Skocz do zawartości
RadioJura

Żegnajcie

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o Twoje czity to nie spodziewałam się tego po Tobie, ale to też nie znaczy (moim zdaniem), że jesteś gorszy od innych....

 

Ja na przykład do dnia dzisiejszego mam znajomego, którego poznałam z 2 lata temu na innej sieci i normalnie przyznał mi się, że jechał na WH oraz pokazywał mi przerobione screeny. Dla mnie głupotą jest wyzywać osobę, która używa wspomagaczy mimo, że nie powinno się w sumie tego robić. Ale prawdą jest to, że bez cziterów nie byłoby czegoś takiego jak forum, adminów etc.

 

 

 

Dziękuję Ci za pozdrowienia i wzajemnie oraz powodzenia w życiu.

 

Lekko rozpisałam się, a teraz idę do łóżka dalej się kurować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chodzi o Twoje czity to nie spodziewałam się tego po Tobie, ale to też nie znaczy (moim zdaniem), że jesteś gorszy od innych....

 

Ja na przykład do dnia dzisiejszego mam znajomego, którego poznałam z 2 lata temu na innej sieci i normalnie przyznał mi się, że jechał na WH oraz pokazywał mi przerobione screeny. Dla mnie głupotą jest wyzywać osobę, która używa wspomagaczy mimo, że nie powinno się w sumie tego robić. Ale prawdą jest to, że bez cziterów nie byłoby czegoś takiego jak forum, adminów etc.

 

 

 

Dziękuję Ci za pozdrowienia i wzajemnie oraz powodzenia w życiu.

 

Lekko rozpisałam się, a teraz idę do łóżka dalej się kurować.

 

 

Droga Danke wierz mi że jeżeli miałbym się do czego przyznać zrobiłbym to, nie jestem osobą która ucieka od konsekwencji, szkoda tylko ze nie mam jak tego udowodnić, aż sam dziś przejrze to demo bo kolega twierdzi że sam bym się zbanował :D Oczywiście nie ma za co, mam nadzieję że się jeszcze spotkamy. Również życzę Ci powodzenia w życiu i żebyś była jak najdłużej z Radkiem ;) Zdrowiej szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Popełnił bład chłopak, może się kiedyś poprawi, sprawia wam to radość że po nim ciśniecie?, ja nie uwierze w to że nikt z was nigdy na czitach chociaż przez chwilę nie grał!

 

 

 

A Tobie ma do powiedzenia tyle, trzymaj się ziomek, powodzenia w życiu prywatnym i uważaj na VAC'A :D

 

 

 

Siemanko :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Popełnił bład chłopak, może się kiedyś poprawi, sprawia wam to radość że po nim ciśniecie?, ja nie uwierze w to że nikt z was nigdy na czitach chociaż przez chwilę nie grał!

 

 

A Tobie ma do powiedzenia tyle, trzymaj się ziomek, powodzenia w życiu prywatnym i uważaj na VAC'A :D

 

 

Siemanko :)

Dziękuję Ci bardzo, pozdrawiam i również powodzenia. Trzymaj się :) będę uważał :D

 

Powodzenia :)!

Również powodzenia. Trzymaj się :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jeśli chodzi o Twoje czity to nie spodziewałam się tego po Tobie, ale to też nie znaczy (moim zdaniem), że jesteś gorszy od innych....

 

Ja na przykład do dnia dzisiejszego mam znajomego, którego poznałam z 2 lata temu na innej sieci i normalnie przyznał mi się, że jechał na WH oraz pokazywał mi przerobione screeny. Dla mnie głupotą jest wyzywać osobę, która używa wspomagaczy mimo, że nie powinno się w sumie tego robić. Ale prawdą jest to, że bez cziterów nie byłoby czegoś takiego jak forum, adminów etc.

 

 

 

Dziękuję Ci za pozdrowienia i wzajemnie oraz powodzenia w życiu.

 

Lekko rozpisałam się, a teraz idę do łóżka dalej się kurować.

 

 

Nie wierzę, że to przeczytałem i to w dodatku post S@ :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam w poważaniu (napisałbym ładniej, ale widzę, że warny się sypią to nieco utemperuję moje myśli) co chłopak zrobił, a czego nie zrobił. Na szczęście są ludzie, którzy mają wczutę za dwie osoby, a więc i za mnie i wytykają mu wszystkie błędy, mimo, że sami w swojej karierze mieli ich więcej nich na palcach obu dłoni policzyć. Nie wiem jak to inaczej powinienem skomentować.

 

 

 

Koleś odchodzi z sieci to się ładnie pożegnajcie i swoje opinie zachowajcie dla Boga i samych siebie.

 

 

 

Trzymaj się ziomek.

 

Cześć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tak wlasnie obserwowalem slynnego Jure na awp_zone i byłem 100% pewny , że ma wh, ale sadzilem, że za chudy w uszach jestem na to.

 

Radio takze ten tego, nasz serwerowy koguciku. Cziterze nad cziterami  i przedewszystkim bezhonorowy zakłamańcu.

 

Komu w droge, temu czas .:)) Adios chłopczyku kolorowy !!! Nie do widzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Popełnił bład chłopak, może się kiedyś poprawi, sprawia wam to radość że po nim ciśniecie?, ja nie uwierze w to że nikt z was nigdy na czitach chociaż przez chwilę nie grał!

 

 

 

A Tobie ma do powiedzenia tyle, trzymaj się ziomek, powodzenia w życiu prywatnym i uważaj na VAC'A :D

 

 

 

Siemanko :)

Chory jesteś :facepalm: Gra się dla funu, nie dla fragów ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam w poważaniu (napisałbym ładniej, ale widzę, że warny się sypią to nieco utemperuję moje myśli) co chłopak zrobił, a czego nie zrobił. Na szczęście są ludzie, którzy mają wczutę za dwie osoby, a więc i za mnie i wytykają mu wszystkie błędy, mimo, że sami w swojej karierze mieli ich więcej nich na palcach obu dłoni policzyć. Nie wiem jak to inaczej powinienem skomentować.

 

 

 

Koleś odchodzi z sieci to się ładnie pożegnajcie i swoje opinie zachowajcie dla Boga i samych siebie.

 

 

 

Trzymaj się ziomek.

 

Cześć.

No Ty też się trzymaj ;)

 

Ja tak wlasnie obserwowalem slynnego Jure na awp_zone i byłem 100% pewny , że ma wh, ale sadzilem, że za chudy w uszach jestem na to.

 

Radio takze ten tego, nasz serwerowy koguciku. Cziterze nad cziterami  i przedewszystkim bezhonorowy zakłamańcu.

 

Komu w droge, temu czas .:)) Adios chłopczyku kolorowy !!! Nie do widzenia

Widzę ze nie którym żal dupe ściska bo są słabsi ja już pisałem gram czysto i tego się trzymam, nie obchodzi mnie co widać na demku, ja wiem ze gram czysto a taki płacz jaki właśnie robisz tylko mnie satysfakcjonuje ze jesteś słabszy. I jak już pisałem to tylko głupia gra, a jak widzę niektórzy daliby się za nią posztyletowac. Dziękuję dobranoc. Trzymaj się.

 

Trzymaj się :)

 

 

Ty też się trzymaj ;)

 

Cześć, powodzenia w życiu :)

 

Z fartem!

 

 

Również z fartem mistrzu :)

 

Chory jesteś :facepalm: Gra się dla funu, nie dla fragów ...

 

 

Jeżeli myślisz ze gram dla fragow to opowiadasz właśnie kawał roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Widzę ze nie którym żal dupe ściska bo są słabsi ja już pisałem gram czysto i tego się trzymam, nie obchodzi mnie co widać na demku, ja wiem ze gram czysto a taki płacz jaki właśnie robisz tylko mnie satysfakcjonuje ze jesteś słabszy. I jak już pisałem to tylko głupia gra, a jak widzę niektórzy daliby się za nią posztyletowac. Dziękuję dobranoc. Trzymaj się."

 

 

 

 

 

Żałosny jestes chlopcze. caly serwer widzi jak na czitach lecisz to jeszcze w zywe oczy klamiesz.

 

Mniejsza z demkiem, ja wiem co widzialem,ale nic nie gadalem bo jestem świezy admin, w przeciwienstwie do Ciebie stara zygo, poczules sie zbyt pewnie??

 

BO wszyscy jurka znaja?? i nikt nie bedzie myslal ze  odpalony??

 

PS. "to tylko glupia gra" mowi to CHŁOPTAŚ , grajacy na wspomogaczach. 

 

Kończ waść  wstydu oszczędź bo jestes kończony. 

 

I nie chce sie do Twojego poziomu zniżać. 

 

ELo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 "Popełnił bład chłopak, może się kiedyś poprawi, sprawia wam to radość że po nim ciśniecie?, ja nie uwierze w to że nikt z was nigdy na czitach chociaż przez chwilę nie grał!

 

A Tobie ma do powiedzenia tyle, trzymaj się ziomek, powodzenia w życiu prywatnym i uważaj na VAC'A  :D

 

Siemanko  :) "

 

 

 

 

 

Kolego  możesz sobie rownież wejśc na liste zbanowanych permanentie i też im powiedziec , ze może kiedys swoje bledy poprawia. 

 

Czit to czit, czy ja czy ty, czy papież , CZIT TO CZIT  nie ma taryfy ulgowej.

 

a on, to podwojny przegraniec , gdy kłamie kolegów  i koleżanki prosto w oczy.

 

Dla mnie to chore.

 

Wogole nie powinno byc tego tematu. 

 

Przeniesc do kosza i tyle w temacie.

 

Nie ma co syfem glowy zaśmiecać.

 

 

 

PS. Ja nie przegralem ułamka sec. na czitach. nie wiem jak to wogole sciagac można.

 

Ale zapytaj sie Jurka, on Ci napewno powie.

 

Tylko błagam.. już nie na forum..

 

to juz HISTORIA

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Widzę ze nie którym żal dupe ściska bo są słabsi ja już pisałem gram czysto i tego się trzymam, nie obchodzi mnie co widać na demku, ja wiem ze gram czysto a taki płacz jaki właśnie robisz tylko mnie satysfakcjonuje ze jesteś słabszy. I jak już pisałem to tylko głupia gra, a jak widzę niektórzy daliby się za nią posztyletowac. Dziękuję dobranoc. Trzymaj się."

 

 

 

 

Żałosny jestes chlopcze. caly serwer widzi jak na czitach lecisz to jeszcze w zywe oczy klamiesz.

Mniejsza z demkiem, ja wiem co widzialem,ale nic nie gadalem bo jestem świezy admin, w przeciwienstwie do Ciebie stara zygo, poczules sie zbyt pewnie??

BO wszyscy jurka znaja?? i nikt nie bedzie myslal ze  odpalony??

PS. "to tylko glupia gra" mowi to CHŁOPTAŚ , grajacy na wspomogaczach. 

Kończ waść  wstydu oszczędź bo jestes kończony. 

I nie chce sie do Twojego poziomu zniżać. 

ELo

 

 

Odezwał się dorosły, gdybym kłamał to niezapieralbym się cały czas ze nie mam. Ja wiem ze gram czysto myśleć sobie możecie co chcecie. Prawdę znam tylko ja i jedna pewna osoba. Wierz mi ze na tyle głupi nie jestem żeby przy samym Michasiu odpalić cheaty, gdybym już to robił to na pewno nie w jego obecności. Szczerze to że mnie wszyscy znają nie ma nic do rzeczy, mógłby mnie nikt nie znać i gdybym miał to zrobić to bym to zrobił, a wierz mi zabawy w cheaty mnie nie bawią. Być może Ciebie bo nie wydaje mi sie ze jesteś święty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nara chłopie, nie mam ochoty gadac kimś kto tak nisko updał. 

 

Haha jeszcze mi bedzie czitowanie zarzucał.

 

ŻAŁOSNY jestes i prosze zrob cos dla mnie, poprostu zrywaj sie stąd, 

 

Mam nadzieje, że na żadnym innym serwerze  nie dostaniesz  już posady w administracji,

 

i poprostu spadowa z multihead elo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 "Popełnił bład chłopak, może się kiedyś poprawi, sprawia wam to radość że po nim ciśniecie?, ja nie uwierze w to że nikt z was nigdy na czitach chociaż przez chwilę nie grał!

A Tobie ma do powiedzenia tyle, trzymaj się ziomek, powodzenia w życiu prywatnym i uważaj na VAC'A 

:DSiemanko 

:) "

 

 

 

 

 

Kolego  możesz sobie rownież wejśc na liste zbanowanych permanentie i też im powiedziec , ze może kiedys swoje bledy poprawia. 

 

Czit to czit, czy ja czy ty, czy papież , CZIT TO CZIT  nie ma taryfy ulgowej.

 

a on, to podwojny przegraniec , gdy kłamie kolegów  i koleżanki prosto w oczy.

 

Dla mnie to chore.

 

Wogole nie powinno byc tego tematu. 

 

Przeniesc do kosza i tyle w temacie.

 

Nie ma co syfem glowy zaśmiecać.

 

 

 

PS. Ja nie przegralem ułamka sec. na czitach. nie wiem jak to wogole sciagac można.

 

Ale zapytaj sie Jurka, on Ci napewno powie.

 

Tylko błagam.. już nie na forum..

 

to juz HISTORIA

 

 

Skoro Ci nie pasuje ten temat to po co tu siedzisz wyjdź i nie będzie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sliweczka może masz jeszcze demko z awp, jak czitował? Przecież mogłeś zawsze wrzucić, jak byłeś w 100% pewny, a "bałeś się" banować. Wkurwia** mnie takie osoby które lubią kopać leżącego a gówno wiedzą. Nie masz dowodów to nie pogrążaj go tylko się pożegnaj, bo od tego jest ten temat :)

 

Dziękuje i proponuje temat zamknąć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...