Skocz do zawartości
Kristo

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> [Moderator] Kristo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Robert

 

 

2. Kontakt: Steam: Kristo >> Multi-Head.pl  | GG: 52720599

 

 

3. Lokalizacja: Pilzno (Podkarpacie)

 

 

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: Od dwóch do czterech godzin dziennie.

 

 

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Od czterech do sześciu godzin dziennie.

 

 

6. Posty (min.250 sensownych): Posiadam.

 

 

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Pomagać nowym użytkownikom, pilnować aby każdy przestrzegał regulaminu forum.

 

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Organizacja.

 

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Oczywiście posiadam tą cechę.

 

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Na forum zawsze jestem cierpliwy, powierzone jak dotychczas mi obowiązki wykonuje należycie.

 

 

11. Coś o sobie: Mam na imię Robert, uczęszczam do klasy trzeciej gimnazjum, uwielbiam grać w Piłkę Nożną oraz w cs'a, jaki też nie pogardzę siatkówką ;)).

 

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Radzę sobie bardzo dobrze, miałem własne forum oparte na tym skrypcie.

 

 

13. Obowiązkowe mikro: Posiadam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety jestem na nie, powód?

 

Mam wrażenie, że jesteś łowcą rang, nie dawno złożyłeś podanie na moderatora TS3, UBT Teamu, nie wiem gdzie jeszcze.

 

Do tego dochodzi ranga Redaktor FanPage'a, na którym ostatni post jest z 8 lutego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak widać jesteś łowcą rang i na siłę ich szukasz. Upomniałem Cie, żebyś zajął się tym co już masz, a Ty ciągle swoje. Tak Ciężko zorientować się, że kolejne podania są zbędne, jeśli wszystkie poprzednie Ci odrzucają?

 

 

Na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja również jestem na nie;

 

- jesteś arogancki

 

- zbierasz wszystkie rangi jakie tylko da rade

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zapamiętałem Cię jako osobę, która spamowała i szukała rang, a po odmowie zrezygnowała i odeszła z sieci. Po jakiejś chwili wróciłeś i kontynuowałeś swoje dzieło.

 

Dodatkowo zachowujesz się niezbyt profesjonalnie.

 

W tym wypadku jestem na Nie, na następnej rekrutacji spróbuj swoich sił, udowodnij nam tutaj, że należy ci się już ta w miarę poważna funkcja.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze podanie na grafika zloz bo tam jeszcze nie byles ;)

Ogolnie jestem na nie hehehe bo nawet jakbys dostal range to za jakis tydzien bys zrezygnowal ;s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z Super Moderatorem lub Administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...