Skocz do zawartości
Cthulhu2

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Cthulhululu ^^

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Daniel 

 

2. Kontakt: Steam (Cthulhu) oraz PW.

 

3. Lokalizacja: Leicester

 

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: 0

 

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Forum mam ciągle otwarte, co jakiś czas zaglądam, co w trawie piszczy :P

 

6. Posty (min.250 sensownych): 250 "sensownych" gdzieś się znajdzie

 

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Pomóc w oczyszczaniu forum, dalej dodawać tagi do starych i nowych tematów, pilnować by Livo i inni nie przeklinali wszędzie gdzie popadnie.

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Organizacja, Informacja, Grafika, Redakcja, Off-topic.. może któreś z tych.

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Umiejętności są.

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Jest.

 

11. Coś o sobie: Posłużę się tym wywiadem http://multi-head.pl/topic/40489-poznajmy-cthulhu/

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Tak byłem kiedyś moderatorem, przez jeden cały dzień! Rano go dostałem, a wieczorem został mi podmieniony na rangę Zbanowany :). Dzięki Augustowi udało mi się wrócić na forum. Ale to już nie było to samo. Pierwszą styczność z IPB miałem dopiero tutaj. A jak mi z tym szło.. nie mi oceniać. Są rzeczy do których, nigdy bym nie doszedł bez N-tego, który wszędzie mnie kierował jak nawigacja ^^

 

13. Obowiązkowe mikro: Mam

 

 

 

// Niema się co sugerować adminem technicznym, to było coś innego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety jestem ma tak Ogarnia byl admem tech i nawet niezle mu to wychodzilo wow pomocny ciapek smiechowy wiesniak

 

\

 

ja nie przeklinam parówko :/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej jestem na tak, kulululu pozytywna osoba.

 

Miły, ogarnięty, wydaje się bezkompromisowy (czyli idealna cecha na tą pozycję). Dodatkowo robił dość dużo rzeczy na forum, więc wiadomo, że jest solidną osobą.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie to właśnie Cthulhu

jest faworytem na M@ ze wszystkich podań , które są . Myślę że każdy docenia jego pracę jako Admin Techniczny .

 

Poza tym ma fajnie poczucie humoru jest bardzo pomocny można walić do niego jak w dym , spośród wszystkich osób składających podanie myślę że ma największe doświadczenie i taka osoba na tym stanowisku myślę , że jest potrzebna . ;)

 

 

 

Ode mnie wielkie TAK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak. Wywiązuje się ze swoich obowiązków, ma spory wkład w tą sieć, ogarnia wszystko co trzeba, jest bardzo pomocny, jeśli zostanie powierzone mu zadanie, stara się je wykonać jak tylko potrafi. Siedział po nocach jak coś się zepsuło na forum, do momentu, kiedy tego nie naprawił. Jest bardzo odpowiedzialną i dojrzałą osobą, myślę, że zasługuje na tą funkcję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z Super Moderatorem lub Administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...