Skocz do zawartości
Gustaw

 odrzucone Gustaw

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Gustaw
Wiek: 21
Czas spędzony na forum: Godzina i jeden dzień. 
Doświadczenie w moderowaniu: Żadne ale warto spróbować.
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Nie.
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: NIE.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: No tak se myśle że z 30min.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Bo @Born kazał napisać podanie i powiedział że przyjmie także ez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wracasz na forum, po dosyć sporym czasie i tak o, składasz sobie podanie na moda. Jako osobą z tych "nowszych" użytkowników forum, ani trochę Ciebie nie kojarzę, pierwszych informacji dowiedziałem teraz( i tak nie za wiele). 

Ostrzeżenia na forum, nie? Profil jednak mówi co innego, nie warto kłamać, lecz po takim czasie to i możnaby przymknąć oko.

30 min dziennie na forum; może i się dużo aktualnie nie dzieje, ale sądzę, że jest to trochę mało.

W dłuższej wypowiedzi też się nie za bardzo postarałeś. Bardzo możliwe, że nakłonili Cię do złożenia podania, ale trzeba było chociaż trochę się postarać, pokazać, że jednak Ci zależy, a nie żeby było i nie wszystko na odpierdziel. Z automatu tracisz w moich oczach, a pierwsze wrażenie jest najważniejsze, Tobie wyszło słabo.

Nie wiem czy mój głos zmieni werdytky czy nie, ale póki co jestem na nie Daj się poznać i popraw moje mniemanie o Tobie, a bardzo możliwe, że mój głos ulegnie zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo tego, iż trochę pogadaliśmy na tsie i pograliśmy na 400, to jestem na nie, bo;

Wracasz na forum po jakimś tam czasie, w ogóle nie będąc na nim aktywnym (czasem coś napiszesz) 

Imo moderator, który stara się o rangę musi być aktywny. Poza tym Twoje podanie jest napisane "tak se o"

Lubię Cię, ale no sorki :p

Pozdrawiam =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...