Jump to content

Recommended Posts

No nic, po 6, czy tam 7 latach grania na tej sieci, trzeba powiedzie膰 - koniec. Sp臋dzi艂em tu fchuj mi艂ych, jak i niemi艂ych chwil, pozna艂em tu聽w ch*j聽fajnych os贸b, takich jak @Missia聽kc, wbije na streamka聽<3@LOLSON聽idziemy do barbera? @aquax聽Tobie w sumie za wszystko :D,聽@ErRoR_#1 uju <3, @Gazik (nie Gazikuj si臋 ju偶 <3), @Rekuseq聽pewnie i tak nie zobaczy xD, @Max聽Ty to wiesz, 偶e dodawa膰 trzeba umie膰 <3, @JugoL^^z a mema z ctrl+q XD,聽@Born聽pomimo, 偶e par臋 zgrzyt贸w by艂o, to wyjebane w nie, dziena za danie szansy na moda forum聽:D, @Maysteroo聽za danie szansy na moda tsa, fajnie by艂o by膰 Twoim robolem haha :D, @Freezu聽kiedy艣 spina, teraz nie i ch*j xD a no i ten klawiatura to razer ornatka v2 <3, @Paulinkaa_聽spoko mordeczka jeste艣 :D, @Wieprzek!聽za dobry kontakt na fb i w og贸le za rady, sama wiesz, do nast臋pnego cytatu! :P@Wredzioszek.聽za snapy z basenu ;3 @Gormit lowca kotow聽za kerowanie zyr膮 na midzie xDDDDDD @RYBSON聽z Tob膮 to w sumie te偶 spina byla, teraz to nie wiem jak jest ale no :DD, @BromEK聽no na Ciebie mam focha, ale spoko jeste艣 mordeczko eeeeeeeee makarena makarena baila baila Ella Ella! @Malutka聽te偶 za dobry kontakt, granie w WR i inne ;D,@Mikki聽alkus je***y DX, @Bene聽Tobie te偶, r贸b co chcesz ze mn膮 na dc (ranga), ale pom贸c mog臋 jeszcze聽:D,聽@pemeq聽Ty kluseczko moja, fajnie si臋 z Tob膮 gra艂o聽i wyzywa艂o :D @Vix33nek!聽za danie szansy na admina 400tki i za kontakt :D, @Julshi聽Za wszystko co dla mnie zrobi艂a艣, za siedzenie godzinami na tsie, ogl膮danie film贸w o 3 w nocy na netflixie, granie w gierki, czy po prostu pisanie codziennie, dzi臋ki ;pp z Tob膮 lipiec by艂 d艂ugi, dobrze wiesz, 偶e t臋skni艂em o Tobie 艣nilem....

No to chyba tyle, szczerze? Mam w chuju to, co o mnie my艣licie, 偶e jestem atencjuszem, lece na rangi i inne pierdolety, m贸wcie se co chcecie :D聽Pewnie i tak tego nikt nie przeczyta, a i nie, nie wr贸c臋 po 2 tygodniach, eluwa wam! @kameleonn聽To o Tobie, ale i tak jeste艣 mangozjebanym ziomkiem :D

Podanie mo偶ecie zamkn膮膰 ;p

Do kiedy艣

~ elo elo 350 aka cz艂owiek depresja :D

KSS KSS atencjuszu co lecia艂 na rangi聽 i inne pierdolety i nie wracaj po 2 tygodniach najlepsze zawsze na ko艅cu bo o najlepszych聽

Nie udu艣 si臋 tam kartonem jak b臋dziesz za du偶o donejt贸w wysy艂a艂 bajo jajo聽

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...