Skocz do zawartości
RadioJura

Żegnajcie

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zawsze mozesz odpracowac bana robiac 100 reklam, skoro mi aquax po 20-30 minutach pozwolil odpracowac 45 permow mysle ze tez masz szanse, poddawanie sie jest dla lamerow bez jaj.

 

 

Mistrzu wiem że mogę :) Mimo to i tak muszę się z wami pożegnać na jakiś czas, ponieważ mój czas i tak jest teraz ograniczony. Na pewno jak będę miał więcej czasu to wrócę, póki co was opuszczam, trzymaj się :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Siemanko, szkoda bo fajnie się angażowałeś na AWP a tu taka niespodzianka pierw z Twoją kulturą a potem z haxami 

 

 

Starałem się jak mogłem ;) Jak to mówią każdemu się zdarza, nikt nie jest ideałem, co do haxow nie będę powtarzał tego samego po 100 razy ;) Ja wiem że grałem czysto, szkoda że nie mogę tego udowodnić bo zrobiłbym to z przemiłą chęcią :) Może jeszcze kiedyś wrócę, a raczej na pewno wrócę tylko nie wiem kiedy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Demko dodane w 1 poście ;)

 

 

Tak profilaktycznie, aby nikt nie uwierzył w Twoje śmieszne tłumaczenia.

 

 

 

Nara

 

 

 

 

Jesteś Super Adminem, a reprezentujesz w tym poście poziom niższy od założyciela tematu. Nie przystoi to osobą takiej rangi. Nawet jeśli jest "kupna".

 

Co do Unbana, możesz także dostać płacąc 50zł lub więcej, z tego co pamiętam parę "Vipów" tak zrobiło, lub robi nadal.

 

 

 

 

 

Żegnaj.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zawartośc pożegnania raczej daleś w pierwszym poscie ;pp Nie musisz odpisywać na każdy post.

 

Zegnam, powodzenia.

Hehe czepiasz się ^^ Trzymaj się ;)

 

Jesteś Super Adminem, a reprezentujesz w tym poście poziom niższy od założyciela tematu. Nie przystoi to osobą takiej rangi. Nawet jeśli jest kupna.

 

Co do Unbana, możesz także dostać płacąc 50zł lub więcej, z tego co pamiętam parę "Vipów" tak zrobiło, lub robi nadal.

 

 

 

 

 

Żegnaj.

 

 

Jednak chyba wolę reklamy :D Trzymaj się ;)

Nie pozdrawiam

 

Trudno płakał nie będę, lecz mimo to trzymaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Demko widziałem i mam swoją opinie, jednak nie będę tutaj pisał czy się zgadzam z banem czy nie, bo jest to pożegnanie, a nie odwołanie - takie przypomnienie dla tych którzy się lekko zapędzili. 

 

Ogólnie szkoda że odchodzisz w takich okolicznościach, było widać że bardzo zależy ci na serwerze cs go awp i się starałeś, wielu adminów mogłoby brać w tym z ciebie przykład. Chciałbym mieć taki skill jak ty - może podeślij mi później link do tych czitów :P 

 

Zajebiście się z tobą grało, mam nadzieję że nadal będziemy utrzymywać kontakt i kiedyś jeszcze razem zagramy ;)

 

Trzymaj się

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Demko widziałem i mam swoją opinie, jednak nie będę tutaj pisał czy się zgadzam z banem czy nie, bo jest to pożegnanie, a nie odwołanie - takie przypomnienie dla tych którzy się lekko zapędzili. 

 

Ogólnie szkoda że odchodzisz w takich okolicznościach, było widać że bardzo zależy ci na serwerze cs go awp i się starałeś, wielu adminów mogłoby brać w tym z ciebie przykład. Chciałbym mieć taki skill jak ty - może podeślij mi później link do tych czitów :P 

 

Zajebiście się z tobą grało, mam nadzieję że nadal będziemy utrzymywać kontakt i kiedyś jeszcze razem zagramy ;)

 

Trzymaj się

Hehe zaraz podesle ^^ tak jak pisałem do Malu, starałem się jak mogłem :) kontakt na pewno będziemy utrzymywać ;) Postaram się jeszcze tutaj wrócić i odrobić tego bana tylko tym razem już z kontem steam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Błagaj o litość :facepalm:

 

Na serwerze nie raz było widać co na dzikich scrollach biłeś głowy xDD

 

Poprosze by ktoś podał demko :P

 

LAPS

Tryb płacz się załączył? Nawet demka nie możesz wyszukać, jak jest podpięte pod moim pożegnaniem. Wystarczy poszukać... Widać kto wyszedł właśnie na "Lapsa" mimo to trzymaj się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki za miłą grę botku, byłeś naprawdę zajbi*stym adminem na Awp. Przyjemnie się z Tobą grało, zawsze zabawnie. Będzie lipa na AWP bez Ciebie, trzymaj się i powodzenia :D :*

 

Ja też dziękuję ;) A tam robiłem to co co mnie należało :) jeszcze Cię przyjdę pokarać ^^ Ty też się trzymaj. Widzimy się dzisiaj ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tryb płacz się załączył? Nawet demka nie możesz wyszukać, jak jest podpięte pod moim pożegnaniem. Wystarczy poszukać... Widać kto wyszedł właśnie na "Lapsa" mimo to trzymaj się.

 

 

Płaczesz to Ty ciągle teraz odpowiadając każdemu, a co do demka to podobno jest ich więcej prawda ? Więc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Płaczesz to Ty ciągle teraz odpowiadając każdemu, a co do demka to podobno jest ich więcej prawda ? Więc ?

 

To uważasz za płacz? Hahahaha to Ci się udało. Jak dla mnie może ich być nawet 1000 ja wiem że grałem czysto ii szczerze mało mnie obchodzi co myślicie na temat tych demek. Ja nie mam sobie nic do zarzucenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...