Skocz do zawartości
elo elo 350

Wywiad z Kai'em.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie użytkownicy w moim wywiadzie, dzisiaj wywiadu udzielił @KAI, zapraszam do przeczytania!

Kaielo elo 350

Witam serdecznie wszystkich. Nazywam się Radosław mieszkam w Województwie  Opolskim :) Mam lat 27 wiem jestem starym piernikiem hehe, aktualnie pracuję w Magazynie we Wrocławiu oraz jestem operatorem wózka widłowego specjalistycznego. MojeHobby to piłka nożna, Militaria, prehistoryczne gady, muzyka, taniec, czasem coś pośpiewam :D
Broń oraz czarna taktyka która kocham lepiej niż zieloną :D

Twoje hobby to piłka nożna, jesteś w jakiejś drużynie, czy bardziej "4fun" grasz?

Tak, grałem aż do tej pory w Klubie gdzie mieszkam, a nie gram z przyczyn oto takich iż doznałem kontuzji podczas meczu.


Rozumiem, kontuzja to przykra sprawa, na jakiej pozycji grasz?

Bramkarz.

Okej, a powiedz, masz żonę/dziewczynę

Nie nie mam dziewczyny ani żony

To powodzenia w szukaniu! Militaria to fajna sprawa, sam czasem chodziłem na strzelnice, albo paintball :D Opowiesz, jak zaczęła się Twoja przygoda z militariami?

Dziękuje no jest nie łatwo. Moja przygoda z Militariami rozpoczęła się w 2011 roku jak byłem na studiach Bezpieczeństwa Wewnętrznego i zobaczyłem jak tak obecni moi bliscy znajomi robią rekrutację do organizacji "strzelec" a jednostka nazywa się Jednostka Strzelecka 3053 NYSA. Tam poznałem dokładniej jak wygląda taktyka zielona oraz bardziej rozbudowana Czarna Taktyka <3 generalnie i faktycznie moja przygoda z militariami zaczęła się w 2 klasie Technikum Informatycznym gdzie w pierwszej klasie mój nauczyciel powiedział mi, że będę 10 razy zawód zmieniał a ja tak nie chciałem tylko jeden ten w którym się aktualnie uczyłem. Traf tak chciał że wojsko i militaria bo był mój drugie ulubione Hobby. W strzelcu jak byłem to mieliśmy zbiórki co soboty co druga w miesiącu i uczyliśmy się robić mapy, wyznaczać azymuty i takie tam różne rzeczy związane z wojskiem ponieważ mieliśmy instruktorów z Wojska Polskiego i pokazywali nam jak składać rozkładać Ak47 oraz inne bronie wykorzystywane w Wojsku Polskim. Uczyliśmy się składać różne meldunki raz pamiętam jak były ćwiczenia z czerwonej taktyki na polu walki połączone z czarną taktyką coś wspaniałego kolega udawał postrzał i były różne sytuacje które mogą być i wyniknąć na polu walki coś wspaniałego :). Trzeba było go uspokoić zabrać mu broń bo jak wiadomo adrenalina i oszołomienie a bezpieczeństwo ważna rzecz :). Bywało też śmiesznie jak szliśmy raz na poligonie w nieznanym miejscu oraz kierunku i jak tak szliśmy to w pewnym momencie była wysoka trawa i niespodzianki w stylu dziur niewidocznych co ja i kolega wpadliśmy oczywiście nie do jednej tylko do dwóch różnych ponieważ szliśmy w sierżancie i ja wpadłem do dziury a po chwili kolega a wieczorem zrobiliśmy sobie obozowisko i grill :) gdyż to było zadania poligonowe które trwały 24 godziny i też fajnie było uwielbiałem te zadania :D

Ciekawa opowieść, może powiesz o co chodzi z tymi "kolorowymi taktykami"

Nie ma problemu. Zielona Taktyka to są działania w lasach na polach. Czarna taktyka są to działania w mieście w terenach zabudowanych, czy nawet w miejscach opustoszałych jak pewnie oglądałeś film "helikopter w Ogniu" to tam głównie jest walka w mieście, czyli Czarna taktyka. Czerwona taktyka są to działania oparte na ratowaniu koledze lub kolegów życia gdy zostaną ranni podczas działań taktycznych, czy to w lesie, czy w mieście. Każda taktyka ma swoje zasady jak i meldunki, którymi trzeba się posługiwać. Najgorsze są meldunki medevac :D 

Dzięki za wytłumaczenie, a jak to było z zajawką na prehistoryczne stworzenia? Oraz powiedz, jak bardzo lubisz muzykę, jakiej słuchasz.

Jak byłem bardzo młody to oglądałem na TVP2 serial dokumentalny o dinozaurach a później o zwierzętach sakach itp. Jak oglądałem to jakos mnie to wciągnęło i czytałem o każdym z osobna i szukałem kolejne filmiki z ich udziałem. No bardzo lubię muzykę nawet czasem sam tworzę remiksy jak mi się nudzi w domu. Słucham wszystkich gatunków muzyki nie mam jakieś ograniczeń co mi wpadnie w ucho to słucham a jak jadę do pracy to słucham takich piosenek, które dodają mi energii na cały dzień np.: Skilet, No glory, Motywacyjne z udziałem wojska :D a w pracy to różnego rodzaju heheh.

Okej, a co sądzisz o administracji MH?

Wczoraj, na tutejszym tsie miałem przyjemność i zaszczyt rozmawiać z @VisTeR.'em, nawet spoko chłop, sądzę iż reszta waszej Administracji również jest wspaniała :)

Całkiem fajna opinia, niestety to już koniec wywiadu, chciałbyś kogoś pozdrowić na koniec?

No to szkoda że tak szybko kończymy wywiad. tak chciałbym pozdrowić @Clueey :) Olu eheh. @~Czarna~, miła sympatyczna kobieta :)@Kasia, spoko babeczka :D oraz innych użytkowników z którymi nie miałem przyjemności rozmawiać :)

Oto zdjęcie oraz Remixy @KAI'a

kai.thumb.jpg.a0e29dbacb88f027cbf6487fa2f815f9.jpg

Remixy:

https://www56.zippyshare.com/v/8qynTJVA/file.html

https://www56.zippyshare.com/v/UcRKhx6h/file.html

 

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...