Jump to content
CLS63S AMG

Wywiad z Mefedr0nem - przyszły zawodnik K1?

Recommended Posts

awYJ9UL.png

Witajcie! Dzisiaj przybliże Wam wizerunek osoby, która pełni na naszym foum funkcje UBTeam. Przed Wami @Mefedr0n.

CLS63S AMG - Reporter

Mefedr0n - Respondent

[CLS63S AMG] Cześć wszystkim! Jak zauważyliście po tytule dzisiejszym gościem, który postanowił udzielić mi wywiadu jest członek UBTeam - @Mefedr0n. Cieszę się, że znaleźliśmy czas na przeprowadzenie wywiadu. Zaczniemy inaczej, niż zawsze. Co Cię skłoniło do wzięcia udziału w wywiadzie? 

[Mefedr0n] Witam wszystkich! Swoją drogą też się bardzo cieszę, że znaleźliśmy ten czas, ale przejdźmy od razu do rzeczy. Skłoniła mnie znaczna liczba osób, które mnie nie kojarzą bądź nie znają. Właśnie z tego względu zgłosiłem się do wywiadu, żeby przekazać trochę informacji na temat siebie. 

[CLS63S AMG] Przedstaw się, napisz jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd pochodzisz.

[Mefedr0nTo więc tak. Jestem Szymon na karku mam już 17 lat, pochodzę z woj. Mazowieckiego a dokładnie Łomża.

[CLS63S AMG] Opowiesz nam coś o swoim miejscu zamieszkania? 

[Mefedr0nNie wiem właśnie czy jest co opowiadać, gdyż mieszkam w nietypowej dzielnicy, ponieważ panowie "menele" mają czasem duże natężenie pomiędzy sobą i dojdzie czasem do bójki, a tak szczerze zawsze z góry patrzę co się tam dzieje i zazwyczaj jednemu dopinguje. Ale jak to panowie alkoholicy pokłócą się, a potem rozejm na kilka godzin, ale no jest takie przysłowie " Braci się nie traci". Między innymi powiem, że nie narzekam tam gdzie mieszkam, choć ciasna ale własna. Jest bardzo miło i przytulnie. 

[CLS63S AMG] Najważniejsze, że Ty się czujesz dobrze w swoim miejscu zamieszkania. Aktualnie uczysz się? Czy już pracujesz?

[Mefedr0nTak. Na dzień dzisiejszy jeszcze się uczę. Aktualnie chodzę do trzeciej klasy technikum na prof. turystyk. Chociażby szkoła nie blokuję mi możliwości, żebym nie pracował. W wolne dni od nauki, czy nawet też weekendy chodzę do szwagra na robotę zarobić te marne pieniądze, które znikną zanim zdążę się obejrzeć.

[CLS63S AMG] Podziwiam, że znajdujesz czas na pracę. W jaki sposób sobie dorabiasz?

[Mefedr0nWłaśnie dobrze, że w tym pytaniu znalazło się słowo "czas", gdyż tego czasu właściwie nie posiadam. Zazwyczaj czy to po szkole czy po robocie chodzę na siłownię, która w rzeczy sobie też dużo czasu zabiera, a pomyśleć sobie że po wakacjach mam plany zapisać się na kickboxing. Dlatego też trzeba szybko figurę zrobić i lecieć na K1. ;D Wróćmy do tego jak się dorabiam - Szwagier posiada własną działalność - blacharsko dekarską. Gdy właśnie skończyłem te 17lat  planowałem już sam o sobie myśleć, oraz znaleźć dla siebie robotę, i przez jakiś czas miałem z tym problem bo nigdzie nie chcieli mnie przyjąć heh. Kiedy były święta itd. przyjechał właśnie szwagier i jakoś się udało dogadać. Też nie ukrywając czasem lubię się najebać jak świnia za tą dniówkę, lecz wolałbym powrócić do dawnych czasów gdy jeszcze byłem dzieckiem, człowiek dopiero teraz sobie to uświadamia, że z wiekiem ten czas szybko leci...

[CLS63S AMG] Czemu chcesz się zapisać na K1? Co Ci się w tej formule najbardziej podoba? Lubisz oglądać walki? Jeśli tak to jakie: amatorskie czy profesjonalne?

[Mefedr0nCzemu? Interesuję się tym od dłuższego czasu i zawsze chciałem mieć jakieś doświadczenie. Kiedy byłem dość młody miałem dwie pary rękawic bokserskich, nie raz z bratem jak przychodziliśmy z szkoły braliśmy te rękawice i biliśmy się dla zabawy, co fakt czasem trafiłem, czy też on trafił nawet mnie w twarz i to też bolało hah. Pamiętam sytuacje gdy miałem swoją komunie, to raz wybił mi ząb. Jak mówiłem na początku chciałbym mieć jakieś tam doświadczenie  i móc się w jakiś sposób bronić. Co do oglądania walk, coś nie raz obejrzę se na YouTube, a jak leci jakiś Fame Mma, Prime mma czy High League to bardzo mnie te walki satysfakcjonują i bardziej motywują do tego, żeby podjąć się tego zapisu na K1.

[CLS63S AMG] Powodzenia, masz jakiegoś ulubionego fightera? Jeśli tak to kto nim jest. 

[Mefedr0nDzięki ci bardzo. Powiem ci, że nie mam raczej takiego ulubionego a jak już bym wybierał to z influencerów PashaBiceps. Na ostatniej gali Fame Mma, bardzo mnie zaskoczył i zainspirował swoją walką, lecz wtedy sądziłem że Owca wygra ale byłem za Pasha ;).

[CLS63S AMG] Jaka walka ze wszystkich freakfightów podobała Ci się najbardziej? 

[Mefedr0nNie oszukujmy się, ale najbardziej widowiskową i ładną walkę przeprowadzili Owca Z Pashą. Było tam dużo ładnych ciosów przeprowadzonych przez Pashe jak i Owce. Obydwoje długo się przygotowywali i dużo włożyli wysiłku, za to podziwiam. Jedyna walka która mnie zdziwiła dosyć mocno to Dis z Zonym, byłem przekonany że Zony wygra lecz Dis jakby to nawet było widać, był bardziej przygotowany od Zonego, lecz szacun dla zonego. Bodajże była tam jeszcze walka Czuuxa i Edzia, ale na niej mnie nie było bo pojechaliśmy do żabki po litra z chłopakami. xD Słyszałem podobno, że chłopaki tam dobrze walczyli, ale litr był ważniejszy tego dnia...

[CLS63S AMG] Osobiście oglądałem walkę. Czuux fajny miał początek, lecz później Edzio odpowiedział mu potężną serią ciosów. Jesteś zwolennikiem dymów? A może wolisz jak przeciwnicy się szanują.

[Mefedr0nStanowczo lubię jak są dymy, w niektórych przypadkach w moim życiu to nawet sam je zaczynam heh. Lecz też szanuję to, że czasem przeciwnicy po walkach się godzą i osobiście wolę jak się szanują. Szkoda że na mojej dzielnicy tego szacunku nie ma, w sumie to dobrze bo co bym robił jak by mi się nudziło.

[CLS63S AMG] Przed zmianą tematu, poproszę Cię o uporządkowanie od najsłabszej do najlepszej federacji. Do wyboru masz: FAME MMA, HighLeauge oraz PRIME MMA.

[Mefedr0nW porządku. Najsłabsza według mnie jest - Prime MMa tuż za nią jest HighLeague, a na pierwszym miejscu Fame MMA.

[CLS63S AMG] Wspomniałeś, że uczęszczasz do technikum o profilu turystycznym. Czemu wybrałeś taki profil?

[Mefedr0nKiedyś na wakacje wyjeżdżałem do różnych miast, miałem okazje wtedy zwiedzić; Zakopane, Kraków, Katowice czy też inne zakątki woj. Małopolskiego. Raz zdarzył mi się nawet lot do Wielkiej Brytanii. Wyleciałem wtedy na wakacje do Ojca z rodziną, miałem tam dużo okazji do zwiedzania, czy to zoo czy coś innego. Odnośnie do pytania - Wybrałem ten profil ze względu opinii mojego brata gdy też chodził tam gdzie ja teraz. Drugą rzeczą jest to, że lubiłem zwiedzać i dlatego myślałem, że będzie fajnie jeżeli ten właśnie profil wybiorę. Ale okazało się, że jednak z czasem się nudziło gdyż nic praktycznie na tym kierunku się nie nauczyłem. Też szkoda było zmieniać szkołę czy inny kierunek ze względu na spoko kolegów z którymi mam dobrą relację.

[CLS63S AMG] Czyli żałujesz swojej decyzji, tak? Jeżeli miałbyś powtórzyć wybór szkoły to jaką byś wybrał? 

[Mefedr0nTrochę żałuję, ale dla mnie to grunt mieć znajomych. Pewnie jakbym myślał tak jak teraz to poszedł bym na mechanika, chociaż nie mam zielonego pojęcia co się z czym je. 

[CLS63S AMG] Opowiesz nam coś o swoim technikum? Jakie masz przedmioty?

[Mefedr0nTechnikum jak to technikum, każde są normalne i teoretycznie takie same. W moim na przykład niektórym ludziom się odkleja, mam na myśli pierwszaków chodzących po korytarzach z głośnikiem szukających atencji. Zaletą tej szkoły jest to że większa liczba nauczycieli są w porządku. Wróćmy do przedmiotów, obecnie z takich innych języków posiadam - Hiszpański, Francuski, a reszta wygląda następująco; Org. Turystyk, Polski, W-F, Historia, Przedsiębiorczość, Prac. Informacji Turystyk, Angielski. :p   

[CLS63S AMG] Jak sobie radzisz z nauką? Uczysz się w domu? Czy wystarczy, że posłuchasz na lekcji i umiesz?

[Mefedr0nNie wiem, ja to totalnie olewam nie interesuję się tym zbytnio. Lecę na samych 2, żeby tylko zdać, ale nie mam aż tak złych ocen. Jak wspomniałem o nauczycielach, że są w porządku to nie chodziło mi o charakter czy o coś innego. Głownie o to że mogę se z telefonem na ławce siedzieć a oni i tak to zlewają, pewnego razu nauczyciel mi podesłał odpowiedzi na Messengera. Dlatego go bardzo lubię heh. A jak już mam z czegoś jedynkę na półrocze czy na koniec roku, to oczywiście coś posłucham na lekcjach, albo też się czegoś po uczę, chodź z tym jest u mnie ciężko. ;P 

[CLS63S AMG] Kim chciałbyś być w przyszłości? 

[Mefedr0nDobre pytanie, właśnie wczoraj o tym myślałem. Zastanawiałem się nad działalnością Biura Podróży, lecz bardzo dużo mi do tego brakuje, po prostu marzenia ściętej głowy, a jak już to bardziej kierować się w tą stronę K1.

[CLS63S AMG] Rozumiem, że chciałbyś walczyć? Tak? 

[Mefedr0nTak, chciałbym kierować się właśnie w tą stronę. Też trzeba mieć fundusz, dlatego nie raz odkładam te pieniądze i właśnie nie patrzę co mówią inni. ;p

[CLS63S AMG] Pójdziesz na trening i zobaczysz jak to będzie, warto uprawiać sport. Biuro podróży fajna sprawa, lecz teraz jest kilka topowych i ciężko jest się przebić. Jak nie uda Ci się w sportach walki to będziesz próbował założyć swoje biuro podróży?

[Mefedr0nNa pewno będzie ciężko i dosyć długo będę wchodził pod górkę, lecz właśnie będzie się opłacało bo wiem że dużo tym osiągnę, ale jeżeli będzie taki przypadek, że się nie uda, czy złapie mnie jakaś poważna kontuzja i nie będę mógł dalej trenować, to jest tam jakiś procent szans, że właśnie spróbuję otworzyć te własne Biuro Podróży, bo to też jest dobra opcja. Mówiłeś, że jest się ciężko przebić w tych czasach bo jest kilka topowych. Powiem ci tak, pewnie w tych kiedy będę starszy o te 5 lat czy więcej, to możliwe że właśnie się postaram otworzyć te biuro. Ale jak już z k1 na prawdę miało by się nie udać. 

[CLS63S AMG] Jaki kraj najbardziej chciałbyś odwiedzić?

[Mefedr0nZawsze chciałem odwiedzić Hiszpanie. Nie wiem dlaczego, ale dla mnie jest tam w zupełności pięknie. 

[CLS63S AMG] Byłem w Hiszpanii, bardzo ładny kraj. Wolałbyś spędzić wakację nad morzem czy w górach? A może gdzieś indziej? 

[Mefedr0nBardzo podziwiam, że byłeś w Hiszpanii, może pewnego razu też się tam zabiorę. Zdecydowanie w górach, można tam się wybrać właśnie na szlaki które zaprowadzą cię na górę. Ostatnio w te wakacje właśnie wspiąłem się na szczyt Giewontu, co czas tej wspinaczki przekroczył 6 godzin. Wybrałem do wspinania najtrudniejszy szlak a schodziłem najłatwiejszym. A nad morzem czy gdzieś indziej nie jest tak samo, pokąpiesz się chwilę i niby jesteś zadowolony, lecz u mnie tak nie jest. Bardziej akurat lubię ten wysiłek fizyczny.

[CLS63S AMG] Przed Tobą pierwsza mini gra, opisz jednym słowem poniższe osoby.

@pemeq

@2tap's

@kameleonn

@Bene

@RYBSON

[Mefedr0n]

@pemeq jakiś no name, nie no spoko morda

@2tap's dobrze się z nim współpracuje w ubt

@kameleonn bot

@Bene nie miałem okazji jeszcze go bardziej poznać, ale raczej też jakiś bot 

@RYBSON szef

[CLS63S AMG] Jaką ceche najbardziej cenisz u ludzi? 

[Mefedr0nLojalność oraz zaufanie zdecydowanie.

[CLS63S AMG] Co lubisz robić w wolnym czasie? Interesujesz się czymś?

[Mefedr0nPrzeważnie to śpię, ale w wolnym czasie słucham muzyki czy też gram se właśnie w gierki na komp.

[CLS63S AMG] Masz jakiś ulubiony gatunek muzyczny? Jeśli tak to jaki. 

[Mefedr0nHmm. Raczej nie, ale jak już to głównie rap czy hip hop.

[CLS63S AMG] No to zapytam inaczej, masz jakiegoś ulubionego wykonawcę? 

[Mefedr0nIshowSpeed kox, osobiście polecam. Dobrze przede wszystkim nawija.

[CLS63S AMG] Uprawiasz jakiś sport? 

[Mefedr0nTak. Jak wspomniałem wyżej chodzę 4 razy w tygodniu na siłownię, co prawda czasem fizycznie nie daje rady, lecz też w wolnym czasie idę z chłopakami pograć w piłkę, czy też posiedzieć i porozmawiać. 

[CLS63S AMG] Przed jakimi grami najczęściej zasiadasz? Masz jakąś ulubioną grę? 

[Mefedr0nHmm niech pomyślę... Ogólnie nie mam jakiejś ulubionej gry, gram we wszystko co mam na komputerze. Czasem dużo czasu spędzam właśnie przy cs 1.6 lub cs:go tego typu, lecz posiadam też the forest to też czasem pyknę ze znajomymi, League Of Legend to w sumie teraz u mnie rzadkość (Psycha sitting).

[CLS63S AMG] Zdarzyło Ci się rozwalić jakiś przedmiot podczas grania w grę? 

[Mefedr0nOj tak, zdarzyło się nie raz. Przykładowo myszka rip, lub słuchawki. Myszką rzuciłem nie raz o lustro, co z czego lustro chociaż przetrwało, ale myszka już niestety nie. Z słuchawkami podobnie, lecz tym razem za*******m o monitor podczas grania własnie w LOL'a. Monitor przeżył ale... słuchawki już nie xD w sumie to dobrze bo bym musiał bulić jeszcze za monitor...

[CLS63S AMG] Z jakiego sprzętu aktualnie korzystasz? 

[Mefedr0nTo więc tak, jakoś nie robi wrażenia. Posiadam ubogi monitor z Samsunga za 500zł, potem leci na ruszt myszka z Steelseries rival 5, słuchawki aktualnie mam Steelseries Arctis 5, jakaś randomowa klawiatura mechaniczna za jakieś 200zł, i jeszcze Potato PC z podzespołami - karta GT 1030, Procesor phenom ii x4 955 :omegalul:Ram 10gb, Dysk HHD 1tb. Jak mówiłem to wrażenia nie robi. 

[CLS63S AMG] Jesteś zadowolony ze swojego stanowiska? Czy raczej chciałbyś je zmienić? 

[Mefedr0nZmieniłbym tylko PC, na resztę aktualnie nie narzekam. Jakbym już miał zmieniać PC, a raczej to się nie stanie bo PC nie jest teraz aktualnie moim zmartwieniem i jakoś te gry na nim chodzą, to oczywiście bym kupił jakiegoś, co nowsze gry by na nim chodziły. Bo w teraźniejszym czasie na pewno te niektóre nowe gry nie pójdą na tym PC.

[CLS63S AMG] Jak trafiłeś na MH? Czemu spośród wielu sieci wybrałeś akurat tą?

[Mefedr0nTotalnie przypadkowo zupełnie jak każdy inny. Był rok 2018, grałem w tedy na serwerze COD45k. W tym momencie kiedy właśnie grałem to było dużo toxicow, więc założyłem konto na forum w celu napisania podania na Admina, i jakoś zostałem.

[CLS63S AMG] Planujesz pisać podanie na jakąś rangę? Czy obecne rangi Ci wystaczają? 

[Mefedr0nNie. Na razie nie planuje pisać żadnego podania na jakiegoś moda czy inne tam rangi. Obecnie czuje się dobrze w tej randze której jestem.

[CLS63S AMG] Jakie porady dałbyś osobie starającej się o rangę UBT? 

[Mefedr0nDobre pytanie. Ogólnie, żeby dobrze oglądał demka bądź SS'y, ja już swój błąd popełniłem raz przy sprawdzaniu SS'ów.

[CLS63S AMG] Czy Twoja pomyłka ciągnęła za sobą jakieś konsekwencje? 

[Mefedr0nGłownie chodziło o to, kiedy sprawdzałem SS'y nie zauważyłem dodatkowego celownika u podejrzanej osoby, właśnie za taki celownik jest oczywiście Ban permanentny, a ja dałem mu UB. Dlatego chcieli dać już mi +1 w dziale przeznaczonym dla UBT. (Pozdrawiam @senor)

[CLS63S AMG] Jesteśmy tylko ludźmi, pomyłki się zdarzają. Jakie cechy według Ciebie powinien posiadać członek UBTeamu? 

[Mefedr0nJa się tam nie znam, ale raczej to bycie spostrzegawczym oraz sprawiedliwym.

[CLS63S AMG] Na jakim serwerze można CIę najczęściej spotkać? Masz jakiś ulubiony mod?  

[Mefedr0nWiększość czasu spędzam na go modzie, czasem wpadnę na Only Mirage, czy też można mnie spotkać na ts.

[CLS63S AMG] Przed Tobą kolejna mini gra - uporządkuj od najlepszej do najgorszej firmy: Adidas, Nike, New Balance. 

[Mefedr0nNajlepsza - New Balance, potem Nike a zaraz Adidas. 

[CLS63S AMG] Skąd pomysł na nick? Jest jakaś geneza, czy po prostu lubisz wciągać mefedron? 

[Mefedr0nNie, nie jestem takim typem człowieka co zażywa jakieś prochy hah. Skąd pomysł na nick? Jakoś tak weszło mi do głowy. Wcześniej miałem Kolqu i będę do niego chyba wracał :d, a na mefedron wpadłem tak po prostu z du*y. 

[CLS63S AMG] Powoli będziemy kończyć, na koniec szybkie strzały. Miesiąc wakacji w Sopocie czy tydzień wakacji w Hiszpanii?

[Mefedr0n] Zdecydowanie miesiąc wakacji w Hiszpanii.

[CLS63S AMG] Plaża kamienista czy plaża piaszczysta?

[Mefedr0n] Plaża piasczysta. 

[CLS63S AMG] Biedronka czy Lidl?

[Mefedr0nLidl, bo zawsze zachodzę tam po Dzika. 

[CLS63S AMG] Jak oceniasz smak Dzika? Czy według Ciebie nie jest przereklamowany? 

[Mefedr0nWstępnie według mnie nie jest przereklamowany ;p a co do smaku to właśnie są różne, osobiście wolę Mango.

[CLS63S AMG] Czy na koniec wywiadu chciałbys kogoś pozdrowić? A może coś dodać od siebie?

[Mefedr0nPrzede wszystkim chciałbym pozdrowić Ciebie oraz, @Max, @kameleonn, @Czlowiek Depresja, @LOLSON, @VisTeR.'

[CLS63S AMG] Jak oceniasz wywiad? Brakowało Ci jakiegoś pytania? A może czujesz się nieusatysfakcjonowany? 

[Mefedr0nJak dla mnie wywiad bardzo udany, żadnego pytania nie zabrakło. Pozdro.

[CLS63S AMG] Bardzo dziękuje za poświęcony czas.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...