana dostać ale jako że już dość czasu spędziłem lat miesięcy itp na tym serwerze to rozpoznaję i nie chętnie daje te BANY dlatego taka rada dla aktualnych i tych co chcieli by kiedyś zostać ADMINEM sprawdzajcie dokładnie i uczcie się cierpliwość wrazie pytań pomocy zawsze możecie zapytać osób które są już dłużej w tej sieci :)
 

Temat U@ coś w tym jest ja staram się nie używać akurat z powodu braku ludzi, próbuję naprawić atmosferę na serwerze mam nadzieję ze jestem przez to w jakiś sposób lubiany przez graczy a nie tylko wytykany palcami o KUR** ADMIN WSZEDŁ :)

 


DOBRZE BY BYŁO JAK BY SIĘ GRACZE WYPOWIEDZIELI TEŻ.
PARU Z FORUM DODAM ALE NIE PAMIĘTAM WSZYSTKICH WIĘC KTO MOŻE NIECH DODAJE :D
@Patys dopisał :)
PS. RATUJMY COD45K XD 

 

@xXWikiXx  @Rudaaaa @Rudaaa @Zi3lony  @BlackDeath97 @GoldNM @KreatywnyAli  @Lol Mi Cie  [A TYCH CO NIE DODAŁEM PRZEPRASZAM ALE NIE PAMIĘTAM NICKÓW]

@WolfIDraV Twoja odpowiedź mi się zaczyna podobać ktoś normalny w końcu mam nadzieję ze będzie tak jak piszesz :) Dzięki i powodzenia :)

 

@BlackDeath97 A tufu stary byku nie zostaniesz mam nadzieje opluty z nienawiści tylko po znajomości hehe dzięki za wypowiedź mam nadzieje ze jakoś to w końcu będzie :) A Ty już migusiem wracaj na COD45K! Bo Cie brakuje <3Ja przez to wszystko spać nie mogłem dzisiejszej nocy hehe za bardzo się chyba przejmuję tym :)

 

Zauważył pewnie z was każdy przy wyborze TT lub CT wyświetla się lista map tylko że połowy tych map niema...
Mógł bym Cie @WolfIDraV prosić o cały spis map które są? Pasuje je przesegregować podmienić za jakieś lepsze czy coś w tym stylu :)

 

 

@BlackDeath97 Po części masz racje z tym co napisałeś w [EDIT] ale tak jak wspomniał @WolfIDraV będą nowe klasy ma przedstawić je niebawem i wtedy może coś się zacznie ruszać, co do Sniper XXL klasa dobra lecz nie każdy umie nią grać, mapki no tak lepiej zostawić te co są często grane a resztę usunąć bo zbędne są z czasem pewnie pojawi się parę propozycji dodania map itp jak zawsze zresztą. Tak że zostało nam czekać na działania Programisty i wypowiedzi kolejnych graczy jeśli się zmotywują :)

 

Siedząc na serwerze poprosił mnie gracz o dopisanie o dodanie klasy z FAMASEM  darmowej dla graczy (ON nie mógł wejść na forum jakiś ERROR czy cos)
Jak dla mnie pomysł godny rozpatrzenia bo nie ma klasy z FAMASEM

 

@danielzmc Co do losowania VIP lub Premium fajny pomysł może by własnie to zachęciło / Płaszcz snajpera no tak OP perk ale zaraz ktoś ma SOCZEWKĘ i perk do wywalenia :)

Samuraj ma 1/1 z kosy z tego co pamiętam ale mogę się mylić :)

Co do tych klas no XXL jarem prawie nie widoczny z tym się zgodzę ale zobaczymy co dla nas ma @WolfIDraV bo z tego co niżej pisał będą całkiem inne klasy itp :) 

Edytowane przez Swirusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, Swirusek napisał:

Klasy PREMIUM są do poprawy COMMANDER PREMIUM - 1/2 z noża O.o 
Klasa Sherminator brak opisu i chyba coś z nią więcej było.

PLANTUJĄC PAKE można biegać pasuje to zmienic.
Przy wchodzeniu na serwer wyskakuje ERROR

Perki:
SpeedHack nie działa
Płonące naboje 1 DMG zadają trochę mało jak na cod 45k gdzie ludzie maja po 40tys HP

Klany są nie skończone INFO O KLANIE czy jakoś tak nie działa 
Jeśli jest możliwość dodania PREFIX klanu do chat'u przed nickiem było by genialnie :)

Można też dodać plugin na /codtop15 (Może jakoś to zachęci do gry + konkurs jakiś)
Zmiana RS"ów te mają już trochę za sobą

Pozdrawiam $w!RuSeK / Jak sobie coś jeszcze przypomnę dopisze.. 

Niema również możliwości sprawdzenia użytkowników klanu / wyrzucenia kogoś z Klanu)

Nagrody za questy można zmienić na większe, również powiększenie dropu monet  expa maybe.
 

Dodanie innych mapek. 

 

Dodanie DeathMatch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolega poprosił mnie żebym się wypowiedział jako weteran tego serwera więc jestem 

Jest wiele rzeczy do poprawy podstawową myślę rzeczą jest cpt. price ponieważ normalny gracz do 45k lvla nie ma praktycznie żadnych szans z XXL tym  bardziej nowi gracze 

Ostatnio wszedłem na serwer tak z 6-7 osób po czym dołącza ktoś z XXL a na serwerze w najleszpszych momentach wytrzymują do końca mapy 

rzadsze resety lvli niedawno czytałem co się działo i ledwo dwie osoby wbijają orzełki i już leci reset jak się tutaj nie wkurzyć? siedzisz parę godzin żeby wbić ten nieszczęsny 45k lvl żeby nie długo potem ktoś na forum z klasami XXL ponarzekał chwile i cyk

wywalenie co najmniej połowy perków w tym jeden do widzenia niewidzialnych aktualnie na serwerze jest 76 a gra się papierowymi, legendami, zakazanymi, EE, Widzikiem i soczewką niektórzy zestawem rushera i to tyle 

dodanie do perków 1/1 ze scouta bez żadnego wydziwiania

lekkie znerfienie klas premium aktualnie Sniper XXl ma 1/3 z beret Jerem XXl bodajże 1/3 z usp i 1/5 z m4 comannder XXl 1/2 ciężko przeciwko temu cokolwiek zrobić  

usunięcie niegrywalnych map 

tutaj lekkie uwagi do adminów:

teraz to mówię lekko z bólem serca nie dawania bana za byle gówn* więc teraz jest mowa do adminów kiedy ktoś biega na cmd weźcie na speca powiedzcie mu jak to wyłączyć a jeśli to nie zadziała dać mu kicka a pózniej ewentualnie bana na 5min sam jak byłem adminem dosyć często to robiłem a większość osób które brałem na chwile do siebie odrazu kopiowała to co pisałem i wklejali to do konsoli oraz zamiast dawania z automatu bana na txt napisać na y@@ dwa czy trzy razy że txt=ban oraz też do adminów zamiast pisać między sobą na u@ piszcie przez zwykły czat aktualnie atmosfera na serwerze jest żywcem wyciągnięta z cmentarza jak ktoś nie zacznie normalnie rozmawiać to raczej już tak zostanie do końca. Gry służą do zrelaksowania się a nie tryhardowania myślę że o wiele przyjemniej jest wejść na serwer gdzie ludzie mają jakiś ze sobą kontakt i samemu go nałapać niżeli wejść do samej gry nic się nie odezwać spłoszyć pól serwera nabić wyższe miejsce w ranku i wyjść a pózniej pisanie na forum ''o nie mało osób gra niech ktoś coś z tym zrobi" 

No i w końcu wybranie opiekuna dopóki nikt na poważnie nie weźmie się za ten serwer raczej nic się nie zmieni sam proponuje @Swirusek widać że naprawdę mu na tym zależy pisał specjalnie do mnie tylko po to żebym się wypowiedział prosił o powrót na serwer i jeszcze jednej osoby ale nicku nie wymienie tylko po to żeby naprawić tą grobową atmosferę ale niestety nie mam zamiaru grać na tym serwerze bo to jest ledwo namiastka tego co było kiedyś 

i coś od siebie na koniec jest spora szansa że zostanę "opluty" patrząc na mojego gametrackera praktycznie nic nie gram ale po prostu nie mogę ale wiem jedno jak nic się nie zmieni to daje maksymalnie temu serwerowi max rok po czym padnie a bardzo chętnie wrócę jak na serwerze znów zagości więcej osób ale to już większości zależy od inicjatywy adminów 

oraz do tryhardowania uwierzcie mi o wiele lepsze jest uczucie zrobić nuka na większości serwera grającymi scoutami niż walenie m4 na oślep i cieszenie michy 

podsumowując nowy gracz jest robiony jak małe dziecko i nie ma praktycznie żadnej szansy na XXL dlatego nowych graczy jest tak mało to tyle pozdrawiam i dobranoc 

edit

@WolfIDraV co do klas premium proponuje usunąć assasina sniper'a (assasin kompletnie nie grywalny kiedy masz do wyboru 1/1 ze scouta a awpy wiadomo co się wybiera a sniper XXL jest po prostu za mocny) i dodać coś komandosowi aktualnie ma 1/1 z kosy i 50% szans na zrespienie sie u przeciwnika patrząc na jerema bądź snipera strasznie słaba klasa tym bardziej ze commander tez ma 1na1 z kosy znerfić jerema comanndera głównie tą 1/5 z m4 i 1/3 z usp a rakiety skoki i niewidke zostawić niestety klasy premium muszą się czymś wyróżniać a jak nie będzie takiej szansy na zabicie z m4 i usp klasa bedzie znośna a comannderowi 1/2 z pompy na 1/3 i z xm z 1/5 na 1/6-7

co do map zostawić narazie z 10-15 najpopularniejszych map reszte wywalić i po ewentualnym powrocie graczy dodawać jakieś nowe 

aa i zapomniałbym do wywalenia są też skiny z cs go proponuje wrócić do starych do 1.6 wchodzi sie po to żeby pograć w 1.6 a nie cs go pamiętajmy że jest darmowe więc jak ma się ochote pograć ze skinami wystarczy wejść na pierwszy lepszy serwer tam 

oraz pamiętajcie żeby nie zmieniać wszystkiego inaczej to bedzie kompletnie inny serwer z tą samą nazwą i polecam rozważnie słuchać tego co mają dopowiedzenia gracze jakby to delikatnie powiedzieć dostali głos w sprawie serwera a skończył jak skończył praktycznie każdy próbował go zrobić pod siebie

edit2

@danielzmc kompletnie się z tobą nie zgodze stwierdzenie że premka vs zwykła klasa nie ma żadnych szans jest co najmniej śmieszne były szanse przeciwko nim ale ktoś się popłakał na forum ze cpt price jest za mocny i go usuneli więc jest jak jest niezapominajmy tez o klasie orzełek który z ee może porobić sam serwer fakt premki są mocne ale nie na tyle żeby zwykłe klasy nie dawały im rady sam niby jestem za znerfieniem ich ale to tylko dlatego że jest mało osób na serwerze normalnie nigdy bym nawet nie pomyślał (możesz sie teraz przyczepić że gram na jeremie ale to tylko dlatego że ma scouta 1/1 a nie chce mi sie wbijac na nowo 45k)

Edytowane przez BlackDeath97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Swirusek @Patys jeśli mowa o klanach wywalę je całkowicie i pomału od nowa plugin będę pisał do nich.

Ranking LvL na pewno będzie dodany.

O DM rozmawiałem z pewnym administratorem sieci i najpewniej będzie dodany ale nie w stałej formie.

@BlackDeath97 jeśli mowa o klasach premium to podział na zestawy premek zostanie wywalony a zostaną dodane nowe premki o bardziej wyrównanych szansach.

 

 

 

Perki & Klasy będą pisane od nowa i bardziej robione z próbą wybalansowania ich.

Do tego może będzie wymiana silnika coda na nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@WolfIDraV "jeśli mowa o klasach premium to podział na zestawy premek zostanie wywalony a zostaną dodane nowe premki o bardziej wyrównanych szansach."  A co z osobami które zakupiły dostęp do premek? np XXL na zawsze?

@Swirusek "Też można dodać dla graczy opcje /mute" ale przecież można zmutować ich wchodząc w "player list" i tam jest taka opcja no ale nie każdy to wie.

@Patys Nie widzę sensu dodawania kolejnych map, było to już poruszane ale gracze dalej grają tylko dust, westwood, office, long'a, wioche i cs_max., prędzej wywalenie kilku map które nie są grane, lub tak jak napisał @Swirusek czyli wywalić i zastąpić lepszymi.

Skoro klasy i perki mają być przerobione to nie trzeba się na razie na ich temat wypowiadać

Komendy na speeda (cl_forwardspeed, etc) powinny być wymuszone na 400

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@WolfIDraV To czekam na zarys :) coś myślę że zrobimy wszyscy razem, trzeba podejść do tego z perspektywy gracza normalnego który dopiero zaczyna grę bo oni mają najmniejszą szansę coś ugrać :)
 

@GoldNM Dokładnie :) I wgl co się nie pucujesz ze grasz pod innym nickiem Tyyy do starych znajomych wstyd Ci się przyznać heheh <3:D  

@GoldNM no tak mogło być trochę zamieszanie było ale się udało pomóc :)

@WolfIDraV @Patys @BlackDeath97 @GoldNM

 PANOWIE DO PIERWSZEGO POSTU DOPISUJE PERKI KTÓRE NIC NIE ROBIĄ ALBO SA LIPNE :D WIĘC CZYTAĆ CO CHWILĘ 

Edytowane przez Swirusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, Swirusek napisał:

@GoldNM Dokładnie :) I wgl co się nie pucujesz ze grasz pod innym nickiem Tyyy do starych znajomych wstyd Ci się przyznać heheh <3:D  

Napisałem ci cześć ale pewnie wtedy pomagałeś temu to miał problem z cmd. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, GoldNM napisał:

Napisałem ci cześć ale pewnie wtedy pomagałeś temu to miał problem z cmd. :) 

A to pod jakim Goldziku smigasz nickiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Swirusek @Patys oto lista map na serwerze popatrzcie co najczęściej jest grane z nich

 

de_dust2
de_dust2002 
de_dust_1337
de_dust2_2009
de_inferno
de_eldorado 
cs_assault_1337
de_westwood_big 
de_kabul_32
de_aztec
cs_office
de_rats_1337
cs_alpin
de_westwood
de_westwood_mtk
cs_militia
de_rats4_final
cs_assault_upc
de_office_rats
cs_italy2
de_perfect_inferno
cs_italy
de_alexandra
de_blue
de_cpl_mill_32
de_dust4never
de_mirage
de_nuke_1337
de_tuscan32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


de_dust2

de_inferno

de_dust2002 
de_eldorado

de_aztec
de_westwood

de_rats_1337
de_dust2_2009

cs_assault_1337
de_eldorado

de_nuke_1337

de_inferno
de_office_rats

 

Moja propozycja dodania:
de_train 

DE_DUST

Edytowane przez Swirusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Swirusek napisał:

de_dust2

de_inferno

de_dust2002 
de_eldorado

de_aztec
de_westwood

de_rats_1337
de_dust2_2009

cs_assault_1337
 

de_nuke_1337
 

 

Moja propozycja dodania:
de_train 

Dodam że te westwood_mtk jak i big jest grywalny oraz alpin w losowaniu wogóle nie widziałem traina który już jest na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Można by było znerfic perk Płaszcz Snajpera obecnie jest całkowicie niewidzialny można było by dać mu leciutki nerf i dać mu lekki cień stóp by gracze bez premek lub perkow typu soczewka, E E czy widzik mogli jakimś cudem go dostrzec co do czego można by przywrócić stary perk Tajemnice assasina(bezlikk ammo z Eagle eye) był to dobry perk za tamtych czasów. 

Sheminator potrzebuje boost'a najlepiej 1/1 kosa bo go widać to zastąpi darmowego komandosa i 1/7 usp był by git. 

Nowi gracze z tego co mi paru mówiło chciało by klasy premium były troszkę znerfione można by to zwiać pod uwagę gra klasa premium czy jak większość XXL vs zwykle to nie ma sensu i tak wiadomo że XXL wygra chyba że zwykła klasa gra jakiś pro player lub xxl'ką gra jakiś noob można by zwiększyć widoczność klasy xxl o parę procent. 

Tak jak @Swirusek potrzeba większy freelvl dla nowych graczy 2,5k to nic przy 20k z tego co widać nie każdy ma dobrego skila więc przydało by się jakoś ułatwić grę a zarazem utrudnić tak jak na niektórych serwach można by losowanie klasy premium czy mini premium (to już zależy od sił wyzszych jakich klas za besos) od godziny 20 do 6 jedna osoba na rundę dostaje premke jest zachęta i może ludzie będą bardziej zachęceni by kupić i wesprzeć nasz serwer. 

Darmowy VIP można by dodać losowanie jak jest ponad 10 osób automatycznie rozpoczyna się losowanie darmowego vipa na mapę i jedna wylosowana osoba dostaje vipa na mapę może to zachęci kogoś też do zakupu VIP lub tak jak wspomniałem klasy premium. 

 

 

EDIT: Można by dodać nową darmową kasę medyk lub Wsparcie ta klasa miała by rechabilator mp5 1/13, usp 1/9, 2 skoki  lekka niewidka, 2 smoke, 2 flash i 1 apteczka leczącą 5 k hp w 10 sek 

 

@-Damian- jak gram premkami i widzę że gracze na zwykłych klasach nie dają rady to po prostu zmieniam klase na zwykłą . 

Co do zmiany w klasach @WolfIDraV ma wprowadzić zmiany :)

 

Edytowane przez danielzmc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak mnie odznaczono to się wypowiem chodź sensu w tym nie widzę spytacie dlaczego to wam przedstawię jak ja to widzę tematów zakładanych takich samych jak ten było już kilka i co się zmieniło? Nic.. 

 

 

 

 

Edytowane przez Zi3lony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@danielzmc

Według mnie perk płaszcz snajpera nie wymaga nerf'a, nigdy nikt na niego nie narzekał bo łatwo jest osobe z płaszczem zabić nawet nie mając ee, wystarczy strzelać tam gdzie można się ukryć np na skrzynkach, w rogach, na murkach/płotkach (ale z tym uważać bo za to dają bany),

Z sekretem assassina jak i bezlikiem był problem ponieważ większość graczy jak się tego dopadła to od początku do śmierci/końca rundy strzelali na oślep aby tylko trafić.

Sheminator'owi przydał by się buff ale raczej nie na 1/1 z kosy ale coś z tym mp5, może jakiś dmg od int'y lub zrobienie n-tej klasy z mp5 1/x

Klasa medyk nawet spoko pomysł ale zamiast tego mp5 można by dać np sig 552 (ten aug terro) bo większość grywalnych darmowych klas ma właśnie mp5....

A to co piszesz o nerfie premek to @BlackDeath97 już poruszył temat i @WolfIDraV zdecydował "jeśli mowa o klasach premium to podział na zestawy premek zostanie wywalony a zostaną dodane nowe premki o bardziej wyrównanych szansach."  więc nie ma sensu znowu powtarzanie tego.

A ode mnie napiszę że przydał by się jakiś buff vip'a aby był on jakkolwiek opłacalny bo aktualnie jedyne co dodaje to trochę więcej $ za killa, model postaci i skoki które nie doliczają się do liczby skoków klasy... Vip był by opłacalny gdyby dodano sklep vip z cenami np mniejszymi o 50%, 2 slot perku i modele broni tylko dla vip'a (np jakieś złote lub po prostu te z /skiny ale za free?) I można było by zrobić tak jak na innych serwerach że od 20 do 6 jest free vip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@GoldNM vip też dostanie rework wszystko w swoim czasie.

Na początku zrobie pomału zarys nowych klas i dam temat z propozycja ich gdzie będziecie decydować co można w nich zmienić ewentualnie.

Prace trochę potrwają bo silnik pewnie od nowa pisał będę co wiąże sięz napisaniem od nowa klas & perków(wszystko w innym stylu niż domyślne silniki) a do tego mam zgłoszone prace z 400 do wykonania też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 23.08.2020 o 18:26, WolfIDraV napisał:

@GoldNM vip też dostanie rework wszystko w swoim czasie.

Na początku zrobie pomału zarys nowych klas i dam temat z propozycja ich gdzie będziecie decydować co można w nich zmienić ewentualnie.

Prace trochę potrwają bo silnik pewnie od nowa pisał będę co wiąże sięz napisaniem od nowa klas & perków(wszystko w innym stylu niż domyślne silniki) a do tego mam zgłoszone prace z 400 do wykonania też

Okej, może zrobić jakiś temat gdzie gracze będą pisali propozycje klas a ty zdecydujesz czy taka klasa mogła by się pojawić na serwerze i ewentualnie pozmieniać coś w niej, wiadomo że część aktualnych klas zostanie (ofc chodzi mi o ich bronie i umiejętności) ale grywalnych klas jest dosyć mało bo są znacznie lepsze alternatywy więc kilka nowości by się przydało.

Edytowane przez GoldNM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do Poprawy Questy  By Nie Były Za Exp Lecz Za Monety 

Freelvl Do 5001 Lvl 

Poprawić Plantowanie Paki By Nie Można Było Chodzić Z Nią Po Całej Mapie 

Zmienić Komendę /Skin Na Komendę /Skiny Ponieważ Ich Tam Jest Więcej Niż 1 Aaa Większość Ludzi Wchodzi I Wpisuje /Skiny I Im Się Nic Nie Wyświetla 

Poprawić Klany By Można Było Robić W Nim Może Jakieś Questy Klanowe Więcej Exp Zdobywać Dla Niego I Może Go Ulepszać W Jakiś Sposób Za Monety, Może Jakieś Rangi W Nim Dać Za Staż Pomoc Itp.  Aaa I Nie Zapomnijmy Oo Opisie Klanu :D

Zmniejszyć Koszt Skinów Ponieważ Mało Osób Je Kupuje Bo Są Za Drogie Aaa Zanim To Uzbierają Na Swój Wymażony Skin To Trochę Potrwa, I Proszę Ooo Dodanie Grafiki Skina Bo Nikt Nie Wie Jak On Wygląda I Kupuje W Ciemno I Może Ino Zmarnować Monety Ciężko Uzbierane , Aaa I  Są 2 Takie Same Skiny W ( Knife )  Różnią Się Tylko Ceną Proszę Oo Usunięcie Jednego Z Nich 

Jak Wpisujecie /Klasy Wyskakuje Funkcja Z Numerem 2 Proszę Oo Usunięcie Jej Ponieważ Tej Klasy Nie Ma Już Na Serwerze 

Zastanawia Mnie Jedno Po Co W Klasach Są Bronię Które Nic Nie Robią Nie Mają Żadnego Opisu Np W Klasie Bolek Posiada Od Deagle Który Nic Nie Robi Bo Nie Ma Do Niego Przypisanych Żadnych Szans Na Zabójstwo Więc Usuńcie Te Nie Potrzebne Bronię Albo Dajcie Jakieś Szanse Na Zabójstwo Z Nich, I Do Klasy Bolek Dodać 1 Skok Albo AutoBh

W Klasie Strzelec Zawodowy Bo Jest Ona Najbardziej Grana Jako Darmowa Klasa Niech Zostanie Obniżona Szansa 1/11 Na Zabicie Z M4A1 

W Klasie Kucacza Bezsensowene Są Miny Nic One Nie Robią Wywalić Lub Zwiększyć Dmg 

Do Klasy Sheminator Dodać Dodatkowy Opis... 

W Klasie Radoarowiec Zwiększyć Szanse Na Zabójstwo Z M4A1 na 1/11 I Deagla 1/6

Moze W Klasie Zwiadowca Podmienić Granaty Dymne Na Flashe X2 

W Klasach Za Lvl Zwiększyć Szanse Na Zabójstwo Na 1/10 W Bronią H M4A1 I W Ak47 

W Klasie XXL Rambo Zmniejszyć Szanse Na Zabójstwo Z m249 Lub Wywalić Norecoil

Odnośnie Perków

Naćpane Naboje Usunąć Ten Pek I Zastapic Innym 

Granat Odłamkowy Usunać Lub Zwiększyć Dmg 

Łowca Headów Co To Ma Być 1000-5000 Exp Bezsens Jak Na Cod45 Usunąć Lub Zwiększyć Ilość Exp

Monster Kill Nastepny Bezużyteczny Perk 2000 Za Fraga Trochę Głupota Zwiększyć Ilość HP Lub Usunąć Perk 

Nóż Medyka Usunąć Nikt Tym Nie Gra 

Płonące Naboje Ludzie Co To Jest 1 Dmg Na Serwer Z 40.000 HP  Zwiększyć Ilość Zadawania Dmg Poprzez Podpalenie  Lub Usunąć Perk 

Radar Telegrafisty Średni Perk Radar Nie Nadąża Z Pokazywaniem Gdzie Kto Jest 

Sakwa Z Kasą Bezsens Już Lepiej Brzmi Sakwa Z Monetami 2 - 5 Monet Co Rundę 

Scouter Zamienić Z 1/2-3 Na 1/1 Dawniej Taki Perk Istniał 

Wykrywacz Metali No Bez Jaj Co To Ma Być Usunąć Nie Potrzebny Perk

Zaskoczenie Wroga Taki Sobie Ten Perk Zamienić Na Inny Albo Usunąć 

Scout Sniper Nie Można Go Zdobyć Więc No... 

Dodać Perk BEZLIK AMMO 

PS Jeżeli Tego Nie Czytasz Jesteś Miękki Siusiak ??

I To Tyle Odemnie Pozdrawiam Wszystkich ❤️?

 

 

Edytowane przez Lol Mi Cie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Lol Mi Cie

Questy spoko pomysł jestem jak najbardziej za +

Plantowanie paki już wspomniałem wyżej +

Do komendy /skin po prostu lepiej będzie dodać też /skiny gracze Ci którzy graja będą pewnie wpisywać dalej /skin a nowi /skiny wiec 2 opcje do skinów by były ;)

Co do klanów pomysł godny mam nadzieje że coś z tego doda nasz @WolfIDraV

Koszt skinów nie powiem drogie są można obniżyć cenę, tak są dwa skiny takie same w KNIFE

Wpisując klasy tak owszem jest funkcja 2 której klasy już nie ma (Dobrze ze wspomniałeś ja zapomniałem)

Klasy zostaną zmienione całkowicie po przerabiane dodane nowe itp czytaj wyżej

Klasa Strzelec Zawodowy jest i tak dobrą klasą 1/11 bez przesady xD z deagla owszem można dodać to 1/6

Klasa Zwiadowca jestem jak najbardziej za iż jest to klasa zwiadów jak sama mówi nazwa więc jak najbardziej FLESH zamiast dymnych

Klasa Kucacz jestem za zwiększeniem DMG 

Sherminator wspominałem już.

Klasa Radarowiec daj spokój z tym 1/11 za bardzo OP będą klasy darmowe 

Klasy za LVL są dobrze zrobione zwłaszcza 25K i 45K nie powiem bo 35K też daje rade :)

Klasy Premium / ELITE / XXL są do przerobienia nie które z nich 

Naćpane naboje bym zostawił perk dobry może mało go używa się ale często przez ten perk można coś ugrać.
Granat odłamkowy zwiększyć DMG

Łowca Head'ów się przyda tylko zwiększyć ten EXP 

Monster kill owszem nikt tego nie używa do wymienienia na jakiś inny

Płonące naboje wspominałem już o  tym

Radar - owszem zgodzę się z tym

Sakwa z kasą - Podmienił bym na monety wspominałem wyżej

Wykrywacz metali jeśli zwiększy się DMG MIN to perk jest przydatny

Zaskoczenie wroga zbędny perk każdy i tak strzela do każdego którego u widzi 

Bezzlik - jestem za dodaniem,

 

@Lol Mi Cie nie pisz posta pod postem masz funkcję "EDYTUJ" 
Co do mapek jestem za :) prawie te stare odpadną to nowe można sprawdzić :)

@-Damian- jestem na wyjeździe w pracy nie mam kompa więc ciężko mi co kolwiek pisać a pozatym kolega @GoldNM już Ci wytłumaczyl, to samo co on bym Ci napisał. Pozdrawiam do zoba w piątek 

Edytowane przez Swirusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 20.08.2020 o 15:33, Swirusek napisał:

de_dust2

de_inferno

de_dust2002 
de_eldorado

de_aztec
de_westwood

de_rats_1337
de_dust2_2009

cs_assault_1337
de_eldorado

de_nuke_1337

de_inferno
de_office_rats

 

Moja propozycja dodania:
de_train 

DE_DUST

Mapa De_Dust Już Jest Na Serwerze @Swirusek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 20.08.2020 o 15:33, Swirusek napisał:

de_dust2

de_inferno

de_dust2002 
de_eldorado

de_aztec
de_westwood

de_rats_1337
de_dust2_2009

cs_assault_1337
de_eldorado

de_nuke_1337

de_inferno
de_office_rats

 

Moja propozycja dodania:
de_train 

DE_DUST

cs_overpasse

de_world

fy_assault

fy_pool_suite

css_cache_go

cs_siege

Moje Propozycje Na Mapki ☺️?

Edytowane przez Lol Mi Cie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Weźcie klasie Jerem zabierzcie tą niewidkę czy coś, bo jest trochę przesadzona i tak ma to 1/1 ze scout, więc nie musi mieć takiej niewidki.

Tylko Ci co grają tymi klasami dają reakcję X a nie pomyślą o innych.  @danielzmc

@Swirusek chcesz mieć graczy na serwerze to zacznijcie od zmian w klasach m.in. tej co napisałem, a nie dajesz reakcję, bo Cię prawda zabolała.

W ogóle to zmieńcie tą muzykę, bo jak kiedyś wbiłem z 3 msc temu to ta sama muzyka do teraz jest.

Edytowane przez -Damian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 30.08.2020 o 18:56, -Damian- napisał:

Weźcie klasie Jerem zabierzcie tą niewidkę czy coś, bo jest trochę przesadzona i tak ma to 1/1 ze scout, więc nie musi mieć takiej niewidki.

Tylko Ci co grają tymi klasami dają reakcję X a nie pomyślą o innych.  @danielzmc

@Swirusek chcesz mieć graczy na serwerze to zacznijcie od zmian w klasach m.in. tej co napisałem, a nie dajesz reakcję, bo Cię prawda zabolała.

W ogóle to zmieńcie tą muzykę, bo jak kiedyś wbiłem z 3 msc temu to ta sama muzyka do teraz jest.

Usunięcie niewidki z jerema zrobiło by te klase bez sensu tak jak i zakup premium, aby gracze kupowali premium klasy muszą się czymś wyróżnić aby byłu kupowane. Według mnie niewidka w jeremie jest dobra bo go nawet widać, oczywiście mogli by mu dać np pełna niewidka jak kuca lub stoji w miejscu ale to było by gorsze niż to co jest teraz.  Ale nie ma co teraz ruszać klas skoro mają być inne premki i zostanie usunięty podział na mini premium/premium/elite premium/ xxl premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...