Skocz do zawartości
HardeQ

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> [Redaktor] Pora na zmiany.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Krystian

 

Wiek: Dwa miesiące do 16. (20 czerwiec)

 

Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: Steam: HardeQ. gg - nie korzystam, uruchomię ew. na potrzebę wywiadów bądź rozmów organizacyjnych.

 

Staż na forum: Ponad 3 lata.

 

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Byłem już wcześniej tutaj redaktorem, zostałem wybrany redaktorem roku 2013. :)

 

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: s@, dwukrotnie moderator, ubteam, redaktor, admin cod 200, cod 400, dd2+dm.

 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Bardzo ciężko mi samemu siebie ocenić, lecz jestem pewien, że większość osób z sieci mnie zna i wie czy stosuję się do zasad poprawnej polszczyzny.

 

Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Tyle ile będę potrzebował aby wykonywać normalną pracę redaktora + wdrożyć moje pomysły dotyczące tego działu.

 

Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie):

 

 

 

 

 

 

Insider' to jedna z niewielu osób, które pamiętają początki tej sieci. Mimo, że niewiele osób go zna ten jest tu z nami bardzo długo. Miłośnik motocykli, redaktor fanpage Multi-Head na facebooku, człowiek, którego celem jest w przyszłości awansowanie na Moderatora naszego forum. Zapraszam do wywiadu, w którym trochę bardziej poznacie jednego z naszych stałych użytkowników:

 

 

 

 

Redaktor: Witam, nazywam się Krystian. Wyraziłeś zgodę udzielić mi wywiadu, możemy zaczynać?

 

Insider': Oczywiście! Jestem gotowy!

 

Redaktor: Mimo twojego dość sporego stażu na sieci niewiele osób cokolwiek o Tobie wie, czy mógłbyś się krótko przedstawić?

 

Insider': Mam na imię Jakub i mam osiemnaście lat. Na sieć wróciłem po sporej przerwie. Powróciłem na sieć, ponieważ od m-h nie da się odejść.

 

Redaktor: Jakubie, pytanie dotyczące sieci. Gdybyś mógł zmienić jedną rzecz na Multi-head, co to by było?

 

Insider': Według mnie to spora "czystka" wśród osób z rangami nie wywiązującymi się ze swoich zadań. Niektórzy też na za dużo sobie pozwalają. Kolejną rzeczą jest powrót na stanowisko 555 dni.

 

Redaktor: Rozumiem, kolejne pytanie dotyczące sieci, a raczej osób, które ją tworzą. Kto twoim zdaniem zasługuje na miano najjaśniejszych postaci na multi-head? Możesz wymienić parę osób.

 

Insider': Przede wszystkim nasz były h@ consecuente. Jest to osoba, dzięki której na sieci panował porządek i nie aż tyle nieporozumień. Kolejną osobą jest 555 dni. Wielki człowiek, dzięki niemu nasza sieć odżyła, doszło wielu graczy, a kontakt z nim był sama przyjemnością.

 

Redaktor: Aby nie być monotematycznym chciałbym zadać Ci teraz parę bardziej prywatnych pytań, by nasi kochany użytkownicy mogli Cię lepiej poznać. Jakie są twoje aspiracje na przyszłość? Masz jakieś konkretne ambicje dotyczące przyszłej/nowej pracy, jakieś plany rodzinne?

 

Insider': Kontynuuję rodzinny biznes. Pomagam rodzicom w ogarnianiu spraw. Mam konkretne plany, a moją pasją są samochody i motocykle. Na pewno otworze warsztat i będę mechanikiem. Jest to moje marzenie do którego dążę i nie poddaje się. Mimo, że nie jest to jakaś wybitna praca za biurkiem to bycie usmarowanym w benzynie i oleju daje mi ogromną przyjemność. :D Co do planów rodzinnych to na razie ich nie ma. Jest dziewczyna, ale to jeszcze za wcześnie, aby podejmować takie decyzje.

 

Redaktor: Rozumiem, swego czasu wyjechałeś okresowo za granicę. W jakim celu?

 

Insider': Celem było przypilnowanie biznesu, gdyż otworzyliśmy nową filię, a nie mieliśmy jeszcze odpowiedniej osoby na to stanowisko. Przy okazji trochę pozwiedzałem, ale Nowy York mnie nie zachwycił.

 

Redaktor: Wiadomo, wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. Czym zajmuje się wasza rodzinna firma?

 

Insider': Architektura, projektowanie i ogólne doradztwo oraz pośredniczymy między krajowymi firmami, a zagranicznymi odbiorcami. Fajny, ciekawy biznes, można poznać trochę świata i przeciwstawić się różnym wymaganiom i wyzwaniom czekającym w tej branży.

 

Redaktor: Rozumiem, odbiegając już od firmy. Masz jakieś motto lub motyw, którym kierujesz się w życiu?

 

Insider': Raczej nie. Najważniejsze jest to aby się nie poddawać i dążyć wytrwale do celu. Jest to najlepsza recepta na spełnienie marzeń. Chcesz coś mieć to musisz na to zapracować.

 

Redaktor: To właśnie jest motyw/cel życiowy. Zadam ci to samo pytanie, które zadałem Michałowi (EvO) podczas jego kolejki na Q&A. Wolisz ranić czy być ranionym? Wziąłbyś na siebie całą odpowiedzialność za coś co Ciebie nie dotyczy tylko aby zdjąć to brzemię z barków innej osoby?

 

Insider': No i to niestety jest moja słaba cecha. Często biorę coś na siebie nie myśląc o konsekwencjach. Często robiłem tak w szkole aby ratować dupska kolegom, którzy mieli podbramkowe sytuacje. Taki już jestem i tyle. Ranić się nie daje bo zawsze walczę o swoje, ale ranić kogoś nie umiem.

 

Redaktor: Rozumiem, przejdźmy do kolejnego pytania, a raczej mojego ulubionego cytatu. "Wszystkie nieszczęścia biorą się z nieudolności jednostki". Jak zapatrujesz się na to powiedzenie, zgadzasz się z nim, czy nie bardzo?

 

Insider': Zgadzam się w tym w 100%, ale rozpisywał się nie będę. Spójrzmy np na władze naszego państwa. Śmiech na sali i tyle w tym temacie.

 

Redaktor: Dobra, aby nie kraść Ci zbyt dużo czasu przejdźmy do końcowego pytania. Czy jest coś czym chciałbyś się z nami podzielić? Jakieś konkretne pozdrowienia?

 

Insider': Podzielić raczej nie, ale pozdrowić tak. Pozdrowienia kieruje w stronę EvO oraz Procka i oczywiście Ciebie. Jesteście osobami bez których moje życie na tej sieci nie byłoby takie samo. :D

 

Redaktor: Dziękuje serdecznie za czas poświęcony w trakcie udzielania mi wywiadu. Miłego dnia życzę.

 

Insider': Również dziękuję, miłego dnia.

 

 

 

 

//Jest to wywiad pokazowy.

 

 

 

 

#1. Pytanie dotyczące działu redakcji - jeżeli chciałbym się zająć całym działem to muszę składać dwa podania na dwie funkcje? Dlaczego redaktor nie mógłby się zajmować tym czym redaktor się też zajmuje w swojej pracy czyli recenzjami? Wyrażam chęć dołożenia swojej cegiełki w rozbudzeniu tego działu, oznacza to, że muszę składać podanie aby dostać tylko kolejny kolor?

 

 

 

#2. Mam parę nowych pomysłów jak poprowadzić ten dział, jeżeli podanie zostanie przyjęte to w pewnym stopniu postaram się je pomału wdrażać.

 

 

 

#3. Redakcja to aktualnie jeden z niewielu działów, który obserwuję, więc logiczne, że w jakiś sposób zależy mi aby dalej się rozwijał.

 

 

 

#4. Jako redaktor chciałbym udowodnić, że wywiady to nie jedyne do czego ogranicza się ta funkcja (pomijając gazetki, które prowadzi @Procentowy. Pokazać, że można robić coś więcej i, że to wcale nie takie nudne czy monotematyczne.

 

 

 

#5. Moje stare wywiady (jako przykład):

 

 

 

1) http://multi-head.pl/topic/15588-zamkni%C4%99tyspontaniczny-wywiad-z-lovonanym/

 

2) http://multi-head.pl/topic/15345-wywiad-z-pozdro-600-wersja-hq/

 

3) http://multi-head.pl/topic/15552-lu%C5%BAny-wywiad-z-udzia%C5%82em-darkczechax/

 

4) http://multi-head.pl/topic/15977-wywiad-z/

 

5) http://multi-head.pl/topic/15401-wywiad-z-rastamanem/

 

 

 

Dodatkowo gwarantuję, że przez te dwa lata na pewno nastąpił jakiś progress, zapewniam też, że nowe wywiady (+ inne moje myślę dość ciekawe pomysły dotyczące działu) będą po prostu dłuższe i lepsze do czytania. Jest jeszcze jeden wywiad stworzony przeze mnie na forum, znajduje się w podaniu sprzed 2 lat na tą samą funkcję.

 

 

 

#6. Wywiady, w których to ja odpowiadałem na pytania (aby można było sprawdzić moje pojęcie gramatyczne, stylistyczne etc.)

 

 

 

1) http://multi-head.pl/topic/40354-chwilo-wywiad-1-barcelona-real-wawrzyniak-lu%C5%BAna-rozmowa-z-hq-o-pi%C5%82ce/

 

2) http://multi-head.pl/topic/28481-najwi%C4%99kszy-troll-multi-head/

 

 

 

#7. Zapewniam, że na samym kolorze mi nie zależy. Nie widzę aktualnie siebie po prostu na żadnej innej posadzie na forum, a prócz zabawy na shoutboxie myślę, że mogę się na coś przydać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko Redaktora. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...