Skocz do zawartości
Madziulaa1230

 zamknięty Podanie na Admina Madzia<3 & LoczeK

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: Madzia<3                                                                                                                       
Wiek: 26 Lat                                                                                                                                                  
Znajomość AMXX (0/8): 4                                                                                                                 
Doświadczenie: Myślę, że dobre i już kiedyś miałam tu admina :)                                                 
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Tak                                                                       
SID: STEAM_0:1:564381957                                                                                                                                                      
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561199089029643/                   
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/Madzia<3/91.224.117.52:27140/      
Kontakt: STEAM, FORUM, TS3                                                                                                                                             
Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?: Tak                                                                                   

Nick na serwerze: LoczeK 
Wiek: 26 Lat 
Znajomość AMXX (0/8): 4
Doświadczenie: 10 letni staż w grze i w tym czasie 4msc adminem MH i inne sieci :)  
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Tak
SID: STEAM_0:1:564381957
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561199089029643/
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/loczek/91.224.117.52:27140/
Kontakt: STEAM, FORUM, TS3
Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?: Tak
 

Dlaczego właśnie Was mamy wybrać?: Obydwoje spędzamy na zmianę dużo czasu na serwerze, posiadamy doświadczenie jako admini tudzież poznaliśmy się jako admini na innej sieci. Składamy podanie razem, ponieważ gramy na jednym komputerze przy czym używamy do tego jednego steam, lecz innych nicków. W razie błędów lub jakichkolwiek problemów za sytuacje będziemy odpowiadać wspólnie.         

 

Edit: Chciałabym wypowiedzieć się do kilku odpowiedzi względem podania :)

@DennyS tu nie chodzi o brak cierpliwości, i nikt nie zmuszał cię do wypowiedzi na Tak, mały błąd z naszej strony o napisaniu zachęcenia do wypowiedzi.

- @uselkjesteś na nie z powodu admina Kitsune, z powodu tego że zostało jej zarzucone, że gra na cheatach, jakby nie patrzeć admin to też gracz i każdy może mieć swoje podejrzenia i czy one są w stosunku do admina czy do zwykłego gracza, każdy ma prawo do swojego zdania, nikt jej nie wyzywał tylko stwierdził, że podejrzewa że gra nie czysto, a niestety wszędzie tak jest, że gdy gracz zgłasza admina to żaden admin go nie sprawdzi bo w końcu to admin.

- @Fox_r2 jeśli chodzi o grę na 1 steam i 1 komputerze, myślę że nie widzę nic w tym złego, jak wyżej napisałam w razie problemów odpowiadamy oboje. Loczek był już adminem i może ma większe doświadczenie niż ja, gdzie mój staż jako admin jest mniejszy ale myślę nie taki najgorszy, co do amx na 4, okey może to trochę mało ale myślę, że jak usiądę w wolnej chwili i dałabym radę dużo sobie przypomnieć i podciągnąć go na takie 6. I masz racje z tym pisanie na pv, czasem nie myśląc robi się błąd. 

- Co do reszty nie przepadam za zbyt dużym udzielaniem się w każdą rozmowę na serwerze, loczek jest bardziej rozmowny i lubi sobie pożartować ale nie każdy odbiera to jako żarty, również nikt nie musi mnie wybitnie lubić na serwerze, gram dla zabicia czas, a to że ludzie mnie kojarzą bo często jestem na serwerze. 

- @Onee może i nie było to zbyt mądre, ale ty jako admin też nie wykazałeś się zbyt dobrą wiedzą względem punktów zawartych w regulaminie, a mianowicie cytuje Rzucanie HE/flash/ skanowanie przez płot na mapie Eldorado do 7 sekund po rozpoczęciu rundy. Ostrzeżenie / Kick / Ban od 5 do 30 minut. Twierdzisz, że ostrzegałeś okey, jest to pierwszy i jedyny ban jeśli chodzi o mnie a ty względem taryfikatora nadajesz mi najdłuższego bana, i z tego co widzę w bansie nie ma innych banów niż mój więc albo inne bany były krótsze albo ich nie było jak twierdzisz, że 2 innych też poleciało. Więc wy jako admini też traktujcie wszystkich sprawiedliwie i równo a nie jeden dostaje bana na 5 minut a drugi na 30 minut bo go mniej lubię. Uważam, że ta sieć potrzebuje więcej takich kompetentnych adminów, co jak się małolaty na serwerze wyzywają udaje że nie widzi, jak ktoś na cheatach wbija i ciężko sprawdzić to lepiej wyjść z serwera i mieć problem z głowy. Lepiej wyrzucić z 5 osób z serwera na 30 minut za HE/flash(rozumiem jak ktoś dostaje 5 bana z rzędu za to samo ale pierwszy ban i najdłuższy), gdzie na serwerze jest po 8 lub 9 graczy rzadko kiedy jest pełny serwer. A później płaczecie, że przecież tu nikt grać nie chce, zadajcie sobie pytanie dlaczego ?

 

@VisTeR.' napisałeś że zapomniałeś, podejrzewam że tym razem też tak jest więc oznaczam z przypomnieniem( i nie jest to niecierpliwość)   

 

Edit v2

- @uselk a ja miałam już tego nie edytować, bo widzę, że czasem nie rozumiecie tego co czytacie. A mianowicie skoro uważasz, że jaki jest sens banowania ludzi na 5 minut za HE/fleshe to po co ten zapis w regulaminie od 5 minut do 30 minut, trzeba go zmienić według upodobań admina, bo przecież ktoś kto to pisał się myli. Usuńmy w każdym banie min bany i niech zostaną tylko te max. I to że ktoś się wypowiada pod podaniem na nie to wcale nie oznacza porażki bo ktoś może mieć inne zdanie na ten temat. A poza tym nie dostanie admina to dla mnie żadna porażka. Skoro jest gracz A i gracz B. Gracz A złamie punkt regulaminu 1 raz, a gracz B 10 razy i obaj dostaną tą samą długość bana to jaka w tym sprawiedliwość. I tu nie chodzi o 30 minut bana bo to nie jest nie wiadomo jak długo ale o fakt, że jest to trochę nie sprawiedliwe względem graczy. 

I w sumie ja napisałam 1 odpowiedź do pytania kameleona i nie edytowałam omyłkowo postu, i dostaję powiadomienie, a ty wypowiadasz się poraz 3 nowym komentarzem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiek okej 
steam
amx troche malo skoro juz byliscie adminami 
nie pamietam abyscie mieli tu admina chyba ze na innym koncie jesli tak to mozesz powiedziec ja kim nicku mieliscie tego admina na mh 

okres probny 2 tygodnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


54 minuty temu, Madziulaa1230 napisał:

                  

17 minut temu, kameleonn napisał:

wiek okej 
steam
amx troche malo skoro juz byliscie adminami 
nie pamietam abyscie mieli tu admina chyba ze na innym koncie jesli tak to mozesz powiedziec ja kim nicku mieliscie tego admina na mh 

okres probny 2 tygodnie 

 Nick Loczek serwer który już nie istnieje Cod 80k opiekunem wtedy była Sylwia^^

Nick Madzia1997 serwer v6 który już też obecnie nie istnieje miał być na sam początku na zombi moda przerobiony na pochylni.                          

 

Edytowane przez Madziulaa1230
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiek

steam

amx troche slabo

doswiadczenie

Jestem na NIE przez pewne zachowanie w stosunku do Kitsune przez podejrzewanie jej o cheaty + czasami słyszałem wyzwiska w strone innych graczy. (ale lubię was hehe)

Edytowane przez uselk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat zostaje na chwile zamknięty Visterek podejmie decyzje 
 

@VisTeR.' wiesz coś o tym „podwójnym” podaniu? Była jakaś zgoda? Jest wprost napisane ze grają z jednego komputera na jednym Sidzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 27.12.2022 o 00:49, RYBSON napisał:

Temat zostaje na chwile zamknięty Visterek podejmie decyzje 
 

@VisTeR.' wiesz coś o tym „podwójnym” podaniu? Była jakaś zgoda? Jest wprost napisane ze grają z jednego komputera na jednym Sidzie.

Znowu mi z głowy wyleciało. Otwieram do piątku podanie i wtedy zobaczę co i jak. Czekam na odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie jeżeli chodzi o granie razem na tym samym komputerze ale do innych rzeczy nie ma co się przyczepić bo tak:

+wiek

+/- amx

+aktywni gracze

+/-Loczek był już Adminem i nie ma z nim żadnych problemów na serwerze jest osobą kulturalną, a do Madzi miałbym pewne wątpliwości bo tak brak doświadczenia ten amx na 4, ale też np. jak przejdzie te podwójne podanie to bym bardziej był za okresem próbnym bo każdy zasługuje na szanse. 

Głównym zdaniem Jestem za okresem próbnym jeżeli przejdzie. 

A jeżeli chodzi o innych którzy dawali na nie to wasze zdanie i wiem że takie pisanie na pv może wkurwi. bo zrobiłem to samo kiedyś, ale z doświadczenia wiem że można się sporo nauczyć gdyby nie pewna osoba @Born nie dala by mi szansy rok temu w grudniu na 400 to bym nie mógł pokazać że stać mnie na szybką naukę i jestem mu za to wdzięczny a oni mają szansę sporo się nauczyć.

Edytowane przez Fox_r2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Loczek:

Jestem na tak,

+wiek

+amx ( Sam mam  oceniam swoje umiejętności amx na 4 i uważam że tyle wystarczy na start) 

+GT 

Zawsze jak jestem na serwerze, to on też jest, często się udziela na vc, przez co gracze go znają i raczej masz pozytywną opinie wśród nich.
Osobiście fajnie mi się z tobą gra, nie jesteś toksyczny i podchodzisz do gry z humorem co fajnie wpływa na całokształt rozgrywki.

Madzia:

+wiek

+amx

+GT 

Co do ciebie jestem neutralnie nastawiony, ale raczej jestem za przyjęciem twojej osoby na okres próbny, 
ponieważ często cię widuje na serwerze, nie udzielasz się zbyt wiele, ale to nie jest oczywiście najważniejsze. 
Ważne jest to, że nie sprawiasz problemów, a gracze raczej cię kojarzą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Madziulaa1230Co do twojego edita w stosunku do mnie, nie napisałem jasno, ze chodzi o obrażanie Kitsune. Fakt faktem, słyszałem wyzwiska również w jej stronę, ale oprócz jej słyszałem parę innych i z góry dziekuję za nie potrzebne oznaczanie mnie. 

 

sorry za zaśmiecanie podania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 Bry :D

Wszystko super fajnie, amxx łatwo nauczyć się tylko co to dziś było jako admin nie powinno to mieć miejsca o.O

2023-01-08 http://bans.multi-head.pl/images/flags/clear.png LoczeK One` Granat przez plot 30 Minut(y) 0"

 

-Neutral

 

Nie dałem Ci tego celowo bo tak se humorek ... napisałem od 1 sekundy 2 albo 3 razy granaty/skanowanie bla bla wyleciała 1 osoba potem 2 osoba, przypadkiem odpaliło mi Ciebie patrze granat leci przez płot no kurczę tak jak wspomniałem nie powinno mieć to miejsca szczególnie, że aplikujesz na admina 

EDIT@@

- @Onee może i nie było to zbyt mądre, ale ty jako admin też nie wykazałeś się zbyt dobrą wiedzą względem punktów zawartych w regulaminie, a mianowicie cytuje "Rzucanie HE/flash/ skanowanie przez płot na mapie Eldorado do 7 sekund po rozpoczęciu rundy. Ostrzeżenie / Kick / Ban od 5 do 30min Twierdzisz, że ostrzegałeś okey, jest to pierwszy i jedyny ban jeśli chodzi o mnie a ty względem taryfikatora nadajesz mi najdłuższego bana, i z tego co widzę w bansie nie ma innych banów niż mój więc albo inne bany były krótsze albo ich nie było jak twierdzisz, że 2 innych też poleciało. Więc wy jako admini też traktujcie wszystkich sprawiedliwie i równo a nie jeden dostaje bana na 5 minut a drugi na 30 minut bo go mniej "lubię". Uważam, że ta sieć potrzebuje więcej takich kompetentnych adminów, co jak się małolaty na serwerze wyzywają udaje że nie widzi, jak ktoś na cheatach wbija i ciężko sprawdzić to lepiej wyjść z serwera i mieć problem z głowy. Lepiej wyrzucić z 5 osób z serwera na 30 minut za "HE/flash"(rozumiem jak ktoś dostaje 5 bana z rzędu za to samo ale pierwszy ban i najdłuższy), gdzie na serwerze jest po 8 lub 9 graczy rzadko kiedy jest pełny serwer. A później płaczecie, że przecież tu nikt grać nie chce, zadajcie sobie pytanie dlaczego ?

 

Widzę Madziu właśnie, że nie ma w amx nawet LoczeK znikł a bardzo dziwne wyleciało dokładnie 3 osoby i dokładnie ten sam czas. Odrazu najdłuższy ? to  jesty tylko 30 min bez przesady...

ostrzeżenia pisać 20 razy bez sensu 30 kickow bez sensu napisałem i dostały dokładnie 3 osoby bana i wszyscy 30min jak znajdę chwilkę podrzucę demo z mapki :) a te Ostrzeżenie / Kick / Ban od 5 do 30 min nie trzeba robić po kolei :)

Tak samo nie rozumiem tego odpisywania i cytowania każdego poczekać spokojnie i albo będzie tak albo nie niż wywoływać sensacje o głupoty -.-  Inni wypowiadają się piszą powinniście patrzeć i czekać, a co ktoś napisze odrazu jest cytowanie.. tylko po co? Takie coś tylko będzie wyrywało błędy i flaki w których w końcu ktoś się zakopie bo każdy ma coś za uszami i będzie tylko odpowiedź, cytaty i edity -.- 

Jeszcze wyjeżdżasz mi z regulaminem i takie coś o głupie 30 min... skoro mieszkacie czemu LoczeK nie powiedział, że wyleciały jeszcze 2 na 30 min ?  jest czasem po 7-10osob ale to w sumie jakby popatrzeć z Twojej strony po co admini ? Ah nie dam mu bana bo mało osób to ma być "praca" bez sensu.. Dasz mu na 5min wejdzie i znowu to samo i znowu 5 min i takim sposobem uzbierasz 30min...  

 

Edytowane przez Onee
RYBSON
Kolor Czerwony tylko dla administracji. 24h na edycje
RYBSON
Notatka nie w tym poscie co potrzeba - nie ważna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Madziulaa1230Miałem się już nie wypowiadać, ale stwierdziłem, że musze. Uzasadnij mi, jaki ma sens oznaczanie osób, które są na nie? Wygląda to trochę tak, że nie możesz się pogodzić z porażka bo jednak nie oznaczasz osób, które dają Ci na tak.

Dwa, podaj mi przykład gdzie którykolwiek admin płakał o to, że cytuje "A później płaczecie, że przecież tu nikt grać nie chce, zadajcie sobie pytanie dlaczego ?". Osobiście ja takiego przypadku nie widziałem, gdzie którykolwiek admin pisze/mówi coś takiego.( nawet w obecnej chwili jest full server heh).

A z tego co mówi taryfikator to może zbanować od 5 do 30 minut ( w przypadku eldorado) tak jak to sam wysłałes/aś. One banował wszystkich graczy tak samo więc wg stwierdzenie, że on Ciebie mniej lubi jest bezsensowne bo każdy dostał taką samą kare.

Edytowane przez uselk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zabrałem się za czytanie tego, jednak nie spodziewałem się tutaj takiego czegoś. Ogólnie początek podania był git, z wypowiedziami też nie było źle jednak po pierwszym zamknięciu zrobił się tutaj burdel.  Mogłem powiedzieć że zgoda była, no trudno.  Za opóźnienie w zamknięciu przepraszam ale nie mam aktualnie czasu na forum i serwery.  Co do podania za dużo tutaj wywalania syfu z serwera.  Jednak łamanie regulaminu pisząc podanie nie jest ok.  Od bana na 30 minut można napisać odwołanie, jednak wiedząc że nie można tego robić dlaczego jest to robione? Oskarżanie kogoś o czitowanie nie jest brane pod uwagę przy podaniu. Werdykt końcowy jest taki że to podanie jest odrzucone. Ogarnijcie zgryzy między sobą by mogło to jakoś wyglądać między wami. Wtedy napiszcie kolejne podanie za jakiś czas bez wypisywania zgryzów o głupiego bana którego mogło nie być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...