Skocz do zawartości
SQNFUN

 zamknięty Moderatorzy TS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie pracy moderatorów na serwerze głosowym TS3...
Czy aktualni moderatorzy mają jakiekolwiek obowiązki? Albo tudzież minimum czasu który powinni aktywnie spędzać na serwerze?
Pytam dlatego, ponieważ aktualnie moderatorów ts3 z tego co widzę jest dwóch:

- Adi - widzę gościa za każdym razem, czas bezczynności zazwyczaj po kilkanaście godzin, jeszcze nigdy nie zainteresował się moimi poke'ami czy wiadomościami które do niego wysyłałem
- Kso - tego kolegi szczerze mówiąc jeszcze na serwerze nie widziałem ale może często i gęsto aktywnie spędza czas gdzieś na dole w strefie prywatnej której nie przeglądam

Serio, fajnie by było gdyby rzeczywiście jakieś bardziej aktywne osoby pełniły tą funkcje, bo czasami Ja czy też inne osoby mają jakąś sprawę i nikogo niema - jasne, można wejść i napisać na forum ale nie o to mi tutaj chodzi, bo jeżeli każdy z każdą sprawą miałby walić na forum to równie dobrze można usunąć całkowicie kanały typu; pomoc ogólna, prośba o konał itd. itp.

Żeby nie być gołosłownym co do aktywności Adiego wystarczy sobie porównać jego aktywność z ostatnich 20dni z randomowym użytkownikiem który spędził zaledwie kilka godzin:

image.jpeg.d3e45ab3422e92e5a62b27bd52e9a188.jpegimage.jpeg.029b8af59cd5bd48061b56d1f77ad239.jpeg

Proponuje może otworzyć rekrutacje na nowe, bardziej aktywne osoby, bo wejść na ts'a i zostawić komputer na kilkanaście dni to każdy potrafi, a według mnie moderator TS3 powinien chociaż czasami tam zaglądać, jeżeli nie dla przyjemności to chociaż z racji jako takiego obowiązku...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, SQNFUN napisał:

- Adi - widzę gościa za każdym razem, czas bezczynności zazwyczaj po kilkanaście godzin, jeszcze nigdy nie zainteresował się moimi poke'ami czy wiadomościami które do niego wysyłałem

https://prnt.sc/UOEw0x2QMRNe

Nie widze sensu odpowiadanie na wiadomość "jesteś?" po 1-2h gdy już ciebie nie ma na serwerze, mówisz o pokach czy wiadomościach, a taktownych nie widać.

Na ts patrzę zawsze pare razy dziennie, zawsze po pracy, czasami przed, i często przed snem. 

Logi pokażą nadawanie rangi "zarejstrowany" dosyć czesto przeze mnie.

 

Troche chyba nie rozumiem, "być" na ts, czyli co robić? siedzieć wpatrzonym na okienko ts3 iiii? Ale ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prawda, fajnie gdyby jakaś administracja siedziała w ogóle na ts.

16 minut temu, Adi napisał:

https://prnt.sc/UOEw0x2QMRNe

Nie widze sensu odpowiadanie na wiadomość "jesteś?" po 1-2h gdy już ciebie nie ma na serwerze, mówisz o pokach czy wiadomościach, a taktownych nie widać.

Na ts patrzę zawsze pare razy dziennie, zawsze po pracy, czasami przed, i często przed snem. 

Logi pokażą nadawanie rangi "zarejstrowany" dosyć czesto przeze mnie.

Wydaje mi się że nie wystarczy "patrzeć" na ts pare razy dziennie tylko faktycznie na nim być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, Adi napisał:

https://prnt.sc/UOEw0x2QMRNe

Nie widze sensu odpowiadanie na wiadomość "jesteś?" po 1-2h gdy już ciebie nie ma na serwerze, mówisz o pokach czy wiadomościach, a taktownych nie widać.

Na ts patrzę zawsze pare razy dziennie, zawsze po pracy, czasami przed, i często przed snem. 

Logi pokażą nadawanie rangi "zarejstrowany" dosyć czesto przeze mnie.

 

Troche chyba nie rozumiem, "być" na ts, czyli co robić? siedzieć wpatrzonym na okienko ts3 iiii? Ale ok.

Screen który wkleiłeś pokazuje zaledwie kilka dni i zapewniam że to nie jedyna wiadomość jak i poke który wykonałem w Twoim kierunku podczas chociażby ostatniego miesiąca..
Nie chce tu porównywać nikogo ale za moich czasów dla mnie np. było przyjemnością wejście na kanał Pomoc Ogólna czy też Rozmowa z administracją i czekanie na potencjalne osoby które czegoś potrzebują... Nie żebym się czepiał konkretnie Ciebie, bo ten temat to żadna skarga, a raczej zwrócenie uwagi na to że jeżeli chodzi o aktywność moderatorów na ts'ie jest mega słaba..
Ponadto skoro bardzo dobrze wiesz że przez najbliższe 15 godzin i tak Cię nie będzie w domu czy też na ts'ie jakim sensem jest zostawianie siebie na kanale? Tworzy to tylko złudne wrażenie Twojej aktywności co jest dla mnie nie zrozumiałe (może czegoś nie wiem i ten czas online spędzony na serwerze w ciągu do czegoś można wykorzystać? nie wiem, pytam).

Jeżeli chodzi o rangę 'zarejestrowany' to wystarczy że użytkownik wejdzie na podkanał w rangach "zarejestrowany" czy też "zarejestrowana" i zostanie mu nadana automatycznie, z resztą nie ma jakiegoś obowiązku nadawania tych rang każdemu ale nie tego tyczy się ten temat.

EDIT: jednak rangi zarejestrowana/zarejestrowany nie są nadawane automatycznie po wejściu na kanał, albo coś się popsuło albo pomyliłem ts'y co nie zmienia faktu że gdzieś to widziałem  @Bene

Myślę że nikomu nie zaszkodziłoby gdyby do moderatorów ts3 dołączyła 1 czy 2 osoby które i tak na tsie przesiadują, a przy okazji mogliby pomagać innym kiedy jest taka potrzeba.
Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bot z Helpdeska nie działa, bądź go w ogóle nie ma i podejrzewam, że żaden z wyżej nie postępował za swojej kadencji jak zostało to opisane przez was. Kiedyś wystarczyło siedzieć i dostawałeś po prostu poke z informacją odnośnie potrzeby danej osoby i obecności jej na kanale pomocy z automatu. Teraz to inna bajka, co z resztą widać

Frekwencja komunikatora jest znikoma, moderatorów też jest od siedmiu boleści - zrozumiałbym taki temat osób świeżych i sfrustrowanych, a nie starych rangowiczów.
Również nie rozumiem, jakie funkcje miałby pełnić moderator - skakać po kanałach i pokazywać się, że jest? Po to jest też ten pusty dział na forum w wypadku braku interwencji na komunikatorze i poproszenie w tym miejscu o rangi, bądź pomoc w jakiejś sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Born napisał:

Bot z Helpdeska nie działa, bądź go w ogóle nie ma i podejrzewam, że żaden z wyżej nie postępował za swojej kadencji jak zostało to opisane przez was. Kiedyś wystarczyło siedzieć i dostawałeś po prostu poke z informacją odnośnie potrzeby danej osoby i obecności jej na kanale pomocy z automatu. Teraz to inna bajka, co z resztą widać

Frekwencja komunikatora jest znikoma, moderatorów też jest od siedmiu boleści - zrozumiałbym taki temat osób świeżych i sfrustrowanych, a nie starych rangowiczów.
Również nie rozumiem, jakie funkcje miałby pełnić moderator - skakać po kanałach i pokazywać się, że jest? Po to jest też ten pusty dział na forum w wypadku braku interwencji na komunikatorze i poproszenie w tym miejscu o rangi, bądź pomoc w jakiejś sprawie.

Zazwyczaj jak już coś pisze na tym forum to dlatego że 1. musi mi się nudzić, a 2. to chyba dla sportu xD czasami lubię sobie zrobić taki temat idący do niczego i podyskutować na temat mało istotnych rzeczy na moim ulubionym forum :D Przez ostatni miesiąc mogę powiedzieć że byłem na ts'ie bardzo często i zawsze kiedy potrzebowałem pomocy jakiegoś moderatora to tak: Adi był za każdym razem na kanale ale ani razu (do dziś) nie uświadczyłem odpowiedzi z jego strony, a drugiego moderatora spotkałem dopiero dzisiaj ale też możliwe jest że po prostu nie zwracałem uwagi na jego obecność kiedy go nie potrzebowałem. Fakt, frekwencja na TS'ie jest coraz gorsza ale to nie powód aby przybijać mu gwóźdź do trumny, a wręcz przeciwnie jakby ktoś wykazał choć odrobine inicjatywy mógłby zorganizować IDOLA (xD nie no wiem że to graniczy prawie z niemożliwością ale pamiętam jak dziś kiedy ludzie przychodzili z innych TS'ów czy to występować czy po prostu wziąć udział w śmiesznym evencie).  

Tak jak wspomniałeś bot z help deska nie działa, niektóre boty muzyczne nie grają nawet muzyki i ogólnie po za starymi użytkownikami chyba nikt nowy nie przychodzi po za osobami ściąganymi przez właścicieli kanałów kiedy zamierzają sobie w coś np. pograć. Porobiliście jakieś strefy platinum, biznesy i inne tego typu tylko też nie wiem po co skoro i tak nikt z tego nie korzysta..
Jestem ciekawy kiedy ostatni raz nasz technik ts3 Bene był na TS'ie, bo patrząc teraz na forum to sam nie wiem - na dole mamy listę pokazującą osoby zalogowanie w przeciągu ostatnich 24h i jest tam w sumie Bene ale jak patrzymy na jego profil to był ostatnio we wtorek (mamy już sobotę) - tak czy siak coś tu nie działa ale nie tego temat się tyczy ;)

Pozdrawiam serdecznie i pomyślcie coś nad tym ts'em, osobiście uważam że błędem było robienie discorda skoro mieliśmy tsa - poniekąd przez to straciliśmy sporą grupę stałych użytkowników co za tym idzie również przez to TS zaczął tracić zamiast rosnąć w siłę :( 

 

bene.jpg

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, jak już mnie wspominacie to gorąco pozdrawiam, ze słonecznych wakacji w Bułgarii! 

Na forum jestem co kilka dni ale wchodzę z telefonu najczęściej, więc pewnie stąd 'brak' większej aktywności.

Co do botów na ts3, jak pewnie zauważyliście bądź nie, bot nie chodzi od około 1-1.5 roku a nie kilku miesięcy. Chwilowo raczej nie ma możliwości włączenia, ale nie wykluczam też nowego w przyszłości.

Rozumiem też frustrację dość małą, potencjalną aktywnością moderatorów, ale aktywność na ts3 również nie jest znaczna więc nie ma co się spinać. 

Pozdrawiam, Bene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  

5 godzin temu, Bene napisał:

Witam, jak już mnie wspominacie to gorąco pozdrawiam, ze słonecznych wakacji w Bułgarii! 

Na forum jestem co kilka dni ale wchodzę z telefonu najczęściej, więc pewnie stąd 'brak' większej aktywności.

Co do botów na ts3, jak pewnie zauważyliście bądź nie, bot nie chodzi od około 1-1.5 roku a nie kilku miesięcy. Chwilowo raczej nie ma możliwości włączenia, ale nie wykluczam też nowego w przyszłości.

Rozumiem też frustrację dość małą, potencjalną aktywnością moderatorów, ale aktywność na ts3 również nie jest znaczna więc nie ma co się spinać. 

Pozdrawiam, Bene

Przez półtora roku bota na tsie nie możesz ogarnąć? :D
 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, SQNFUN napisał:

  

Przez półtora roku bota na tsie nie możesz ogarnąć? :D
 

Przez półtora roku czekałem na osobny serwer pod ts3, bo boty zjadały za dużo pamięci:) 

@aquax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 14.09.2022 o 16:11, Bene napisał:

Przez półtora roku czekałem na osobny serwer pod ts3, bo boty zjadały za dużo pamięci:) 

@aquax

ke?
Jak ogarniałem boty muzyczne swego czasu to korzystałem z własnego serwera ftp, myślałem że jako technik również taki serwer posiadasz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...