Skocz do zawartości
-Damian-

 zamknięty Skarga na Born i NumberOne

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 23.12.2020
Nick gracza: @Born @NumberOne
Dowody: 
Świadkowie: 
Uzasadnienie: @Born dał mi warna za to, że zgłosiłem temat w sprawie roundsound na cod 400. Mogłem zgłosić ten post i wcale to zgłoszenie nie było skierowane do moderatorów tylko do osób, które zajmują się zmianami na serwerze. Widać, że chce się mnie pozbyć, żebym miał bana na forum. Rozumiem jakby to zgłoszenie było jakieś chamskie czy posiadało obraźliwe słowa, ale wcale nic takiego nie było, więc proszę o usunięcie tego warna.

A co do @NumberOne nie mam szczególnie nic do jego osoby, ale od początku grudnia piszę mu o tym, że trzeba zmienić muzykę roundsound, bo obecna co jest już się ludziom trochę znudziła.

Rozumiem, że może nie mieć czasu czy coś, więc może napisać do kogoś kto mógłby się tym zająć, ale najwidoczniej nie widać, żeby go to interesowało. Skoro jest opiekunem serwera to powinien się coś zainteresować. 

Niby jest to błahostka, ale nie znaczy, że trzeba to olewać. Nawet chciałem pomóc dałem swoją muzykę, a on oczywiście olał to całkowicie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem powinien być  zresetowany lvl  jakoś 1 stycznia lub 2 stycznia bo pan SebaVHS już nie gra a lvl jest 315  a ten 400 to pewnie nikt nie wbije bo teraz święta i brak czasu na granie a  seba już mówił na serwie że nie będzie już grał wiec jestem za zrobieniem resetu 

i tak jak wspomniał @-Damian-  rsy nowe świąteczne by się przydały   bo te rsy co są teraz to są tak nudne że głowa boli :) 

Pozdrawiam i wesołych świąt życzę 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  1. W przypadku zauważenia złamania regulaminu przez innego użytkownika forum należy zgłosić post za pomocą opcji Zgłoś, która znajduję się pod postem. 
  2. Zachowania pseudo-moderatorskie są niedozwolone

Chyba wyraźnie jest w regulaminie zaznaczone do czego służy funkcja zgłoś. Zgłoszeniami zajmuje się Moderacja Forum, a nie Twój OP czy jakiś inny OP serwera. Po drugie zgłaszamy posty łamiące w jakiś sposób regulamin lub ewentualnie prosząc o zamknięcie tematu. Ty spamujesz tymi zgłoszeniami jak Ci się podoba, nie interesuje nikogo co piszesz tam o jakiś rs'ach, bo krótko mówiąc - NIE JEST TO MIEJSCE OD TEGO.
Nie było to pierwsze zgłoszenie tego typu w Twoim wykonaniu, a uwzględniając historię Twoich warnów - Dodatkowe ostrzeżenie było jak najbardziej uzasadnione.

Co do @NumberOne - jest on SUPER ADMINEM i nie jest opiekunem jednego serwera (wystarczy zobaczyć w tabelkę serwerów). Żaden serwer nie jest priorytetem wobec innego serwera, więc nie rozumiem o co ten problem. Pracujemy wszędzie, gdzie tylko można i logiczne jest, że wszystko naraz się nie zrobi. Wasze community myśli tylko, żeby zrobić jak najwięcej się da - nie myśli o powiązaniu z innymi rzeczami i rozgrywce - w skrócie dajcie rs'y, mapy i reset -> ile tego w kółko można słuchać. Dostajecie odpowiedzi na to, ale wy dalej swoje, że zrób to i tamto bez zastosowania się do konkretnego polecenia. Tyle o COD400.

@-Damian- ogarnij się, nie jesteś panem wszechświata. Nic Ciebie nie nauczyła ostatnia akcja, gdzie Twój brak kultury usprawiedliwiałeś rzekomym pijaństwem? Ciesz się, że jesteś dalej użytkownikiem forum. Wbij sobie do głowy, że takie zachowania możemy potraktować zupełnie inaczej. Polecam wczytać się w regulaminy i nauczyć się głównej zasady na każdym forum:

Administracja ma rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...