Skocz do zawartości
Knopa

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Nadszedł czas na mnie.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema !

 

W dniu dzisiejszym rezygnuje ze wszystkich powierzonych mi rang, dziękuje za zaufanie. Nie mam już czasu i chęci do grania tu praktyki tu nauka tu ładna pogoda = wychodzenie na plac ;)

 

Na pewno dużo się nauczyłem na MH nabrałem doświadczenia i jeszcze raz dziękuje za ten mile spędzony czas z wami. Nad tą decyzją myślałem sporo czasu ale sądzę, że jest ona właściwa. Osób nie będę wymieniał bo jest ich dużo z którymi się da pośmiać, pogadać i powygłupiać ;) wiedzą, że darze ich sympatią  :spiteful: Nerwów sobie napsułem dużo, starałem się nie wiem jak wypadłem ale to już nie mi oceniać. Na ts'a jak i serwery będę sporadycznie wbijał bo multi gówno jest INO jedne :D Może kiedyś znów mnie natchnie do grania. 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam @knoppcio 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ooo nie.. Nie wierze. Najlepsza osoba, z którą mogłem tak gadać.. Wiele osób jest. Ale ta jest szczególna.. No nieeeee !!!  :papapa:  :papapa:  :papapa: Wracaj do nas szybko rudziutki Ty i dawaj w haxballa pogramy ! :( Będzie nam Ciebie na pewno brakować. Nie tylko na JB, ale i wszędzie. Powodzenia w życiu  :kibic:  :salut:  :papapa:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo szkoda przyjacielu ale nie ma co trzymać Cie tu na siłę bo każdy z administracji chce dla innych jak najlepiej a to jest dobry wybór ;) Nigdy się na Tobie nie zawiedliśmy, wspaniale utrzymywałeś serwer i myślę, że bez Ciebie za kilka dni z JB powstanie inny gdyż upadnie :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...