Skocz do zawartości
Gość

Pora na zmiany...

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, przychodzi moment kiedy trzeba coś zmienić.

 

Tak samo w moim życiu.

 

Trzeba zacząć żyć jak człowiek, w realnym świecie.

 

Więc chyba pora najwyższa zakończyć jakiś etap.

 

 

A więc do rzeczy. Chciałem się z Wami wszystkimi pożegnać.

 

Wrócić już pewnie nie wróce na takie stanowiska, bo po co.

 

Niech mają szanse wykazać się Ci którzy zawsze mają najwięcej do powiedzenia.

 

 

Nie będzie jakichś większych podziękowań, bo tak naprawdę nie chce wymieniać nikogo aby o kimś innym nie zapomnieć.

 

Dostałem mega zajebistą szanse na pokazanie co potrafie. Mam wielką nadzieję, że te szanse wykorzystałem przynajmniej w oczach niektórych.

 

Jeśli nie to bardzo mi przykro, bo naprawdę włożyłem mase pracy i czasu w te sieć.

 

 

Jest w sumie jedna osoba której należy się wielkie DZIĘKUJE - @@Missia :)

 

Tysiąc razy mówiłem Ci to prywatnie i powiem to też publicznie. Jesteś naprawdę cudowną i wspaniałą dziewczyna :*

 

Mimo swoich humorów i gorszych dni jesteś osobą dla której warto poświęcić każdą minutke swojego czasu :)

 

Po części to Ty otwarłaś mi oczy, za to też Ci dziękuje.

 

Mam nadzieję, że mimo niektórych sprzeczek będziesz już zawsze i będę mógł liczyć na Ciebie tak jak do tej pory :*

 

 

Administracjo kochana... Kutaxie, Braciszku, Dziku i cała cała reszto! Dziękuje za naprawde super zabawe na forum, na serwerach i na naszym tsie ;)

 

Napewno będę bardzo często zaglądał do Was i denerwował Was nadal :)

 

 

W sumie to dziękuje naprawdę każdemu, nawet tym wszystkim fałszywcom, baranom i debilom których jest tu dość sporo, Wy też troszkę mnie nauczyliście, zwłaszcza dystansu do siebie i tego, że są gorsi ode mnie :)

 

 

 

Tak w sumie mogę otwarcie powiedzieć, że wiem o 90% prób podpierdolenia mnie, robienia mi koło dupy... Nie wyszło? No cóż... Bardzo mi przykro :(

 

 

Hmmm no i tak właśnie, jedna prośba z mojej strony... Admin na DM... Chciałbym aby został... Myślę, ze na takie zaufanie sobie zapracowałem... Rang na forum nie chce żadnych, bo nie po to tu byłem :)

 

 

Ciesze się, że są ludzie którzy mnie nie zawiedli po tym jak się wstawiałem za Waszymi awansami. Oby tak dalej. a nie bedzie tutaj tak źle ;)

 

 

Jeśli ktoś jakieś nieprzyjemności z mojej strony tu otrzymał przepraszam... Traktuje innych tak, jak oni traktują mnie... Nie można wymagać szacunku do siebie jeśli się jest głąbem...

 

 

 

No tak i to chyba tyle.

 

 

Dziękuje jeszcze raz!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jedyną nieprzyjemnością z Twojej strony jaką otrzymałam to ten post, dałniaku.

 

Słabo Michaś, słabo, bo jesteś jednym z tych, dzięki którym to forum hula. Nie żegnamy się, bo wiadomo... brother from another mother ;)

 

 

 

Mam tylko nadzieję, że jak tu będziesz zaglądać, to cokolwiek zrobisz, a nie się będziesz opitalał jak zwykle :D :D

 

 

 

A tak serio, to powodzenia tam!

 

I dzięki za wszystko! :)

 

 

 

 

 

Martusia

 

 

 

P.S. Przyznaj, że już nie mogłeś wytrzymać tych pocisków w podaniach o goblina :>

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


baranom i debilom których jest tu dość sporo, Wy też troszkę mnie nauczyliście, zwłaszcza dystansu do siebie i tego, że są gorsi ode mnie :)

 

 

 

 

 

Dziękuję za pozdrowienia, wszystkie zakazy pisania na ts, naprawiony mikrofon i męki przy moim "komputerze". Jesteś dorosłym człowiekiem i na pewno sobie to przemyślałeś. Powodzenia i do usłyszenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jaka sprawa by nie była to zawsze w miarę szybko była załatwiana - dzięks, 3maj się, bez odbioru!

 

P.S Zakłady u Augusta już obstawione tak więc teraz czekamy  B)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No w końcu! 

 

 

 

A tak ten.

 

 

 

@ mam nadzieję, że jakiś kontakt pozostanie (w końcu komuś muszę truć dupsko). 

 

W jednych sprawach się zgadzaliśmy w innych może troszkę mniej, ale generalnie bardzo dobrze mi się z Tobą współpracowało. 

 

Do tego jesteś jedną z nielicznych osób, z którymi można się "potyrać", ale też normalnie porozmawiać. 

 

Trzymaj się mordo i z fartem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja się nie żegnam, dalej liczę na dobry kontakt z Tobą jak i pomoc przy moim nieogarnięci jak i przy serwerze bo wiadomo razem go trzymaliśmy i mam nadzieję, że dalej tak będzie. Wpadaj na ts do nas na Zebrania adminów aby się pośmiać i porozmawiać jak z ludźmi ;3 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam nadzieje Michalisko ze to pożegnanie to tylko taki większy urlop. Będzie mi brakowało nic nie robienia jak zawsze. Wiesz o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...