Skocz do zawartości
Killer1337

 odrzucone podanie o admina Killer

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick na serwerze: Killer
Wiek: 19
Znajomość AMXX (0/8): Moja znajomość amx jest w skali 6-7/8
Doświadczenie: Bywałem już adminem na różnych serwerach takich jak jb pb codmod dd2 itp mam dość duży staż jako admin/strażnik na serwerach wiem z czym to się je, i spełniając tą role daje z siebie 100% i chciał bym tu sprawować tą rolę 
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Niestety nie ale mógł bym zakupić
SID: STEAM_1:0:1232043207
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561199199072710/    Konto zostało kupione od innego gracza na którym była już założona blokada vac na cs go 
Link do profilu na Game Tracker:https://www.gametracker.com/player/KILLER/80.72.40.110:27027/
Kontakt: DC.FORUM.STEAM.
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:Zdaje mi się ze jestem odpowiednią osobą na te stanowisko ponieważ mam duży staż jako admin wiem na co mam zwracać uwagę jako admin jestem aktywnym graczem serwera i zauważyłem ze nie zawsze jest jakiś admin na  serwerze a zdaje mi się ze przyda się dodatkowa para rąk która ogarnia posadę admina 

Edytowane przez Killer1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- steam

- konto na forum [7 dni]

- nie zachowujesz kultury na serwerze

+ amx

+ doświadczenie

Póki co jestem na NIE aczkolwiek jeśli się poprawisz to chciałbym zobaczyć jak sobie radzisz jako admin :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie
+/-Brak steam
-Kiepska kultura
-VAC ban na steam - jest to bardzo duży minus, admin powinien świecić przykładem.
-W dodatku bany na innych serwerach cs 1.6 za wykrycie wallhacka (łącznie 14 razy na jedym serwerze!), sgs, knife bota, nie wydaje mi się abyś byl odpowiednim graczem na to stanowisko.
Posiadasz cs 1.6 na steam, 591.2 godzin przegrane, co jest powodem nie wchodzenia z konta steam? Czyżby vac ban został nałożony na cs 1.6?

Edit.
Podanie wisi już 2 tygodnie a gracz od tygodnia nie gra już na serwerze, wydaje mi się że można zamknąć @aquax

Edytowane przez p$ilent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...