Skocz do zawartości
sypkilopez

 zamknięty Zmiany

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer już ledwo zipie czas na konkretne zmiany...

Freezz time na początku jest OK

Mapka zimowa (poza na ćpanymi reniferami w sajdach) jest OK @~Czarna~ odwaliła kawał dobrej nikomu nie potrzebnej roboty <--joke robota przednia tylko te reniferyyyy w sajdzie

Do zmiany:

dodanie kilku map ODD2.. a nie tylko dwie mapki.. na GO modach jest fajna mapka ODD2 ( 5 mapek było by ok oczywiście ODD2)

Przenikanie jest do dup... kiedyś było lepsze przenikanie tylko na początku rundy parę sekund aby nie blokować na respie to było dobre

Podsadzanie na skrzynki jeśli serwer ma iść w dobrą stronę to jeśli wyłączymy przenikanie to zacznie działać podsadzanie a co za tym idzie gracze zaczną więcej gadać na mikro i współdziałać między sobą podsadzać kampić na skrzynkach (ct) a nie raszować na respa...(tt) <dzieki temu poznałem wielu fajnych graczy na serwerze 

W przypadku małej ilości graczy pojawiają się magiczne ścianki  na mapie zimowej resp TT jest OK reszta do zmiany:

ściana w dolnym do przesunięcia pod schody do górnego...

ściana na midzie do przesunięcia na pączki ( za pączki żeby można było przykampić za pączkami)

Trzeba by tak zrobić na wszystkich mapkach :)

Magiczne menu broni... porażka (stare było lepsze.. famasik krowa...)

Wbijając na inne serwery widzi się wszędzie ten sam skrypt... (chyba robił go jeden typ [ @sypkilopez czy ty czujesz że rymujesz?])

Na początek dał bym 3 menu:

zwykły gracz: 

1>m4(ak)+deagle+1he+ 1 smoke  (za kasę którą gracz ma na koncie, jeśli ma za mało kasy broń kupuje w tej kolejności)

vip

2. m4,ak.awp + deagle,dual elite, itp ( na jednym serwie widzialem fajny wybór drugiej broni na stałe) + 1he + 1smoke + 1 fb 

swip

3. m4,ak,awp,famas,krowa, (to małe gó**o co szybko strzela nazwe zapomnialem)+ deagle,dual elite, itp+ 2x he fb i smoke + apteczka(fajna sprawa )

Rasz jest OK na innych serwerach nie można raszować... co jest do dupki bo kickują banują

I teraz najważnejsze: @aquax

Gracze ( i admini ) od dość dawna (2 lata) poruszali temat lagów na serwerze itp...(tematy poruszane na PW z opiekunami...podczas rozmów na serwerze) i nie tylko. ( zgłoszenia były olewane)

Zmiana IP wyszła na lepsze nie koniecznie na dobre ( może czas zmienić dostawce)

na innych serwerach gdzie jestem supportem mam pingi poniżej 20 .... (dedmecz, cod mody... wszystkie( nawalone różnych dziwnych skryptów i dodatków) Go mod.., FFA)

Tutaj dziwnych dodatków mało a serwer chodzi gorzej niż codmody

Tylko na jednym serwerze multi-head.pl mam pingi większe niż 20 nawet pomimo zmiany IP serwera problem nadal pozostał.... dla mnie to nie problem ale dla nowych graczy już tak

Zmiana nazwy serwera na ODD2_PL <lub coś takiego ( to propozycja od gracza i mi też pasuje serwer będzie lepiej widoczny) za dużo Ruskich na serwie :P

Reasumując: 

Serwer zdycha trzeba go szybko reanimować

Operacja po szybkich (sypkich bym powiedział) zmianach powinna przynieść oczekiwane Efekty a dlaczego?

... mamy wielu stałych dobrych graczy którzy idą za nami (adminami graczami) ale z pustego to i @Egzekutor nie naleje gracz jeśli ma wybór idzie tam gdzie ma z kim grać a tutaj od 2 tygodni walka  1 vs 1 w dobrych godzinach 5 vs 5 ( aktywnych)

- jak na serwie nie ma nikogo wbijam na FFA lub GOMoD... i co i gracze których mam w znajomych na Steam idą za mną tak samo za innymi znajomymi.. adminami graczami...

-Gracze którzy do tej pory grali z nami grają na innych serwerach (nawet konkurencyjnych sieciach) bo tutaj nie mają z kim grać... i to też jest spory problem.

Ps. nie wspomne o takich pierdołach jak: obrażenie przez skrzynie : off _ pokazywanie obrażeń jak strzelamy w gracza: on i parę takich jak mi się przypomni to napisze... chyba że ktoś z tych co ich wymieniłem zrobi to za mnie:

@Alcymon @GumiS1906 @Mr. Amb(r)ozja @Dziki beduin @PampasowieC @TiW ZdR

@Gunia  @Kain @Kso @Malu @LOLSON @VisTeR.' @Born @kuba-robot-guzik-lwg<3 @panoramixns @ARNOLD KOPYTO

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co spostrzegłem: 

- po pierwsze i chyba najważniejsze już na dzień dobry pierwsza próba logowania się na serwer kończy się nie wczytywaniem się serwera co każdy nowy gracz, który nie wie iż druga próba się powiedzie rezygnuje i idzie na inny serwer

- po drugie irytuje mnie, że przy rozpoczęciu rundy gdy wybieram nóż aby szybko ruszyć do zajęcia pozycji przeżuca mi na granat 

- po trzecie zawsze byłem przeciwny zajawkom ala przenikanie, obrażenia granatem przez ściany i skrzynki gdyż gra staje się absurdalna

Straciliśmy wielu graczy w poprzednich ustawieniach przez kolorowe fleshe (słyszałem wiele komentarzy typu "co to za chu..a") oraz brak możliwości kładzenia paki w innym miejscu niż centrum bs.

Serwer miał się dobrze gdy był maksymalnie zbliżony do klasyka. 

Edytowane przez Kain
OK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


25 minut temu, sypkilopez napisał:

Podsadzanie na skrzynki jeśli serwer ma iść w dobrą stronę to jeśli wyłączymy przenikanie to zacznie działać podsadzanie a co za tym idzie gracze zaczną więcej gadać na mikro i współdziałać między sobą podsadzać kampić na skrzynkach (ct) a nie raszować na respa...(tt) <dzieki temu poznałem wielu fajnych graczy na serwerze 

Nie dość, że podsadzanie nie działa to nawet jak samemu wskoczę to krzyczą XD 

 

1 minutę temu, Kain napisał:

Straciliśmy wielu graczy w poprzednich ustawieniach przez kolorowe fleshe (słyszałem wiele komentarzy typu "co to za chu..a")

Oj taaak to zdecydowanie jest słabe.. Przy normalnych fb jak schodził można było coś zobaczyć a ten niebieski to przez pół dnia się trzyma XD

Pozdrawiam administracje :x  Pozwólcie mi spacji używać<3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 godzin temu, Kain napisał:

- po pierwsze i chyba najważniejsze już na dzień dobry pierwsza próba logowania się na serwer kończy się nie wczytywaniem się serwera co każdy nowy gracz, który nie wie iż druga próba się powiedzie rezygnuje i idzie na inny serwer

Czyli nie tylko ja tak mam... @~Czarna~

 

10 godzin temu, ~Czarna~ napisał:

Ty @Kain i @sypkilopez  akurat nie macie nic bo od początku działacie na szkode serwera :)@aquax :) My cały czas pracujemy nad błędami Wy nie pomagacie tylko szkodzicie dalej.  Nie ingerujcie mi w serwer nie wiedząc nic.

No kto jak kto ale czym ja szkodzę ? (rashem / awp... nie jest zabroniony) i od upomnienia staram się nie rashować i nie używać awp.. 

To że reklamy są Ruskie to widać po tekstach na czacie ... cyrylica

///// sorki za multipost ale nie mogłem skopiować żeby zedytować i dodać do posta wyżej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


BH jest zakazane @Kso. Bez tego nie wskoczysz, Flesze do zrobienia:> @Niebywałe @Kain, że nie rozumiesz :) Sorry ale Ty akurat nie masz już nic do gadania bo dalej nic nie zrozumiałeś.   Coś takiego wręcz.  Wchodzenie na serwer macie Wy dwoje póki co. Reszty pytałam - cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, ~Czarna~ napisał:

BH jest zakazane @Kso. Bez tego nie wskoczysz, Flesze do zrobienia:> @Niebywałe @Kain, że nie rozumiesz :) Sorry ale Ty akurat nie masz już nic do gadania bo dalej nic nie zrozumiałeś.   Coś takiego wręcz.  Wchodzenie na serwer macie Wy dwoje póki co. Reszty pytałam - cisza.

Reszta nie zwraca na to uwagi tylko idzie gdzie indziej... :)

edit/ Reszta nie wie jak to sprawdzić... po długim łączeniu wbijają gdzie indziej bo nie wiedzą o co kaman

edit2/ da radę wskoczyć bez BH na skrzynke na gali @Egzekutor albo @PampasowieC  chyba  @L@M@NeR przy mnie tam normalnie wskakiwali bez BH (ja jestem botem to nie umiem)

Edytowane przez sypkilopez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12 minut temu, ~Czarna~ napisał:

BH jest zakazane @Kso. Bez tego nie wskoczysz, Flesze do zrobienia:> @Niebywałe @Kain, że nie rozumiesz :) Sorry ale Ty akurat nie masz już nic do gadania bo dalej nic nie zrozumiałeś.   Coś takiego wręcz.  Wchodzenie na serwer macie Wy dwoje póki co. Reszty pytałam - cisza.

Który z nas jest kobietą? Chyba wy dwaj!

Edytowane przez Kain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


24 minuty temu, ~Czarna~ napisał:

Ty @Kain i @sypkilopez  akurat nie macie nic bo od początku działacie na szkode serwera :)@aquax :) My cały czas pracujemy nad błędami Wy nie pomagacie tylko szkodzicie dalej.  Nie ingerujcie mi w serwer nie wiedząc nic.

Nie zrozumiałem tego pokracznego zdania. Ja mam sporo, samochód dom itp. a Ty piszesz, że nie mamy nic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc podłączę się do dyskusji powiem to raz i tylko raz. 

Odnośnie przenikania, może pozostać tylko na respie w trakcie rozpoczęcia rundy tak aby sprawnie można było opuścić resp. Przenikanie w ciągu całej rundy jest wielką Lipą, ogranicza mocno Fun tzw. podsadzania albo nawet robienia piramidy z graczy. ( Gra jest po to żeby się ???? Bawić??? )

Dalej.

Apteczka straszna Lipa. Jeszcze trochę i można by wprowadzić Orków i Bohaterów. ( Magię , albo leczenie wzajemne... )

Co do Vipów . Powinien pozostać tylko jeden., żaden SVIP itp. Za dużo pierdół,  co do dodawania hp za zabicie przez vipa innego gracza zminimalizowanie do min. Nie np; +20hp za głowę i np; +15 hp za zabicie w tłów, tylko +10 hp za głowe i +5 hp za tłów.

Im więcej płatnych rzczy które ułatwiają gre tym co zapłacą tym większe zniechęcenie innych graczy. Ta gra mam być jak najbardziej realistyczna, Fun sprawia w niej prostota a nie czy teraz mam Svip czy może moce uzdrawiające.

Pozdrawiam Was Robaczki ;*

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Akurat @sypkilopez ma rację. Ja nie rozumiem dlaczego ty @~Czarna~ nie możesz przyznać komuś racji nawet wtedy gdy ją ma. Akurat taki masz charakter ale to właśnie on działa na szkodę serwera nie @sypkilopez

Akurat teraz serwer wygląda jakby dwóch 15 Latków wysłało smsy kupiło serwer, wrzuciło pluginy z neta i super mamy serwer. 

konfiguracja serwera to jakieś 7-8 godzin i smigałby jaki problem poprosić innego opiekuna o pomoc? Żaden wstyd czegoś nie potrafić. Serwer powinien wrócić do konfiguracji z przed 2 lat usunąć lagi i wróciliby gracze bez reklamy

I co do przenikania można zrobić, że jak ktoś kucnie przenikanie przestanie działać

 

 

Edytowane przez treq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W niecałą godzinę powstał tutaj niezły spam. Każdy próbuje odpowiedzieć każdemu, gdzie posty zawierają mało konkretnych informacji na temat a dużą ilość tekstu.
Zbliża się godzina 12 i aby uniknąć zbędnych wiadomości przez resztę wieczoru - temat zamykam.
Zostanie on jutro otwarty, gdzie wypowie się o tym @aquax lub @~Czarna~

Oceny niektórych uważam za nietrafne i nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- Kolorowe flashe zostaną wyłączone

- Apteczka w SVIP będzie dodawała tylko 25 hp

- Tamto stare przenikania bardzo obciążało serwer dlatego  musi być takie. 

- żadnych nowych map nie będzie

- co do tego że czasami musicie 2x wchodzić na serwer. Jest to tylko od czasu do czasu i tylko wpisując to IP bez cyfr czyli dd2.multi-head.pl

- nikt nie zgłaszał zwiększonych IP-ków a serwer stoi na najlepszej maszynie jaka jest obecnie dostępna

Resztę propozycji jest aktualnie zbędnych i zobaczymy za 2 tygodnie jak serwer będzie funkcjonował.

Jeżeli nadal będzie źle to temat otworzymy za 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...