Skocz do zawartości
NeQ

[Moderator]NeQ

Rekomendowane odpowiedzi

 

1. Imię: Wiktor

2. Kontakt:Steam/gg

3. Lokalizacja:Mazury (okolice Kętrzyna/Pomorskie Gdańsk)

4. Czas, który poświęcasz dziennie na forum (około):4-6h różnie to bywa zaglądam systematycznie, bo lapka zawsze mam pod ręką. (chyba że nie ma gdzieś zasięgu)

5. Posty (min.650 sensownych): Brak

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Oczywiście pilnować porządku zostać stróżem forumowego prawa  :)

7. Dział, którym chciałbyś się zajmować na forum: Nie chciałbym się ograniczać jednak nie będzie problemu będę , pracował tam gdzie będę potrzebny.

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Myślę, że potrafię dogadać się z każdym no chyba, że ktoś jest totalnym taboretem.

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności:Nie widzę sensu denerwowania się przez coś, co jest w internecie, co do systematyczności nie mam problemu z wykonywaniem swoich zadań.

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: W sumie 2 (co do połowy nie jestem pewny czy na pewno dostałem je słusznie)

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]:Tak jak pisałem wyżej mam na imię Wiktor. Tak jak jest niżej jestem programistą amatorem (takie hobby/jak wirus to nie ja  :P)). Interesuję się wszelkiego rodzaju elektroniką. Kiedyś zdarzyło mi się grać w piłkę nożna w klubie, lecz musiałem zrezygnować z powodu ciągłego podróżowania Gdańsk-Mazury.Co tu mogę jeszcze dodać lubię jedno ślady jednak żadnego jeszcze nie posiadam zakochałem się w Kawasaki Ninja jednak dowiedziałem się, że podróżować nim można tylko po torze.W tym roku występował będę o zezwolenie na broń sportową (systematycznie uczęszczam na strzelnice)-tak najpierw sportową, ponieważ łatwiej otrzymać wtedy na broń bojową. Strzelałem z różnego rodzaju o różnym kalibru  :P. Myślę, że to tyle ode mnie.

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?):Jestem programistą amatorem więc zahaczyłem o technikę programowania PHP co do stanowiska miałem taką okazję, lecz na mniej rozbudowanym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tym podanie mnie zagioles xD

 

Na tak, jest parę powodów

 

-Wiek,

 

-Juz długi czas na sieci,

 

-Aktywny

 

-znany

 

Jedynie posty zawadzaja, a zalety można wymieniać, aż do następnych wakacji.

 

Takie moje zdanie :D

 

I sorka za ortografie, ale jestem na tele i pisze z funkcją to, czyli przewidywanie tekstu.

 

 

@edit

 

Jeszcze redaktor i grafik ci został do zgarnięcia, tak uprzedzam fakty, że się dostanie

 

 

@edit2

 

No i amxx supp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Posty - Nie spełniasz wymagań

Ortografia - Nie spełniasz wymagań

Interpunkcja - leży

Obsługa Skryptu - leży

Regulamin - leży

 

"Podanie ma być napisane sumiennie, bez żadnych błędów i z dobrą składnią."

 

"Nie spełnianie któregoś z powyższych punktów dyskwalifikuje

Cię z bycia Moderatorem na naszej sieci. Pisanie podania ze świadomością nie spełniania wszystkich kryteriów traktujemy jako łamanie zasad panujących na forum. Konsekwencją tego będzie przyznanie punktu ostrzeżeń."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety, ale NIE

 

 

 

- nie spełniasz wymagań

 

- nie masz zbyt dużego doświadczenia z IPB

 

 

 

PS. Żartowałem, oczywiście że tak. Nie ma lepszego kandydata na to stanowisko

 

 

 

+miły

 

+kulturalny

 

+IPB ogarnie

 

+wiek

 

+staż

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jestem na tak.

 

 

 

Odpowiedni wiek, długi staż na sieci, codziennie spędza wiele godzin na forum, angażuje się w rozwój serwera, znany i lubiany.

 

 

 

Nie spełnia wymagań?

 

 

 

Nie ma odpowiedniej ilości postów? A po co to potrzebne moderatorowi? To jest tylko po to, żeby pierwsza lepsza osoba nie składała podania... A NeQ wszyscy znają.

 

 

 

Nie radzi sobie w obsłudze skryptu? To się nauczy. Ja w tym żadnego problemu nie widzę.

 

 

 

Gościu jest sumienny i wiem, że sobie poradzi.

 

 

 

Masz moje TAK! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moderator powinien być w stanie poprawnie napisać zdanie. Ty tego nie potrafisz, więc automatycznie Cię to skreśla.

 

Jestem na nie. Może i jesteś znany, ale na posadę moderatora się nie nadajesz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TAK

 

Mimo ,że nie spełniasz wymagań z postami to jestem na TAK.

 

Jesteś osobą ogarniętą ,uczciwą ,rozmowną :)

 

Co do obsługi forum to szybko się nauczysz ,tak myśle gdyż jesteś osobą ogarniętą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie.

 

Nie spełniasz wymagań a wymagania to podstawa.

 

 

Postaw się w sytuacji osób, które ich nie spełniają a Ty po znajomości chcesz się wkręcić...

 

 

To nie jest fair wobec innych i sieci.

 

 

+ zaczynasz być łowcą rang. Odrzucone podanko na moda ts3 to na moda forum złożyłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak. Posty to tylko liczba, nie świadczy o zaufaniu a to u moderatora bardzo ważne. Neq wiele razy pomagał mi w ważnych sprawach i nigdy nie odmówił pomocy. 

 

 

 

 

Na nie 

 

-nie spełnia w pełni wymagań

 

- dopiero co pisałeś podanie na Mod'a ts3 nie  przyjeli to piszesz na  Mod'a forum  ? jak według mnie  to dziecinne nie sądzisz ?

 

 

ziomeczku nie sądzisz że składa bo chce pomóc? Dużo przebywa na ts jak i na forum więc się przyda. Na ts odrzucono jego podanie ze względu na małą ilość miejsc, jest pretendentem nr 1 w następnej rekrutacji.   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak.

 

-kultura,

 

-aktywność,

 

-posty to tylko liczba,

 

-znajomość IPB? Po co to moderatorowi. Macie dostęp do szablonów moderacyjnych, wyszukiwania po ip oraz notatek.

 

 

Reasumując jestem na Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Kristo nasz regulamin w wielu wypadkach jest bezsensowny i zbyt zapobiegawczy, na "przestrzeganie regulaminu" bym nie zwracał uwagi, każdy z rangami wyżej złamał go niemniej niż jeden raz.

 

 

 

NeQ ma fajne pomysły (kreatywność), jest komunikatywny i szybko łapie nowe rzeczy.

 

Powiedzmy, że jestem na tak, aczkolwiek ja bym znalazł dla Ciebie inne miejsce. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


szantażował mnie i powiedział ze mnie zbanuje gdzie się da ogólnie dobry chłopak gotuję mi obiadki ale są nie dobre wiec jestem na Nie brak postów i ortografia leży 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Utrzymaj aktywność, staraj się dalej, a przy następnej rekrutacji myślę, że zobaczymy się w jednolitych kolorach. Na tą chwilę jestem zmuszony odrzucić.

 

 

 

Zapraszam przy następnym naborze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...