Skocz do zawartości
RYBSON

 odrzucone [Moderator] RYBSON

Rekomendowane odpowiedzi

 

Warunki do podania spełnione. 

 

Imię: Szymon 
Wiek: 20 
Czas spędzony na forum: Ponad 20 dni według forum 
Doświadczenie w moderowaniu: Byłem moderatorem ale zrezygnowałem z uwagi na brak czasu  ponad rok temu 
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Si senior
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Tak miałem, nie jest to żadna tajemnica natomiast gdy pełniłem funkcje moderatora nie było do mnie żadnych zastrzeżeń (chyba ze o czymś nie wiedziałem :D ) 
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Często zaglądam na telefonie na forum będąc w pracy. W mieszkaniu mam otwarta kartę praktycznie cały czas także słyszę każde powiadomienie.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Tak jak wyżej wspomniałem musiałem zrezygnować z rang funkcyjnych ze względu na brak czasu. Teraz mam go zdecydowanie dużo więcej i jestem w stanie go poświecić właśnie na ta funkcje. Większość użytkowników  forum mnie zna a na pewno kojarzy czy to z ts czy to z chatu. Nie chce tu wymieniać co będę robił a czego nie. Po prostu wykonam swoje obowiązki :)
Dobrze znam regulamin forum choć lista warnow może pokazywać co innego ale jak to powiedział kiedyś Tyler1 „I am reformed” 

Z góry dziękuje za każda odpowiedz, 

 

pzodrawiam,

ryszard kalisz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak, mocny kandydat :)

Byłeś modem, sprawdzałeś się dobrze +

Z aktywnością u Ciebie coraz lepiej +

Masz doświadczenie jako moderator :D +

5 godzin temu, RYBSON napisał:

Ponad 20 dni według forum 

Jeśli nie nabiłeś tego przez buga, to nawet spoko czas ;p

Jesteś na sieci długo, czyli jesteś dość rozpoznawalną osobą +

Jeśli faktycznie masz więcej czasu, to czemu nie? 

Nie dajesz sobie wejść na psyche, jak ktoś Ci podpada od razu go wyjaśniasz w normalny sposób +

Jedyny minus to, że jesteś dość kontrowersyjną osobą, ale spoko ja też :D

Pozdrawiam :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do Ciebie nie mam żadnych zastrzeżeń. Niby jakaś Spinka na TS była, ale wylane w to. 

+ Staż na sieci

+ Posty

+ Byłeś Moderatorem

Na TAK

Jesteś moją konkurencją na rynku pracy. :h3h3h3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktywny + 

Posty  +

Byłeś  Moderatorem, więc +

Jestem jak najbardziej na TAK.

Ostatnio miałem okazję ci zaprezentować bezbłędną grę Lee sin w lesie mam nadzieję, że wyciągnąłeś wnioski z mojej gry i będzie ci szło lepiej. 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie znamy się wcale w sumie, wracasz po jakimś czasie i piszesz podanie na moda. Z Twojej aktywności wynika, że raz sobie jesteś codziennie, a raz Cię kilka dni nie ma, czy nawet przez tydzień. Nie jestem tu w sumie nowym użytkownikiem, ale kojarzę jedynie Twój nick i nic więcej. Udzielania na forum też zbyt dużego ostatnimi czy nie widać. Dodatkowo, odrabiasz 2pkt warnów i piszesz podanie, trochę średnie bym powiedział. Posty i czas na forum niby masz, doświadczenie niby jest, za te warny minus to na pewno.

Zwiększ swoją aktywność na forum, zacznij się pojawiać więcej to i ja zdanie zmienię. Póki co jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szymuś ja oczywiście jestem na TAK bo uważam, że świetnie sprawdziłbyś się w tej roli ;d Byłeś już moderatorem, masz świetny kontakt z administracją i wiesz z czym to się je. Mam nadzieję, że poprawisz trochę aktywność bo słyszałam, że trochę z nią kiepsko (nie mam pewności bo sama nie siedzę tu zbyt wiele haha :D). Na aktywność wygrywa obecnie @elo elo 350 i myślę, że w pierwszej kolejności On powinien dostać szansę (albo Wy oboje) i wtedy Ty. Trzymam kciuki i wysyłam buziaki obojgu :x :squee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 13.03.2021 o 09:03, Don Matelko napisał:

Nie znamy się wcale w sumie, wracasz po jakimś czasie i piszesz podanie na moda. Z Twojej aktywności wynika, że raz sobie jesteś codziennie, a raz Cię kilka dni nie ma, czy nawet przez tydzień. Nie jestem tu w sumie nowym użytkownikiem, ale kojarzę jedynie Twój nick i nic więcej. Udzielania na forum też zbyt dużego ostatnimi czy nie widać. Dodatkowo, odrabiasz 2pkt warnów i piszesz podanie, trochę średnie bym powiedział. Posty i czas na forum niby masz, doświadczenie niby jest, za te warny minus to na pewno.

Zwiększ swoją aktywność na forum, zacznij się pojawiać więcej to i ja zdanie zmienię. Póki co jestem na nie.

Ryba ma taką samą aktywność na forum jak ja. Obydwoje mamy zawsze forum otwarte, to że nic nie piszemy nie znaczy że nas nie ma. 

Jeśli chodzi o podanie to w sumie czemu nie, rybsona już dosyć długo znam, wiem że można na nim polegać. Już kilka razy ze sobą współpracowaliśmy i zawsze byłem zadowolony z tej współpracy. 

Jestem za przyjęciem go do moderacji. 

Pozdro

Narcin Majman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam bladego pojęcia czy to podanie jest napisane z poważną intencją powrotu.
Nie odbyliśmy żadnej rozmowy, na forum zgłoszeń również było mało lub kompletnie ich nie było, a podanie napisałeś na zlocie.
Ostatnio przyjmowałem już osobę za staż w tej roli, więc w tej rekrutacji tego nie zrobię. 

Nie bij zbyt mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...