Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanko by Richard - no to próbujemy ;)

Rekomendowane odpowiedzi

 

1. Imię:  Michał

 

 

2. Kontakt: steam/pw

 

 

3. Lokalizacja: Okolice Torunia

 

 

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Na forum jestem praktycznie cały czas.

 

 

5. Posty (min.650 sensownych): Myślę , że jest ;)

 

 

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Przede wszystkim chciałbym pomagać użytkownikom naszego forum oraz dbać o porządek i kulturę .

 

 

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Może być nawet całe forum .   

 

 

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Jestem członkiem UBT więc myślę , że posiadam w końcu chodzi o to aby pomagać rozwiązać problemy użytkowników .

 

 

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Posiadam

 

 

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: 12 , z kilkoma ostrzeżeniami się nie zgadzam ale nie chce odkopywać starych brudów .

 

 

11. Coś o swojej osobie [10 zdań]: Tak jak już wspomniałem , mam na imię Michał. Ukończyłem 3 letnią szkołe zawodową i zawodu jestem cukiernikiem . Lubię piec ciasta na święta jak i inne rodzinne imprezy . Mogę powiedzieć ,że jestem pracowita i sumienną osoba . Moim małym hobby jest sport , lubię od czasu do czasu dla samego siebie pobiegać wieczorkiem lub z rana .

 

Jazda na rowerze również należy do ulubionych rzeczy zależ to od pogody na dworze i chęci bo czasami mi się po prostu nic nie chce . :D Tak jak każdy lubię wypić piwko wśród znajomych . Na imprezy raczej nie jeżdzę ponieważ nie lubię tłumów oraz tego całego pijanego bydła . Przygodę z cs'em zacząłem w wieku 10 lat z czasem się doświadczenie zdobywało . Staram się pomagać ludziom jak tylko potrafię za równo w wirtualnym jak i realnym świecie. Myślę , że to to tyle o mojej skromnej osobie . Pozdrawiam

 

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Funkcję M@ pełniłem na dwóch forach ale było bardzo dawno temu

 

Myślę ,że zakres obowiązków jest taki sam i trzeba swoją pracę wykonywać najlepiej jak się potrafi . Na forum się odnalazłem i myślę , że radzę sobie dosyć dobrze .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z góry przepraszam za szczerość, ale...

Jak dla mnie stanowisko moderatora nie jest przeznaczone dla Ciebie - @Richard. 11 warnów w przeszłości plus jak dla mnie dobrze pełnisz funkcję jako członek UBT i niech tak zostanie.

Panie Michale, jestem też skłonna zapytać - czy Pan przeczytał wymagania? Jednego nie spełniasz, a mianowicie staż na forum. Wymagane jest dziesięć, a Ty masz ledwo siedem.

Także na nie.

 

Pozdrawiam,

@Danke:*.

 

 

@@EDIT:

Zapomniałam dodać - Twoja interpunkcja jest bardzo kiepska -.-

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie nie spelniasz wymagan oraz nie widzę Cie w roli moderatora nie umiesz sie dogadać z innym nie umiesz pomagać innym z tego co zauwazylem  a te pisanie ze jestes w ubt i tam umiesz sie dogadac to wiesz..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No nie wiem.

 

Jesteś czasami bez humoru i tych warnów od groma.

 

 

 

/////////

 

No tak ;d

 

 

bo jestem dłużej na sieci ? I wisze co czytają inni ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napiszcie coś od siebie a nie powtarzacie wszystko po @Danke:*.

 

 

 

Lepiej abyś został w UBT. Bardziej widzę cię jako opiekun UBT :3

 

 

 

@Wandi a jak ty możesz sprawdzić ile on ma warnów? Tak jak pisałem pomyślcie aby napisac coś nowego a nie zrzynać wszystko od "@up"

 

 

 

Sorki ale nie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Richard, jestem na nie, ale nie z powodu wymagań.. Jestem na nie ponieważ moderator to za niska funkcja jak dla Ciebie. To jak podchodzisz ostatnio(od mniej więcej 2 tygodni) do ludzi którzy się odwołują jest dla mnie motywujące, wierzę że ubt to nie same

sukinsyny

tylko też ludzie. Nie piszesz jak inni to i to albo ban zostaje, starasz się wytłumaczyć, ba stworzyłeś własny szablon, który powinien być wykorzystywany przez całe ubt, więc jestem przeciwny byś został moderatorem, chciałbym byś dostał się na miejsce opiekuna UBT

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

Z góry przepraszam za szczerość, ale...

Jak dla mnie stanowisko moderatora nie jest przeznaczone dla Ciebie - @Richard. 11 warnów w przeszłości plus jak dla mnie dobrze pełnisz funkcję jako członek UBT i niech tak zostanie.

Panie Michale, jestem też skłonna zapytać - czy Pan przeczytał wymagania? Jednego nie spełniasz, a mianowicie staż na forum. Wymagane jest dziesięć, a Ty masz ledwo siedem.

Także na nie.

 

Pozdrawiam,

@Danke:*.

 

 

@@EDIT:

Zapomniałam dodać - Twoja interpunkcja jest bardzo kiepska -.-

 

 

 

 

Staż na forum to powinien być ostatni punkt wymagań który wchodzi w oczy, liczy się co zrobił przez te 7 miesięcy na forum, jak się z ludźmi dogaduje no i jaką opinią dysponuje wśród administracji i zwykłych użytkowników, w każdym miejscu jest taki czas, że "staż" pozostaje na ostatnim miejscu jeśli osoba pokazała więcej przez krótszy czas niż inni przez te 10 miesięcy które są wymagane do złożenia podania.

 

Może i ma problem z interpunkcją, lecz człowiek to nie robot idealny nie będzie a takową wiedzę o interpunkcji może nabyć, głupi nie jest ani nie ma mózgu na kłódkę, że już nic nie wejdzie.  Ale każdy ma swoje zdanie i swoje poglądy.

 

 

 

 

 

 

Na nie nie spelniasz wymagan oraz nie widzę Cie w roli moderatora nie umiesz sie dogadać z innym nie umiesz pomagać innym z tego co zauwazylem  a te pisanie ze jestes w ubt i tam umiesz sie dogadac to wiesz..

 

 

 

 

Te ostatnie zdanie " a te pisanie ze jestes w ubt i tam umiesz sie dogadac to wiesz.. " jest bez sensu, skoro tam potrafi się dogadać to i dogada się poza działem "Unban TEAM" przecież ten dział nie jest zamknięty pod kluczem ani to nie jest jakiś inny świat tego forum, albo jestem głupi albo nie zczaiłem twojej wypowiedzi w tym temacie, bo osobiście uważam, że twoja wypowiedź wniosła tylko to, jakbyś miał jakiś osobisty problem do Richard' a no ale co zrobisz jak nic nie zrobisz.

 

 

 

To teraz moje kilka słów na temat kandydatury Richard' a

 

 

 

Zdążyłem gostka poznać dość dobrze, praktycznie to jedyna osoba z którą mam jakiś tam stały kontakt odkąd jestem na tej serwerowni, więc mogę śmiało powiedzieć, że Richard ma charakter który nadaje się na pozycję "Moderator" ma swoje zdanie i co najważniejsze piszę co myśli bez jakiegoś koloryzowania, a moderator powinien być stanowczy bez jakichkolwiek bajek ani koloryzowania tekstów, bo to nie jest żadna jakaś "kolorowanka" do ludzi trzeba podchodzić z dystansem, szczerze, stanowczo no i co najważniejsze, nie bać się dawać własnych myśli, a Richard jest osobą co właśnie to posiada.

 

Tak jak Danke:* wspomniała, że nie spełnia jednego punktu wymogów a mianowicie, staż na forum... Myślę, że to jest drobnostka w tym, że Richard daję coś od siebie na funkcji "Admin Serwera" i jako "Członek Unban Team" jest aktywny, widać go "wszędzie" stara się pomagać użytkownikom na tyle ile jest w stanie pomóc, pomaga rozwiązywać jakieś tam problemy bądź małe modyfikacje propozycji dotyczących forum, więc tutaj macie dowód, że interesuje go rozwój sieci i pomoc dla innych.

 

Patrząc wstecz miał tam jakieś "warny" ale jak widać wszystko odrobione, myślę, że tamte warny nie były za jakiś "straszny" powód po którym możecie go skreślić z jakiekolwiek funkcji gdzie posiadanie warnów wyklucza osobę na dane stanowisko, powtórzę jeszcze raz, że człowiek to nie robot, człowiek idealny nie będzie, błędy to rzecz ludzka i nikt ich nie uniknie, nawet jak ktoś będzie ostrożny na 200% to i tak popełni błędy : )

 

 

 

Według mnie kandydat odpowiedni na to stanowisko, lecz również popieram to, żeby poszedł na "Opiekuna Unban Team"

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

Staż na forum to powinien być ostatni punkt wymagań który wchodzi w oczy, liczy się co zrobił przez te 7 miesięcy na forum, jak się z ludźmi dogaduje no i jaką opinią dysponuje wśród administracji i zwykłych użytkowników, w każdym miejscu jest taki czas, że "staż" pozostaje na ostatnim miejscu jeśli osoba pokazała więcej przez krótszy czas niż inni przez te 10 miesięcy które są wymagane do złożenia podania.

 

Może i ma problem z interpunkcją, lecz człowiek to nie robot idealny nie będzie a takową wiedzę o interpunkcji może nabyć, głupi nie jest ani nie ma mózgu na kłódkę, że już nic nie wejdzie.  Ale każdy ma swoje zdanie i swoje poglądy.

 

 

 

 

Na stanowisku Moderatora wymagana jest ortografia i interpunkcja na idealnym poziomie. Skoro nie nauczył się jej przez 15lat nauki w szkołach, to wątpię, żeby teraz się douczył tylko dla czegoś wirtualnego.

 

Jeżeli coś go wyklucza, to powinno to być respektowane. To tak samo jak wymagania na pilota myśliwca - wzrok musi być idealny, jak masz minimalną wadę, to jesteś wykluczany. Tutaj, jeżeli nie umiesz ortografii, to jesteś wykluczany z kręgu kandydatów na tę posadę.

 

Po to jest staż, żeby ludzie dali się poznać wszystkim, a to, że Ty go dobrze poznałeś, nie oznacza, że całe forum go dobrze zna.

 

Richard nie jest idealnym UBT, ale siedzi często, co się ceni.

 

 

 

Moim zdaniem nie nadajesz się jednak na rolę, ponieważ według mnie Moderator powinien być osobą, której nie da się wyprowadzić z równowagi, jak i posiadać umiejętności wymienione wyżej + wymagania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na stanowisku Moderatora wymagana jest ortografia i interpunkcja na idealnym poziomie. Skoro nie nauczył się jej przez 15lat nauki w szkołach, to wątpię, żeby teraz się douczył tylko dla czegoś wirtualnego.

 

Jeżeli coś go wyklucza, to powinno to być respektowane. To tak samo jak wymagania na pilota myśliwca - wzrok musi być idealny, jak masz minimalną wadę, to jesteś wykluczany.

 

 

 

 

Ale Ty nie porównuj rzeczywistości do internetu to zupełnie inny świat i to porównanie jest zbyt przesadzone, nie wiem gdzie Ty żyjesz i jak żyjesz w internecie ale widzę, że bardzo internet wszedł w twoje życie skoro takie porównania co do " wymagań na pilota myśliwca" porównujesz do tego, że ma problemy z interpunkcją, nie wnikam jak Ty odbierasz internet i raczej wole nie wiedzieć.

 

Myślisz, że wszyscy stąd ze szkoły są wyuczeni ortografii i interpunkcji? większość uczy się przez życie i też przez internet coś doszlifują, szkoła to nie twierdza nauki jaką myślisz, że jest : )

 

Już tutaj nie będę nabijał postów, chciałem tylko sprostować kolejną wypowiedź za przeproszeniem " z tyłka"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ale Ty nie porównuj rzeczywistości do internetu to zupełnie inny świat i to porównanie jest zbyt przesadzone, nie wiem gdzie Ty żyjesz i jak żyjesz w internecie ale widzę, że bardzo internet wszedł w twoje życie skoro takie porównania co do " wymagań na pilota myśliwca" porównujesz do tego, że ma problemy z interpunkcją, nie wnikam jak Ty odbierasz internet i raczej wole nie wiedzieć.

 

Myślisz, że wszyscy stąd ze szkoły są wyuczeni ortografii i interpunkcji? większość uczy się przez życie i też przez internet coś doszlifują, szkoła to nie twierdza nauki jaką myślisz, że jest : )

 

Już tutaj nie będę nabijał postów, chciałem tylko sprostować kolejną wypowiedź za przeproszeniem " z tyłka"

 

 

Akurat tutaj bym się nie zgodził. Owszem, człowiek cały czas się uczy ale dobrej interpunkcji można się wyuczyć koło 12-14 roku życia (najpóźniej, później się tylko to szlifuje). Niepoprawna interpunkcja/ortogtafia to tak jakbyś miał wadę wymowy np. seplenił czy nie wymawiał litery "r". Niby mówisz to samo co inni ale jako lektora nikt Cię nie zatrudni. 

 

 

 

Ogólnie do Richarda nic nie mam, w sumie z nim mam pozytywne doświadczenia bo jak zawitałem tutaj to chyba jako pierwszy otwarcie ze mną rozmawiał na shoutboxie. Jako UBT sprawuje się dobrze wg. mnie (pomijając pewne rzeczy, które rażą ale dotyczy to zasad a nie konkretnych osób), jak jest demo do obejrzenia to je oceni (dzięki Czarna :D). Mógłby na forum pomóc i przy okazji sam się czegoś nauczyć, dlatego byłbym za okresem próbnym dla niego. Czasem rzucenie na głęboką wodę potrafi zwrócić się dwukrotnie na +. Ale pisownia do nadgonienia w trybie natychmiastowym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Akurat tutaj bym się nie zgodził. Owszem, człowiek cały czas się uczy ale dobrej interpunkcji można się wyuczyć koło 12-14 roku życia (najpóźniej, później się tylko to szlifuje). Niepoprawna interpunkcja/ortogtafia to tak jakbyś miał wadę wymowy np. seplenił czy nie wymawiał litery "r". Niby mówisz to samo co inni ale jako lektora nikt Cię nie zatrudni. 

 

 

 

 

Pisałem ogólnie, tutaj chodzi praktycznie o szlif jego interpunkcji bo jako tako posiada interpunkcję, ogólnie temat rzeka bo znam przypadek gdzie w wieku 18 lat pewna osoba nauczyła się interpunkcji jak i poprawnej ortografii, więc tutaj możemy wymieniać się "doświadczeniami" na ten temat.

 

Człowiek może się nauczyć ortografii czy interpunkcji gdy skończy te 12-14 lat, człowiek nie ma ograniczenia wchłaniania nauki tylko z wiekiem przychodzi to ciężej ( później ) : ) osobiście dziwne macie wnioski, porównania, nie każdy jest tak ograniczony jak myślicie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Pisałem ogólnie, tutaj chodzi praktycznie o szlif jego interpunkcji bo jako tako posiada interpunkcję, ogólnie temat rzeka bo znam przypadek gdzie w wieku 18 lat pewna osoba nauczyła się interpunkcji jak i poprawnej ortografii, więc tutaj możemy wymieniać się "doświadczeniami" na ten temat.

 

Człowiek może się nauczyć ortografii czy interpunkcji gdy skończy te 12-14 lat, człowiek nie ma ograniczenia wchłaniania nauki tylko z wiekiem przychodzi to ciężej ( później ) : ) osobiście dziwne macie wnioski, porównania, nie każdy jest tak ograniczony jak myślicie.

 

 

Internet jest moim życiem, jestem online 24/7/4/12, więc żyję tylko internetem, a jednak umiem poprawnie pisać po Polsku. Porównanie do pilota jest jak każde inne porównanie, tak samo ktoś mógłby się czepiać przysłowia na temat wróbla w garści, a jednak tego nie robią, tylko Ty masz z tym problem, bo próbujesz na siłę bronić swojego kolegi, który DeFacto nie spełnia wymagań(a po coś one zostały ustalone, żeby się do nich stosować i była wstępna selekcja ludzi na to stanowisko.

 

Skoro nie umie ortografii, to niech się nauczy, a potem składa podania.

 

Przy okazji może nauczyć się też czytać, bo z premedytacją składa podanie nie spełniając wymagań za co powinien dostać kolejny punkt ostrzeżeń.

 

"Nie spełnianie któregoś z powyższych punktów dyskwalifikuje Cię z bycia Moderatorem na naszej sieci. Pisanie podania ze świadomością nie spełniania wszystkich kryteriów traktujemy jako łamanie zasad panujących na forum. Konsekwencją tego będzie przyznanie punktu ostrzeżeń."

 

Więc bronienie go na siłę pogrąża także Ciebie, bo nie masz w tym przypadku racji, że należy mu się szansa, a w trakcie będzie uczył się ortografii. I kolejne porównanie z "reala": Tak samo jakby ludzie dostawali prawo jazdy od ręki, a potem chodzili uczyć się do Nauki Jazdy :)

 

 

 

 

 

 

 

@Procentowy

 

 

 

Czyli podanie służy tylko temu, żeby napisać "tak"/"nie" ?

 

Skoro mam jakieś zastrzeżenia do kandydata, to je tutaj zamieszczam, a jeżeli ktoś uważa inaczej, to odpowiada na moje argumenty. 

 

Jeżeli uważasz wymianę zdań na temat kandydata za odwalanie, to już zupełnie straciłem wiarę w Ciebie :)

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA... Zapomniałem, że i tak Nasze głosy się nie liczą, a piszemy tutaj tylko dlatego, ponieważ "nabijamy sobie posty gdzie tylko się da", a decyzję podejmiesz nie po tym co osoba może wnieść do Moderacji forum, a po tym jak bardzo wejdzie Wam w tyłek. 

 

Po co to całe ściemnianie z podaniami i wypowiedziami ludzi, jak i tak Naszych głosów nie bierzecie pod uwagę? Zamykajcie podania od razu, tak jak podania UBT i nie będzie tak jak w Naszym pięknym kraju, że mamy złudny obraz, że mamy wpływ tutaj na cokolwiek?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dużo siedzi ogarnia o co kaman ma własne pomysły jak sobie bądź innym ułatwić pracę odemnie TAK

 

 

 

Panowie chcialbym przypomniec ze jest to podanie nie forum dyskusyjne wyraziliście swoje opinie na tak albo nie wiec dyskusje przeniescie na PW :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.

 

Jak najbardziej na tak, dużo przebywa, bezkonfliktowy, w przeszłości dostawał warny za byle co od Was, więc nie wiem dlaczego to bierzecie pod uwagę. Prawo nie działa wstecz co? ^.^ 

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ahhh no to i ja coś dodam.

 

Jestem na tak.

 

Chłopak ma podejście, do graczy, umie pogadać i się dogadać.

 

Jako ubt stara się wyjaśnić i pomóc.

 

Nie robi to chaotycznie jego posty są poukładane.

 

Fakt, że czasem mu się rz z ż pomyli czy coś... Każdemu się zdarza.

 

 

Wy dajcie mu moda a my zrzucimy sie na słownik i go podszkolimy :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Staż na forum, jak również problemy z interpunkcją nie powinny Richarda od razu dyskwalifikować w ubieganiu się o funkcję moderatora forum. Nie raz na pewne stanowiska były przyjmowane osoby, które w całości nie spełniały wymagań i jakoś sobie dawały radę, tym bardziej, że Richard nie jest pierwszą lepszą osobą, która złożyła podanie. Swoim zaangażowaniem w pełnieniu funkcji administratora, jak również członka UBT pokazał, że jest wartościowym członkiem społeczności Multi-Head.pl i moim zdaniem należy mu dać szansę jako moderatora forum, a nie kierować się prywatnymi animozjami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak. 

 

Chłopak ma "to coś" w sobie, jest ogarnięty i mimo tego że jego interpunkcja jest na niskim poziomie, jestem w stanie dać mu pozytywną ocene. Chciałabym żeby ktoś nowy zajął to stanowisko, a nie przyjął tą rangę i zaraz odszedł albo słabo wywiązywał się z tych obowiązków. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...