Skocz do zawartości
tetra

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> tetra xxl was zje

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Kacper

2. Kontakt: Steam, forum

3. Lokalizacja: Elbląg

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): 1h-2h 

5. Posty (min.650 sensownych):

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Pomóc przestrzegać regulaminu, nowe poradniki,instrukcje, działy

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Co mi wyznaczycie,to biorę.

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Myślę że przez tak długi okres nauczyłem się to robić doskonale.

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Jak najbardziej 

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: 0

11. Coś o swojej osobie [10 zdań]: Jestem na sieci kawał czasu. Starałem się już kiedyś o ta posadę,lecz nie wyszło wiec dziś podejmuje kolejna probe. Ostatnio nie było mnie widać na forum,grze miałem przymusowa przerwę.Mam życie poza cs'em. Byłem na emigracji w Holandii,zarabiałem pieniążki. Teraz wróciłem i mam sporo wolnego czasu.Nigdy nikogo nie zawiodłem, swoje funkcje pełniłem odpowiedzialnie. Dlatego staram się o moderatora.

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Byłem. Myślę że bez problemu to ogarnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiedzieli co wiedzieli.

 

Tetra to również osoba, która od bardzo dawna działa na sieci (z malutką przerwą).

 

Jest kompetentny, spełnia wymagania.

 

 

 

Co wam nie pasuje w godzinie-dwóch dziennie na forum? Przecież to oczywiste, że jest to rozłożone na różne części dnia. Podpowiem wam, że większość kolorowych tyle siedzi i nikt nigdy z tym nie miał problemu, ponieważ to czas, który w zupełności wystarcza by "przeczyścić forum" lub dorzucić jakiegoś warna.

 

 

 

Co do małej ilości wypowiedzi. A gdzie ma się wypowiadać, jeżeli większość działów aktualnie nie jest dla niego? Absurdalnie zwykły użytkownik może wypowiadać się tylko w offtopie, counter-strike (dział) i sprawach związanych z forum + ew. dział servera na którym gra. Jeżeli otrzymałby rangę na pewno ilość wypowiedzi poszerzyła się o nawet do dziesięciu postów dziennie (a jakby sytuacja wymagała to pewnie i więcej). Podpowiem, że wiem to z autopsji.

 

 

 

Łatwo przeczytać to co stwierdziła osoba wyżej i ubrać to samo w inne słowa ale widać, że troszeczkę ciężej przemyśleć swoją wypowiedź.

 

 

 

Jestem na tak, uzasadniłem wszystko wyżej. Poza tym niewielu jest takich co w ogóle może pokusić się o złożenie podania. :)

 

Powodzenia Tetra ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jestem na Tak. Tetra jest na sieci od dawna, spójrzcie na teraźniejszych modow . Siedzą na forum po 2 godziny, ale tak jak napisal Krystian ten czas w zupełności wystarcza. Kandydatów jest nie wielu i nie wielu zasługuje na te posadę.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podzielam zdanie oraz .

 

 

Uważam, że tetra jest dobrym kandydatem. Spełnia wymagania, jest u nas dość długo, posiadał różne funkcję np UBT. Tak więc reasumując masz moje TAK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze nie - masz 666 postów, więc jesteś ziomkiem szatana, więc spadaj stąd :(

 

Po drugie nie - tak naprawdę, to zniknąłeś bez żadnego info, a nie wierzę, że dostałeś "propozycję" wyjazdu wieczorem i rano już byłeś w Holandii, co słabo o Tobie świadczy.

 

Po trzecie nie - dopiero co wróciłeś i masz zerową aktywność, praktycznie tylko "starzy" Cię znają.

 

Po pierwsze tak - dobrze sprawowałeś funkcję UBT, jednak nie wiemy jakbyś sobie teraz poradził z Moderatorem.

 

 

 

Obecnie jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tą chwilę Twoje podanie nie przekonuje mnie ze względu na zbyt słabą aktywność i małe zaangażowanie .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Popraw aktywność, bo jak sam napisałeś miałeś przerwę, która była dość długa. Przez dłuższy czas na forum Cię nie widziałem. ;)

 

 

 

Zapraszam przy następnym naborze. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z Super Moderatorem lub Administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...