Skocz do zawartości
HardeQ

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Pewna nieścisłość.

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to już kiedyś o tym wspominałem, lecz skoro jestem zainteresowany tym działem to wspomnę raz jeszcze.

 

Czy jest jakiś sens aby były dwie rangi do jednego działu, a mianowicie recenzent i redaktor do redakcji (podobnie z naczelnymi). Proponowałbym usunięcie recenzenta i dodanie redaktorowi praw do pisania w dziale "Recenzje".

 

 

 

Kiedy było duże zainteresowanie działem redakcji to miało jeszcze może jakiś minimalny sens, lecz w tym wypadku nie ma żadnego. Bezsensowny kolor, którego i tak nikt nie chce dzierżyć, a po prostu jak ktoś złoży podanie na redaktora to i w wolnej chwili będzie mógł puścić coś ala recenzję do działu za który również poniekąd będzie odpowiadać.

 

 

 

W końcu jakby nie patrzeć oryginalnie redaktor to redaktor i zajmuje (a raczej takie jest założenie i tak powinien) się każdym działem redakcji, a recenzent w tym wypadku to niepotrzebny dodatek.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Według mnie powinno być tak jak jest. Nie wszyscy redaktorzy dadzą sobię radę z tym obowiązkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wydaje mi się, że zlikwidowałoby to zbędny "kolorek" i dało jeszcze większe pole do popisu recenzentom i redaktorom. Ewentualnie w podaniu osoba aplikująca mogłaby napisać którą częścią redakcji chce się zajmować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Według mnie powinno być tak jak jest. Nie wszyscy redaktorzy dadzą sobię radę z tym obowiązkiem.

 

 

 

 

Jeśli nie poradzi sobie taka osoba z napisaniem kilkunastu linijek w formie recenzji (wedle prostych określonych zasad, których uczono - uwaga - w podstawówce) z dodaniem EWENTUALNIE jakiegoś obrazka tematycznego, to z czym taka osoba sobie poradzi? Poza tym redaktor miałby wolne pole, a mianowicie pole do popisu. Nikt mu nie narzuci co oraz kiedy ma wrzucić. Jeżeli skupi się powiedzmy na wywiadach to nikt mu nie wskaże palcem, że ma przerzucać się na recenzję.

 

Poza tym ideą tego tematu jest pozbycie się bezsensownych rang.

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Usunięto by recenzenta i nadano jego prawa redaktorowi, czyli stałoby się to co powinno być od samego początku. U góry pisałem, że w aktualnym stadium rozdzielenie tego na dwie rangi nie ma żadnego, najmniejszego sensu.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozwiązanie jest ok, recenzent na ogół nie jest potrzebny bo i tak mało się dzieje z tą rangą, myślę, że redaktor wystarczyłby w zupełności + połączyć dział "recenzji" do redaktora i kto miałby ochotę to by recenzował jakieś gry czy jakiekolwiek inne rzeczy, ostatnia recenzja była 28 kwietnia więc nie jest jakiś duży popęd na aktywność w tym dziale.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie to powinien być tylko redaktor i jego opiekun. Wtedy opiekun by wiedział kto w jego gronie nadaje się do jakiej roli i by je wyznaczył.. Jeden zajmowałby się redagowaniem, drugi recenzjami a trzeci FB. To nie jest forum humanistyczne, a podejście niektórych ludzi do redakcji mnie rozwala "Nie wszyscy redaktorzy dadzą sobię radę z tym obowiązkiem". Jeśli umie składać zdania, pisać i myśleć to czemu nie?

 

 

 

Grafik to obszerna ranga i posiada opiekuna. Zajmuje się sygnaturami, avatarami, tłami i innymi pierdołami. Nie jest w żaden sposób rozdzielona a mogła by być. Osobna ranga do każdego typu prac co wymieniłem. Brzmi bezsensownie? Dla mnie tak, niestety to samo mamy w redakcji. Jeden pisze recenzje, drugi wywiady, trzeci posty na FB a każdego z nich łączy jedna cecha, pasja do pisania czegoś ciekawego, tak samo jak grafików program graficzny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja też się zgadzam z moimi poprzednikami. Połączenie tych rang byłoby świetnym rozwiązaniem na panujące pustki w redakcji ;) Mam nadzieję że ten plan się ziści :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...