Skocz do zawartości
elo elo 350

Naraski ?

Rekomendowane odpowiedzi

No nic, po 6, czy tam 7 latach grania na tej sieci, trzeba powiedzieć - koniec. Spędziłem tu fchuj miłych, jak i niemiłych chwil, poznałem tu w ch*j fajnych osób, takich jak @Missia kc, wbije na streamka <3 @LOLSON idziemy do barbera? @aquax Tobie w sumie za wszystko :D@ErRoR_#1 uju <3, @Gazik (nie Gazikuj się już <3), @Rekuseq pewnie i tak nie zobaczy xD, @Max Ty to wiesz, że dodawać trzeba umieć <3, @JugoL^^z a mema z ctrl+q XD, @Born pomimo, że parę zgrzytów było, to wyjebane w nie, dziena za danie szansy na moda forum :D, @Maysteroo za danie szansy na moda tsa, fajnie było być Twoim robolem haha :D, @Freezu kiedyś spina, teraz nie i ch*j xD a no i ten klawiatura to razer ornatka v2 <3, @Paulinkaa_ spoko mordeczka jesteś :D, @Wieprzek! za dobry kontakt na fb i w ogóle za rady, sama wiesz, do następnego cytatu! :P @Wredzioszek. za snapy z basenu ;3 @Gormit lowca kotow za kerowanie zyrą na midzie xDDDDDD @RYBSON z Tobą to w sumie też spina byla, teraz to nie wiem jak jest ale no :DD, @BromEK no na Ciebie mam focha, ale spoko jesteś mordeczko eeeeeeeee makarena makarena baila baila Ella Ella! @Malutka też za dobry kontakt, granie w WR i inne ;D, @Mikki alkus je***y DX, @Bene Tobie też, rób co chcesz ze mną na dc (ranga), ale pomóc mogę jeszcze :D@pemeq Ty kluseczko moja, fajnie się z Tobą grało i wyzywało :D  @Vix33nek! za danie szansy na admina 400tki i za kontakt :D, @Julshi Za wszystko co dla mnie zrobiłaś, za siedzenie godzinami na tsie, oglądanie filmów o 3 w nocy na netflixie, granie w gierki, czy po prostu pisanie codziennie, dzięki ;pp z Tobą lipiec był długi, dobrze wiesz, że tęskniłem o Tobie śnilem....

No to chyba tyle, szczerze? Mam w chuju to, co o mnie myślicie, że jestem atencjuszem, lece na rangi i inne pierdolety, mówcie se co chcecie :D Pewnie i tak tego nikt nie przeczyta, a i nie, nie wrócę po 2 tygodniach, eluwa wam! @kameleonn To o Tobie, ale i tak jesteś mangozjebanym ziomkiem :D

Podanie możecie zamknąć ;p

Do kiedyś

~ elo elo 350 aka człowiek depresja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


KSS KSS atencjuszu co leciał na rangi  i inne pierdolety i nie wracaj po 2 tygodniach najlepsze zawsze na końcu bo o najlepszych 

Nie uduś się tam kartonem jak będziesz za dużo donejtów wysyłał bajo jajo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...