Skocz do zawartości
nynek

NOWA NOMINACJA

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wybiła się, bo ugania się za nią zgraja napalonych nastolatków z @logiśiem na czele? Powinno zostać jak było. Gdy prowadziłem to ja, to ludzie nie narzekali na monotonię. Dobierajcie ciekawszych ludzi lub zadawajcie lepsze pytanie, ot co.

 

Pozdrawiam,

 

założyciel Q&A

 

 

 

 

BUahahahhaha multi-konto :D

 

 

 

PS: Ja bym dodał wzmiankę o tym że osoba która odpowiedziała na Q&A musi wrzucić swoje zdjęcie trzymając kartkę z tekstem który wymyśliła poprzednia osoba. :P Wiadomo nic wulgarnego i na poziomie (z tym może być cięzko xD), w ten sposób będziemy mieć aktualne zdjęcia użytkowników w Q&A, zostanie dodana pikanteria czyli Q&A przerodzi się w coś ala Ice Bucket Challenge no i będzie beka :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wybiła się, bo ugania się za nią zgraja napalonych nastolatków z @logiśiem na czele? Powinno zostać jak było. Gdy prowadziłem to ja, to ludzie nie narzekali na monotonię. Dobierajcie ciekawszych ludzi lub zadawajcie lepsze pytanie, ot co.

 

Pozdrawiam,

 

założyciel Q&A

 

 

Ładne tu mają zdanie o mnie. Bardzo miło czyta się takie posty... żenada i dziecinada w jednym.

 

Proszę mnie usunąć z tej nominacji. Nie chcę brać udziału w tym cyrku bo widać, że niektórzy mają jakieś "ale" do mojej osoby. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wy chyba czegoś nie rozumiecie.

 

Ja się was nie pytam czy wy tego chcecie czy nie. Ja to już wprowadziłem i zostanie tak jak jest.

 

A po za tym Cthulhu, Olcia, Chudy, Desire, MemesiO, przez odbyt, happy, mała, T4yFa. Przecież wy nawet pytań nie zadajecie, a macie najwięcej do gadania. Skoro było dobrze, to dlaczego nie braliście w tym udziału? Nie będziecie brali udziału? Wcześniej też tego nie robiliście... To tak jak wypowiadanie się pod czyimś podaniem na admina. Byliście raz albo dwa na serwerze i już wszystko o nim wiecie.

 

 

 

Więc proszę się nie spinać ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tam nie spinam. Dopóki, dopóty udzielałem się ogólnie na forum, to w Q&A udział brałem, bo byłoby dziwnie, gdyby założyciel olał sprawę.

 

Ct - jakbyś  nie używał tego, co masz między uszami wyłącznie do bekania, to doszedłbyś do wniosku, że każdy się domyśli, że dostałem bana.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@up Jarasz się tym baranie że byłeś założycielem, ale o tym że wychapałeś bana na forum od ntego to już nie. Zmień sobie nick "Założyciel Q&A" +5% fejmu na forum i +15% na wyrywanie hot 17.. Żałosne

 

 

 

Na palcach jeden ręki zliczę osoby które mnie interesują z tego forum. Dla mnie Q&A to rodzaj wywiadu który można przeprowadzać z kimś interesującym (raczej na pewno), z poza forum. Może z kimś z ESL? Widziałbym Q&A w ten sposób, że zostaje nominowane pięć osób z poza MH, z jakiś klanów, graczy z innych ligi, właścicieli interesujących kanałów na YouTube i przez tydzień jest robiona lista pytań pod nominowaną osobę. WTEDY! Dopiero redakcja by się ruszyła, a recenzent miałby poważną rolę.

 

 

 

A co ja mam się tutaj pytać ludzi? Jak masz na drugie imię, masz kotka lub pieska, sikasz na stojąco lub siedząco.. co mnie to wszystko obchodzi.. Jeśli Q&A nie cieszy się popularnością, "Hype minął" jak ktoś napisał, to czemu tego nie porzucić i intensywniej pracować nad wywiadami?

 

 

 

Zawsze dużo się wypowiadam tam gdzie sądzę, że coś jest nie tak. W tym wypadku tak sądzę, inni też. Ale...

 

 

 

[align=center]"Ja się was nie pytam czy wy tego chcecie czy nie. Ja to już wprowadziłem i zostanie tak jak jest."

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

Co tu więcej można dodać. Jedną rzecz.. To jest zabawa dla społeczności MH, społeczności której zabrałeś możliwość wyboru. I dlatego się wypowiadam, bo mogę :)

 

 

 

Flame off.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wy chyba czegoś nie rozumiecie.

 

Ja się was nie pytam czy wy tego chcecie czy nie. Ja to już wprowadziłem i zostanie tak jak jest.

 

A po za tym Cthulhu, Olcia, Chudy, Desire, MemesiO, przez odbyt, happy, mała, T4yFa. Przecież wy nawet pytań nie zadajecie, a macie najwięcej do gadania. Skoro było dobrze, to dlaczego nie braliście w tym udziału? Nie będziecie brali udziału? Wcześniej też tego nie robiliście... To tak jak wypowiadanie się pod czyimś podaniem na admina. Byliście raz albo dwa na serwerze i już wszystko o nim wiecie.

 

 

 

Więc proszę się nie spinać ;)

 

 

 

 

Powiedz mi jakie pytania mam zadawać, popatrz na ostatnie od ludzi, powtarzają się co chwilę, pytają o imię, jedyne sensowne, o kota, psa, konia, gówno wczorajsze, to są śmieciowe pytania. Wolałbym zobaczyć wywiad z osobą o jego zainteresowaniach, planach, przeszłości, przyszłości, teraźniejszości, coś wybiegające poza forum.

 

 

 

W Q&A czytam tylko odpowiedzi na pytania osób, które mnie interesują jak np. , . Wchodzi nową panienka na sieć, to od razu wywiady, Q&A, to dla mnie jest śmieszne, są tutaj osoby z długim stażem, co mogą powiedzieć coś na temat sieci kiedyś, a teraz, sam bym takiej osobie zadał kilka pytań, a nie jakaś gwiazdeczka jedna z drugim są nominowane przez Ciebie bo tak chcesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

[...]

 

A po za tym Cthulhu, Olcia, Chudy, Desire, MemesiO, przez odbyt, happy, mała, T4yFa. Przecież wy nawet pytań nie zadajecie, a macie najwięcej do gadania. [...]

 

 

 

 

 

Hmmm... bo forum po to jest by się wypowiedzieć? Nawet jak nie zadajemy pytań to może czytamy... ? :P Ja Ci w każdej chwili mogę zadać pytania - no problem; jednak co z tego jeżeli tu chodzi o co innego - o formę, a nie o to kto sie wypowiada.

 

 

Poza tym trochę masz ton patrzącego z góry;d Jest wątek , pozwól się wypowiadać... ja swoje zdanie wrzuciłem ale i tak nie zostało zrozumiane - jest jak jest, czytam QA i czytam wywiady jak mam czas, zaproponowałem coś jeśli juz na siłę musicie zmieniać :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

@up Jarasz się tym baranie że byłeś założycielem, ale o tym że wychapałeś bana na forum od ntego to już nie. Zmień sobie nick "Założyciel Q&A" +5% fejmu na forum i +15% na wyrywanie hot 17.. Żałosne

 

 

 

Na palcach jeden ręki zliczę osoby które mnie interesują z tego forum. Dla mnie Q&A to rodzaj wywiadu który można przeprowadzać z kimś interesującym (raczej na pewno), z poza forum. Może z kimś z ESL? Widziałbym Q&A w ten sposób, że zostaje nominowane pięć osób z poza MH, z jakiś klanów, graczy z innych ligi, właścicieli interesujących kanałów na YouTube i przez tydzień jest robiona lista pytań pod nominowaną osobę. WTEDY! Dopiero redakcja by się ruszyła, a recenzent miałby poważną rolę.

 

 

 

A co ja mam się tutaj pytać ludzi? Jak masz na drugie imię, masz kotka lub pieska, sikasz na stojąco lub siedząco.. co mnie to wszystko obchodzi.. Jeśli Q&A nie cieszy się popularnością, "Hype minął" jak ktoś napisał, to czemu tego nie porzucić i intensywniej pracować nad wywiadami?

 

 

 

Zawsze dużo się wypowiadam tam gdzie sądzę, że coś jest nie tak. W tym wypadku tak sądzę, inni też. Ale...

 

 

 

[align=center]"Ja się was nie pytam czy wy tego chcecie czy nie. Ja to już wprowadziłem i zostanie tak jak jest."

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

Co tu więcej można dodać. Jedną rzecz.. To jest zabawa dla społeczności MH, społeczności której zabrałeś możliwość wyboru. I dlatego się wypowiadam, bo mogę :)

 

 

 

Flame off.

 

 

Doceniam Twoje zdanie jak i każdej osoby, która się wypowiada.

 

 

 

 

 

 

Powiedz mi jakie pytania mam zadawać, popatrz na ostatnie od ludzi, powtarzają się co chwilę, pytają o imię, jedyne sensowne, o kota, psa, konia, gówno wczorajsze, to są śmieciowe pytania. Wolałbym zobaczyć wywiad z osobą o jego zainteresowaniach, planach, przeszłości, przyszłości, teraźniejszości, coś wybiegające poza forum.

 

 

 

W Q&A czytam tylko odpowiedzi na pytania osób, które mnie interesują jak np. , . Wchodzi nową panienka na sieć, to od razu wywiady, Q&A, to dla mnie jest śmieszne, są tutaj osoby z długim stażem, co mogą powiedzieć coś na temat sieci kiedyś, a teraz, sam bym takiej osobie zadał kilka pytań, a nie jakaś gwiazdeczka jedna z drugim są nominowane przez Ciebie bo tak chcesz.

 

 

Nie jestem redaktorem, nie prowadzę wywiadów. Zaproponowałem swój czas i pomoc przy kontynuacji Q&A. Równie dobrze możesz mnie zastąpić.

 

 

 

4 osoby, które podałem w nominacji mają dłuższy staż od Ciebie... Freezu czy Croxiu bardzo dużo zrobili dla tej sieci.

 

Po za tym nikt Ci nie broni napisać do kogoś na pw i zadać parę pytań ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wchodzi nową panienka na sieć, to od razu wywiady, Q&A, to dla mnie jest śmieszne

 

 

Jak ma być taki płacz o moją osobę to w sumie macie rację - jestem tutaj tylko nową "panienką" i nie wiem co ja tu w ogóle robię? Przecież nie mam długiego stażu, nie przesiedziałam na forum 40d jak każdy użytkownik z osobna, nie posiadałam tu żadnej WYSOKIEJ rangi, eh... trzeba było zarejestrować się tu jakiś rok czy dwa lata temu, może teraz byłabym kimś :)

 

 

 

 

 

 

W Q&A czytam tylko odpowiedzi na pytania osób, które mnie interesują jak np. ,

 

 

To chcesz mi powiedzieć, że spośród 27782 użytkowników interesują Cię tylko dwie osoby? Resztę masz za nic? Bo tak to właśnie zabrzmiało. Jakbyś chciał, żeby wszelkie tematy były z nimi związane, z nikim innym. Załóż może w takim razie jakiś funclub. Dziwię się, że ten temat czytasz, bo nie ma tu mowy o Twoich ulubieńcach.   

 

Ja rozumiem, że każdy ma swojego ulubieńca na forum - to normalne, ja to naprawdę rozumiem ale nie rozumiem jak można skreślać od razu nowe osoby...

 

Rejestrując się na tym forum nie tego się spodziewałam...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jak ma być taki płacz o moją osobę to w sumie macie rację - jestem tutaj tylko nową "panienką" i nie wiem co ja tu w ogóle robię? Przecież nie mam długiego stażu, nie przesiedziałam na forum 40d jak każdy użytkownik z osobna, nie posiadałam tu żadnej WYSOKIEJ rangi, eh... trzeba było zarejestrować się tu jakiś rok czy dwa lata temu, może teraz byłabym kimś :)

 

 

 

 

 

To chcesz mi powiedzieć, że spośród 27782 użytkowników interesują Cię tylko dwie osoby? Resztę masz za nic? Bo tak to właśnie zabrzmiało. Jakbyś chciał, żeby wszelkie tematy były z nimi związane, z nikim innym. Załóż może w takim razie jakiś funclub. Dziwię się, że ten temat czytasz, bo nie ma tu mowy o Twoich ulubieńcach.   

 

Ja rozumiem, że każdy ma swojego ulubieńca na forum - to normalne, ja to naprawdę rozumiem ale nie rozumiem jak można skreślać od razu nowe osoby...

 

Rejestrując się na tym forum nie tego się spodziewałam...

 

 

 

 

Trochę źle M&M zrozumiałaś... To że interesują go bardziej te dwie osoby to nie znaczy że resztę ma w dupie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra, powiem wam tak. Zamknijcie ten temat nim dalej będziecie kontynuować bezsensowną konwersacje gdzie niemal na pewno nie dojdziecie do porozumienia.

 

 

 

Prawdą jest też, że ten pomysł też mi się w ogóle nie podoba, ale zobaczmy jak to będzie w ostateczności osobiście nie mam jakoś także zbyt wiele oczekiwań do tego, ale jeżeli naprawdę będzie "ble, fuj, won z tym, do kosza" to po prostu zostanie wymyślone coś innego i tyle. 

 

 

 

Osobiście mi się ten pomysł najbardziej podoba: 

 

 

 

 

Mogliście zrobić listę każdego administratora, opiekuna, premium itd.. a ktoś kto nie ma rangi mógłby się zgłosić w odpowiedzi i ewentualnie byłby do dopisania  ;) 

 

Albo po prostu kontynuować starszą wersję  ;)

 

 

 

 

 

i chciałbym zobaczyć jakby wyglądało to w rzeczywistości, ale prawdą jest taka, że to nie nasz wybór. Po prostu zamknijcie ten temat nim wybuchnie z tego "jakiś super konflikt". Po prostu zobaczmy jak to będzie ewentualnie jak już mówiłem zostanie może wymyślone coś nowego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niezły syf się tutaj robi.

 

Ludzie, jeśli wam się to nie podoba, to mówić macie prawo, lecz jeżeli coś się zmieni/powróci do pierwotnej formy to nie będziecie i tak brali w tym udziału. Nie mówcie, że będzie inaczej, ponieważ wszystko doskonale widać. Sam jak mówiłem też nie biorę udziału w tym.

 

Każdy dorzuca coś od siebie, połowa się bawi w protagonistów i próbuje pogodzić wszystkich, jednocześnie podrzucając przeciwne zdanie w stosunku do opinii osób, które chcą ogarnąć. Bullshit.

 

 

 

Sugeruję zamknąć ten w cholerę i zostawić ankietę.

 

Jeśli to jest już ustalone i to nie ulegnie zmianie to sugeruję też przy następnych ankietach zamykać od razu temat, bo zaraz się tu jakieś sanktuarium płaczu zrobi.

 

 

 

Ps. myślę, że warto wspomnieć, że jestem twórcą "najpopularniejszego użytkownika". Nie wiem co to zmienia oraz co dodaje mojej wypowiedzi, ale wspomnę bo widzę, że modne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

To chcesz mi powiedzieć, że spośród 27782 użytkowników interesują Cię tylko dwie osoby? Resztę masz za nic? Bo tak to właśnie zabrzmiało. Jakbyś chciał, żeby wszelkie tematy były z nimi związane, z nikim innym. Załóż może w takim razie jakiś funclub. Dziwię się, że ten temat czytasz, bo nie ma tu mowy o Twoich ulubieńcach.   

 

Ja rozumiem, że każdy ma swojego ulubieńca na forum - to normalne, ja to naprawdę rozumiem ale nie rozumiem jak można skreślać od razu nowe osoby...

 

Rejestrując się na tym forum nie tego się spodziewałam...

 

 

 

 

Przeczytaj mój post ze zrozumieniem.

 

 

 

 

 

@nynek ciesze się, ale z tych czterech osób tylko @croxiu mnie interesuje, z tego względu, że z pozostałymi kandydatami mam(y) styczność codziennie i znamy ich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem trzeba to zamknąć i tyle. Q&A dla większości już się wypaliło, nie ma co się sprzeczać. Trzeba poszukać osób do REDAKCJI, żeby było więcej wywiadów, bo na tą chwilę to tylko Kali odwala całą robotę. Oczywiście nic na siłę.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po co sie tu udzielacie? napisal tylko, ze teraz bedzie tak, a nie jakies glosowanie czy Wam sie to podoba :fullcap:

 

tyle w temacie teraz poczekajmy na "szeryfa", zeby mi dal +1 bo pewnie kogos obrazilem

 

nynek tylko teraz bedziesz mial spam typu: wez mnie wpisz do glosowania w nastepnej edycji :wub:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyobraź sobie że ja brałam w tym udział jak i Cthulhu, i to na samym początku za nim Ty zacząłeś w ogóle tu się udzielać. Gdyby jeden nie nominował drugiego swojego "przyjaciela", pewnie bym częściej brała w tym udział :) Ale spoko, wprowadzaj zmiany. I tak już nikt z nas nic nie zmieni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@nynek moze sie nie udzielam bo nie mam kiedy jakoś , straciło mi to smak . Przechodząc do rzeczy propozycje @nynek mam do Ciebie taką zrób głosowanie kto chce zmiane kto nie zaproponuj jaka i wtedy zorganizuj to . 

 

 

 

 

 

Tak sie robi syf i bałagan kazdy na kazdego jedzie a to mi sie nie podoba , nie lubie na to patrzec , proponuje zamknac temat i zrobic to co wyzej przez @nynek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zaraz zaczniecie psalmy pisać, prosiłem by ktoś zamknął temat, bo robi się tu syf i lament. Zaraz się dowiemy, że komuś zupa nie smakowała albo, że goździk zbyt wolno rośnie.

 

Mało osób interesuje to Q&A, lecz aktywność jest wzmożona tylko jak wpada coś nowego, trzeba częściej zmieniać, to może Q&A odzyska swój hype.

 

Jeszcze raz proszę o zamknięcie tematu, bądź zablokowanie w panelu dodawania tu postów (czy coś).

 

PS. Tak śpiewa cały grochów, całe dnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Akurat Desire nie chodziło mi o mnie. Miałem na myśli Ewwwcia. Krótko jest na sieci, a potrafiła się wybić.

 

 

 

 

Nynku, bądź ostrożny w internetach, taka rada ode mnie. Widzimy jak się wybił/a. Dzisiaj czytam pożegnanie i mam przeczucie, że nikt na sieci nie zweryfikował płci. Anonim. Zdjęcie to nie wszystko.

 

 

 

 

 

 

Ja zrezygnuję z prowadzenia Q&A, a osoba, która ma najwięcej do powiedzenia na ten temat (bo zapewne ma czas i jest chętna do prowadzenia tego) zgłosi się do mnie. Będzie tak jak chcecie ;)

 

 

 

 

Każdy ma prawo do własnego zdania. Musisz się z tym pogodzić. Lud nie zawsze się na wszystko zgadza. Zaleciało mi tutaj fochem. :P

 

 

 

 

 

 

Chrzanienie, oburzacie się jakby kogoś to Q&A jeszcze interesowało.

 

Nie oszukujmy się, minęła jakaś 10 edycja i hype minął. Osobiście nie czytam od jakiejś 6-7, potem zdarzyło się, że przeczytałem z dwie + swoją.

 

 

 

 

Nie zapominaj o innych. Mnie interesuje i sądzę, że sporo osób nadal tutaj zagląda (wystarczy zerknąć na ten temat i kontrowersje z nim związane). Co trzyma przy życiu redakcję? Q&A i pojedyncze zrywy redaktorów w wywiadach czy aktualnościach.

 

 

 

 

 

 

Zaraz zaczniecie psalmy pisać, prosiłem by ktoś zamknął temat, bo robi się tu syf i lament. Zaraz się dowiemy, że komuś zupa nie smakowała albo, że goździk zbyt wolno rośnie.

 

Mało osób interesuje to Q&A, lecz aktywność jest wzmożona tylko jak wpada coś nowego, trzeba częściej zmieniać, to może Q&A odzyska swój hype.

 

Jeszcze raz proszę o zamknięcie tematu, bądź zablokowanie w panelu dodawania tu postów (czy coś).

 

PS. Tak śpiewa cały grochów, całe dnie.

 

 

 

 

Forum jest od dyskusji. :) W końcu coś się dzieje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do Q&A powinny być nominowane osoby aktywne na forum (nie tylko spam postami ale również SB). Ktoś nominuje jakiegoś randamowego typka z internetów, który na forum był 30 min a wylizał komuś dupę (oho szykują się reklamy) i tak oto cały tydzień poszedł w las. Sam pomysł nie jest zły jednak 5 osób to zbyt dużo. Wszystko obumiera, ponieważ skończyły się osoby, które wprowadzały coś na forum, zaczęły się nominacje w/w osów i tak oto mamy tradycyjne :mg:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak wieć zwracam uwagę na mały szczegół bo aby dostać się po pytanka wystarczy mieć "dupę" na avku, trochę pożydzić i tak oto mamy to czego chcieliśmy dokonać (nie mam nikogo na myśli).

 

 

 

 

 

Można tez skrócić czas zadawania pytań bo po kilku dniach już temat stoi zapomniany.

 

 

 

 

 

 

 

Coraz mniej mam ochotę w tym uczestniczyć ale ktoś musi podtrzymywać "tradycję".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajnie fajnie coś się dzieje, już dawno nie było tak dobrej dyskusji, jest jeden plus tego tematu:)

Jestem neutralny co do całość z mojej strony powiem, że może lepiej najpierw zrobić głosowanie czy takie coś ma przejść...

Poza tym, po co się tak spinacie piszecie takie długie posty jakby miało to być wypracowanie z polskiego, które zadała pani z gimbazy :P pozdro dla gimbusów :) wszystko można napisać w 3-4 zdaniach, a nie pisać tak długo aż wypadną klawisze z klawiatury.

Co do samej Redakcji, bo ktoś to poruszył mam kilka artykułów do wrzucenia, ale nie chcę publikować byle czego dlatego nie ma nowych rzeczy co 2 dni.

Pozdro NeQ.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...