Skocz do zawartości

Naraski ?


elo elo 350

Rekomendowane odpowiedzi

No nic, po 6, czy tam 7 latach grania na tej sieci, trzeba powiedzieć - koniec. Spędziłem tu fchuj miłych, jak i niemiłych chwil, poznałem tu w ch*j fajnych osób, takich jak @Missia kc, wbije na streamka <3 @LOLSON idziemy do barbera? @aquax Tobie w sumie za wszystko :D@ErRoR_#1 uju <3, @Gazik (nie Gazikuj się już <3), @Rekuseq pewnie i tak nie zobaczy xD, @Max Ty to wiesz, że dodawać trzeba umieć <3, @JugoL^^z a mema z ctrl+q XD, @Born pomimo, że parę zgrzytów było, to wyjebane w nie, dziena za danie szansy na moda forum :D, @Maysteroo za danie szansy na moda tsa, fajnie było być Twoim robolem haha :D, @Freezu kiedyś spina, teraz nie i ch*j xD a no i ten klawiatura to razer ornatka v2 <3, @Paulinkaa_ spoko mordeczka jesteś :D, @Wieprzek! za dobry kontakt na fb i w ogóle za rady, sama wiesz, do następnego cytatu! :P @Wredzioszek. za snapy z basenu ;3 @Gormit lowca kotow za kerowanie zyrą na midzie xDDDDDD @RYBSON z Tobą to w sumie też spina byla, teraz to nie wiem jak jest ale no :DD, @BromEK no na Ciebie mam focha, ale spoko jesteś mordeczko eeeeeeeee makarena makarena baila baila Ella Ella! @Malutka też za dobry kontakt, granie w WR i inne ;D, @Mikki alkus je***y DX, @Bene Tobie też, rób co chcesz ze mną na dc (ranga), ale pomóc mogę jeszcze :D@pemeq Ty kluseczko moja, fajnie się z Tobą grało i wyzywało :D  @Vix33nek! za danie szansy na admina 400tki i za kontakt :D, @Julshi Za wszystko co dla mnie zrobiłaś, za siedzenie godzinami na tsie, oglądanie filmów o 3 w nocy na netflixie, granie w gierki, czy po prostu pisanie codziennie, dzięki ;pp z Tobą lipiec był długi, dobrze wiesz, że tęskniłem o Tobie śnilem....

No to chyba tyle, szczerze? Mam w chuju to, co o mnie myślicie, że jestem atencjuszem, lece na rangi i inne pierdolety, mówcie se co chcecie :D Pewnie i tak tego nikt nie przeczyta, a i nie, nie wrócę po 2 tygodniach, eluwa wam! @kameleonn To o Tobie, ale i tak jesteś mangozjebanym ziomkiem :D

Podanie możecie zamknąć ;p

Do kiedyś

~ elo elo 350 aka człowiek depresja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

KSS KSS atencjuszu co leciał na rangi  i inne pierdolety i nie wracaj po 2 tygodniach najlepsze zawsze na końcu bo o najlepszych 

Nie uduś się tam kartonem jak będziesz za dużo donejtów wysyłał bajo jajo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Nasi partnerzy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...