Skocz do zawartości
heaVeN.

Czas na mnie. :/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W dniu dzisiejszym, jak widzicie. Odchodzę z sieci. Oczywiście nie na stałe. Chcę sobie zrobić po prostu przerwę od tego wszystkiego. Mniej mi się chce już grać, jakoś nie ciągnie mnie do grania, ani nic z tych rzeczy. Na wakacje, albo szybciej może wrócę, bo serwery tak długo na mnie nie będą czekać. :nynek: Gdy znów mnie nakłoni, żebym odpalił 1.6 i wio do grania, wrócę na najlepszą sieć. Będę wchodził czasami na ts'a, pogadać, utrzymać kontakt z pewnymi osobami. Poznałem tutaj świetnych ludzi, z poczuciem humoru i z dużą pomocą. Dziękuje wszystkim za zaakceptowanie mojego młodego wieku. Także dziękuje za danie mi szansy przy różnych funkcjach na forum i serwerach. Nie zmieniajcie się, bo gdy to zrobicie, to będzie Wasz największy minus. Będę grał od czasu do czasu na serwerach, także możecie mnie jeszcze zobaczyć. Proszę o zabranie powierzonych mi rang i dziękuje za danie mi szansy.

 

 

@@Malu, dziękuje za pomoc, którą mi oferowałeś zawsze, gdy miałem jakąś sprawę. Chociażby przy 4funie, który chciałem, żeby był. :)

 

 

@@EvO, także Tobie dziękuje za pomoc, za szansę przy AMXX SUPPORT, jak się dobrze ułoży, może jeszcze kiedyś wrócę do tej rangi, jak będę miał zapał. :)

 

 

@@knoppcio, dzięki za wszelką pomoc i widzimy się na hooligansie. :fullcap: :D

 

 

@, wróciłeś na sieć, a już wszędzie Cie pełno, trzymaj tak dalej, życzę Ci powodzenia i żebyś tak trzymał, bo zmierzasz w dobrą drogę. :)

 

 

@@Missia, @@Master, @SQUNFUN, dzięki Wam za pomoc na ts'ie jak również i w cs'ie. Trzymajcie tak dalej. :)

 

 

@@Maajkeel, bocie, nie zmieniaj się, bo dostaniesz głęboki pojazd na ts'ie jak wrócę. ^^ :give_rose: :D

 

 

@@Gustaw99, Ty także się nie zmieniaj, bo jesteś jedyny w swoim rodzaju. :D Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (wiesz kto ma parkinsona) :D

 

 

@, czekają nas mecze w go, więc ćwicz, bo nadal jesteś botem. :D

 

 

@@aquax, także dziękuje za pomoc i dzięki, że wytrzymałeś taki spam z mojej strony na Steamie. Życzę Ci także, żebyś jak najlepiej rozwijał swoje sieci.

 

 

@@WujekSasza, widzimy się na ustaweczkach na hooligansie jak Ci gra pójdzie, raczej nadal będziemy trzymać kontakt. :D

 

 

@@v1r00z, dzięki botku za pomoc i za fragi na dd2#2, hehe. Widzimy się na celowniku. ;)

 

 

 

@@Karina ^^, także dzięki za wchodzenie rano na ts'a i umilanie mi czasu, za wszystkie bunty na JB i mix'y w go. ;)

 

 

@@LudzieCygana, tutaj nie mam raczej nic dużo pisać, nie zmieniaj się i nie rage'uj tak jak ktoś Cie zabije w go, hehe. Powodzenia. :)

 

 

 

@, odkąd Cie pamiętam jak się poznaliśmy, to nic się nie zmieniłeś, tak trzymaj. Powodzenia loczku. :)

 

 

 

@@Sebakiller, życzę Tobie, żeby Twój serwer, który masz z bratem, był zabawą dla Was i żeby był najlepszym ZM w Polsce (oczywiście już jest :P)

 

 

 

@Guyver, także dziękuje za pomoc i życzę Tobie dobrego rozwoju serwera. :)

 

 

 

Oczywiście nie wymieniłem wszystkich, bo by było ich naprawdę dużo, dziękuje za daną mi szansę.

 

 

Pozdrawiam. :hi:

 

 

 

 

 

EDIT: Oczywiście będę wchodził jeszcze na forum i czasami na serwery.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...